Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Ostatnie Artykuły

Poznaj ranking najlepszych zabawek muzycznych dla dzieci

Dodany dnia2021-11-29

Poznaj ranking najlepszych zabawek muzycznych dla dzieci

Zabawa jest podstawową aktywnością dziecka. Uczy wrażliwości, kreatywności i komunikacji z innymi. Pozwala rozwijać talenty i pasje. Jedną z nich jest fascynacja dźwiękami, która jest naturalna u większości małych dzieci. Jak wspierać muzyczne zainteresowania malucha? Najlepiej dając mu muzyczną zabawkę dostosowaną do jego wieku. Podpowiadamy, jakie są najlepsze zabawki muzyczne, które pomogą nam wprowadzić naszą pociechę w ekscytujący świat dźwięków. Sprawdź pięć ciekawych propozycji, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie słuch muzyczny!

1. Drewniane cymbałki

Drewniane cymbałki to ponadczasowa zabawka, którą swoim małym muzykom rodzice kupują już od pokoleń. Kolorowe blaszki przyciągają uwagę maluszka i zachęcają do zabawy i poznawania dźwięków i rozwijania poczucia rytmu. Cymbałki wspierają kreatywność i koncentrację dziecka. To świetny pomysł na pierwszy instrument nawet dla niemowlaka w pierwszym roku jego życia.

2. Keyboard dla młodszych dzieci

Dla maluchów, które przekroczyły już magiczny próg 3. urodzin, idealnym muzycznym prezentem będzie wielofunkcyjny keyboard z werblami i odgłosami takich instrumentów jak: gitara, wiolonczela, pianino, a także z akompaniamentem i generatorem rytmów i akordu. Gra na keyboardzie to niezapomniana frajda dla każdego małego pasjonata muzyki. Do zestawu dołączono także mikrofon, dzięki czemu można wykorzystywać go do zabawy w karaoke, a także wygodny i dostosowany do instrumentu stołeczek. Najlepsze zabawki muzyczne dla dziewczynek? Różowy keyboard będzie jak znalazł! Szukasz czegoś dla chłopca? Możesz wybrać keyboard w kolorze niebieskim.

Zestaw – elektroniczny keyboard dla dziewczynki – Ramiz

3. Keyboard-syntezator dla starszych dzieci

Szukasz instrumentu, dzięki któremu dziecko pasjonujące się muzyką, będzie mogło dalej rozwijać swoje zdolności? Keyboard-syntezator to świetny wybór dla wszystkich dzieci, które chcą nauczyć się grać. Instrument ma 16 tonów (m.in. pianino, gitarę, wiolonczelę, saksofon czy obój), 10 rytmów (m.in. walc, tango, disco, rumba), różne rodzaje bębnów, Bluetooth oraz funkcję wyszukiwania i łączenia się z różnymi stacjami radiowymi. Nauka gry na keyboardzie uczy dziecko cierpliwości, systematyczności i koncentracji. Dodatkowo pozwala na ekspresję twórczą i rozwój muzycznej wrażliwości.

Keyboard Syntezator – Ramiz

4. Mikrofon karaoke

Muzyczne zabawki to nie tylko instrumenty. Dla wszystkich dzieci, które wolą śpiew zamiast gry na instrumencie, strzałem w dziesiątkę będzie mikrofon do karaoke, który można połączyć ze smartfonem, tabletem lub telewizorem z systemem Android bądź iOS. Wybrana na danym urządzeniu muzyka będzie odtwarzana w głośnikach wbudowanych w mikrofon, a na ekranie mikrofonu ukaże się tekst piosenki, który posłuży nam do zabawy w karaoke. Podczas odtwarzania muzyki można regulować głośność podkładu czy siłę basów i sopranów. Mikrofon to gwarancja świetnej zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci, a nawet dla dorosłych!

Miktofon karaoke – Ramiz

5. Zestaw muzyczny: perkusja, keyboard, mikrofon

Nasze zestawienie zabawek muzycznych zamyka zestaw wielofunkcyjny, który łączy w sobie i naukę gry na instrumentach oraz naukę śpiewu. To zabawka, która zapewni rozwój słuchu muzycznego i poczucia rytmu za pośrednictwem gry na bębnach oraz na keyboardzie. Dołączony do zestawu mikrofon pozwoli z kolei na zabawę w małego wokalistę. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i sprawdzi się idealnie w przypadku maluchów, które fascynują się światem dźwięków i chciałyby więcej czasu spędzać na kreatywnej muzycznej zabawie.

To już wszystkie ciekawe zabawki muzyczne dla dzieci w różnym wieku od niemowląt aż do nastolatków zawarte w naszym zestawieniu. Warto wiedzieć, że zabawka muzyczna to świetny pomysł na świąteczny czy też urodzinowy prezent dla naszych pociech, który dostarczy im mnóstwa frajdy, a jednocześnie pozytywnie wpłynie na rozwój na wielopłaszczyznowy rozwój!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się