"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Grzechotki i gryzaki

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć

Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi mieszkańcy domów szczególną uwagę poświęcają wszystkiemu, co wydaje dźwięk i co da się ugryźć. W tej kategorii przedstawiamy naszą ofertę na grzechotki i gryzaki, które w obu tych zastosowaniach okażą się niezastąpione. Zaspokoją podstawową potrzebę dziecka, a przy okazji będą dla niego zabawką angażującą i sensoryczną. Już od pierwszych dni jego życia.   

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Opis  Gąsieniczka segmentowa [786B]   GĄSIENNICA posiada sześć edukacyjnych segmentów. Każdy segment jest inny i zaskakuje nas swoimi propozycjami zabawy. Bardzo solidne wykonanie i żywa kolorystyka dodatkowo...

Dla najmłodszych dzieci nasza hurtownia przygotowała szeroką ofertę na grzechotki i gryzaki. Każde z nich mogą im towarzyszyć już od pierwszych dni ich życia, dając radość, ale  jednocześnie pobudzając zmysły. Serwowane przez nas produkty pochodzą od zaufanych producentów. Gwarantują wysoką jakość wykonania oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

Jak działają grzechotki i gryzaki?

Działanie grzechotek jest bardzo proste i sprowadza się do potrząsania nimi. Przez tę czynność wydobywa się z nich dźwięk przykuwający uwagę najmłodszego człowieka. Zechce on wziąć zabawkę do ręki i samodzielnie wprawić ją w ruch. Głównym zadaniem gryzaków jest z kolei znoszenie gryzienia - dziecko może bezpiecznie brać je do buzi i poddawać dowolnemu obciążeniu gryzem. Najczęściej nasze zabawki łączą w sobie funkcję gryzaka i grzechotki, co jest zresztą logiczne. Skąd bowiem masz wiedzieć, że Twoja pociecha za chwilę nie włoży grzechotki do buzi? Działanie obu tych przedmiotów jest banalnie proste, ale na pewno sprawia, że sprawdzają się one w codziennym zastosowaniu. Wszystkie tego typu zabawki są wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych i pozbawionych ostrych i zbyt małych elementów.

Dlaczego warto je wybrać dla dziecka?

Sięgając po oferowane przez nas grzechotki i gryzaki, zapewnisz swojemu dziecku angażujące jego zmysły zajęcie. Pobudzisz je do rozwoju, a jednocześnie sprawisz, że będzie po prostu zadowolone. Dzięki nim jesteś też w stanie:

  • wspomóc proces ząbkowania, dzięki któremu dziecko przejdzie przez niego sprawniej,
  • rozwinąć zmysły - grzechotki i gryzaki poprawiają sprawność, koncentrację i motorykę (w małym zakresie, dostosowanym do wieku),
  • oszczędzić - zabawki tego typu są tanie, a jednocześnie przynoszą świetne efekty i stanowią doskonały zamiennik ich droższych odpowiedników.

Grzechotki i gryzaki to podstawa, jeśli chodzi o zabawki dla najmłodszego dziecka. To właśnie od nich powinieneś zacząć. Zwłaszcza że w ich przypadku masz pewność co do bezpieczeństwa własnego dziecka. Również wtedy, gdy nie patrzysz, co w danym momencie robi.

Grzechotki i gryzaki - na co zwracać uwagę przy wyborze?

Z uwagi na to, że nasz sklep przedstawia dość szeroką ofertę na grzechotki i gryzaki, naturalnym jest, że możesz mieć problem z wyborem konkretnego ich modelu. Na co powinieneś przy nim zwrócić największą uwagę? Przede wszystkim na formę zabawki. Ta musi być atrakcyjna dla najmłodszego, a przy okazji dobrze mu się kojarzyć. Sam z pewnością doskonale znasz swoją pociechę - dobierz więc taki przedmiot, który trafi w jej gusta. Kolejnym czynnikiem mogącym mieć dla Ciebie znaczenie jest wytrzymałość konkretnej zabawki. Choć wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości, Ty doskonale wiesz, co będzie z nimi robiło Twoje dziecko. Sam oceń, czy dany model grzechotki czy gryzaka sprawdzi się w jego przypadku i przetrwa z nim dłużej. Wszystkie nasze zabawki są bardzo odporne na upadki i bezpieczne w stosowaniu - w każdych stawianych przed nimi warunkach. Nie wahaj się więc i przejrzyj dokładnie nasz asortyment. Jesteśmy pewni, że coś wpadnie Ci w oko.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się