"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Tablice i akcesoria

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć
Wykonane z drewna

W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można zaprojektowane z myślą o dzieciach tablice magnetyczne (i nie tylko). Jak każą sądzić nasi dotychczasowi klienci, dwustronna tablica stanowi podstawę wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. W tej kategorii hurtowni zabawek Ramiz znajdziesz wiele jej rodzajów. Każdy z gwarancją jakości udzielaną przez nasz sklep.

Filtracja
Sortowanie:

Wszystkie produkty z tej kategorii zostały przez nas uważnie wyselekcjonowane. Każda dwustronna tablica edukacyjna, którą tu znajdziesz sprawdzi się w kontakcie z nawet najbardziej wymagającym odbiorcą. Zadbaliśmy o to, by nasze tablice edukacyjne zawierały wszystko to, co jest niezbędne do korzystania z nich. Nasze zabawki edukacyjne cechuje wysoka jakość. Zapewniamy ją za sprawą testów, jakie przeprowadzamy jeszcze przed wprowadzeniem danego produktu do naszej oferty.

Nasza oferta na tablice edukacyjne

Znajdujące się w tej kategorii produkty to nie tylko wysokiej jakości tablice magnetyczne, ale też kredowe tablice do pisania kredą, ale też specjalne drewniane tablice, działające w bardziej klasyczny sposób. W przypadku każdego z tych rodzajów możesz liczyć na atrakcyjne wykonanie, ale i wiele walorów edukacyjnych. Dwustronna magnetyczna tablica pozwoli na przykład przyklejać na nią różnego rodzaju magnesy (zwykle dołączone w zestawie). Na dwustronnej tablicy znajdują (a raczej znajdą) się zaś dowolne wymysły dziecka - samo je narysuje. Dbamy o to, by każda tablica miała prosty wygląd i sprawdzała się w wielu zastosowaniach. Dzięki temu oferowane przez nas tablice dziecięce sprawdzą się w pracy tak z najmłodszymi, jak i nieco starszymi dziećmi. Oczywiście wiele w tym wszystkim zależy od konkretnego modelu czy też zestawu tablic.

Dlaczego warto kupić dziecku tablicę edukacyjną?

Tablice edukacyjne z naszej oferty nie bez powodu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Wszystko wynika z tego, jak wartościowymi zabawkami one tak właściwie są. Co zyskasz Ty i Twoje dziecko po zaopatrzeniu się w takową? Przede wszystkim:

  • możliwość pobudzenia wyobraźni - dwustronna tablica sprawia, że dziecko ma olbrzymie pole do popisu - może ją wykorzystać w dowolny sposób, niekoniecznie bazując na zawartości zestawu i magnetycznych obrazkach wchodzących w jego skład,
  • rozwój małej motoryki - tablice dziecięce zmuszają dzieci do używania rączek - czy to do rysowania, czy też do układania przez dziecko magnesów motywacyjnych (różne magnesy stanowią zawartość zestawu, który kupisz),
  • pobudzanie kreatywności - tablice wymagają interakcji, dzięki czemu dziecko stara się wykorzystać je w sposób dla siebie interesujący. To sprawia, że tablica sprawia dziecku satysfakcję i uczy je samodzielności w zabawie,
  • oszczędność pieniędzy - zakup tablicy dwustronnej sprawi, że zapewnisz dziecku naukę poprzez zabawę, a sobie - spokój od kupowania innych zabawek. Na długi czas.

Tablica dwustronna czy nie - jaką wybrać?

Kredowe tablice, magnetyczne tablice, tablice wykonane z drewna - w ofercie naszego sklepu znajdziesz tablice edukacyjne wielu różnych rodzajów. Który z nich zatem powinieneś wybrać, by sprawdził się w akcji? My polecamy zwrócić największą uwagę na wiek dziecka. To on definiuje, jaki rodzaj tablicy edukacyjnej sprawdzi się najlepiej w jego przypadku. Tablice zawierające proste magnetyczne obrazki to doskonały wybór dla najmłodszych dzieci. Tablica kredowa i małe tablice drewniane sprawdzą się lepiej w przypadku dzieci starszych. Koniecznie zwróć uwagę na zawartość zestawu. W przypadku tablicy kredowej, zawartość zestawu to na pewno gąbka i kreda. W przypadku innych rodzajów tablicy może to być coś zgoła odmiennego. Jednym z plusów naszych produktów jest ich kompatybilność - tablica wykonana ze specjalnego materiału magnetycznego oferuje wsparcie również dla niebędących zawartością zestawu magnetycznych elementów (w tym magnesów motywacyjnych). Masz problemy z wyborem? Skontaktuj się z nami, a z chęcią doradzimy Ci, która dwustronna tablica drewniana (lub inna) sprawdzi się u Ciebie najlepiej.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się