Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Znikopisy i tablety

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć
Wykonane z drewna

W ofercie naszego sklepu na zabawki edukacyjne znajdziesz znikopisy magnetyczne doskonale wspomagające naukę rysowania. Wspaniale sprawdzą się jako dodatkowy element wyposażenia pokoju dziecięcego. W tej kategorii zapoznasz się z wszystkimi modelami, jakie oferujemy. Każdy oferowany przez nas znikopis graficzny to opcja dla najbardziej wymagających. Jeśli więc interesuje Cię wspaniała zabawka tego typu dla Twojego dziecka, jesteś w dobrym miejscu. Znikopis magnetyczny to najlepszy pomysł na kreatywny prezent!

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Opis Drewniana Dwustronna Tablica Z Liczydłem    Duża drewniana tablica, to zabawka edukacyjna dla dzieci od 3 – go roku życia. Tablica jest z jednej strony biała magnetyczna, a z drugiej kredowa. Biała strona służy...

Nasza hurtownia zabawek zadbała o to, by każda tablica znikopis znajdująca się w naszej ofercie prezentowała sobą najwyższą możliwą jakość. Sprzedawane przez nas zabawki edukacyjne tego typu przed wejściem do naszej oferty przeszły przez nasze wewnętrzne testy. To sprawia, że każdy znikopis magnetyczny (kolorowy i nie) jest najwyższej jakości i pozwala na naukę rysowania na najwyższym poziomie. Dla najmłodszych, ale i nieco młodszych odbiorców.

Graficzne znikopisy w naszej ofercie

Nasza oferta na graficzne znikopisy jest szeroka i stara się trafić w gusta jak najszerszej grupy odbiorców. Sprzedawane przez nas edukacyjne zabawki z tej kategorii różnią się od siebie tak wyglądem, jak i funkcjonalnościami. Wszystkie pozwalają co prawda rysować obrazki - każdy jednak robi to w nieco inny sposób. Najbardziej podstawowy kolorowy znikopis pozwala swobodnie rysować w jednym kolorze. Bardziej zaawansowany model graficznego znikopisu pozwoli na używanie większej liczby kolorów. Bardziej nada się do nauki pisania, zapamiętując wykonywane przez użytkownika gesty. Do rysowania znikopis z najniższej półki cenowej sprawdzi się znakomicie. Każdy znikopis posiada ekran o różnej wielkości, mający duży wpływ na naukę rysowania i jej komfort. W każdym przypadku jednak są to zabawki edukacyjne, które ułatwią dziecku rysowanie, pozwolą na dobrą zabawę i pozwolą mu stworzyć dzieło sztuki. W mgnieniu oka.

Tablica magnetyczna - od czego zależy jej cena?

Znikopisy magnetyczne znajdujące się w naszej ofercie proponowane są w różnych widełkach cenowych. Od czego one zależą? Duży wpływ na cenę ma sama magnetyczna tablica i to, czy rysunek zniknie, czy zostanie zachowany. Każdy znikopis posiada specjalną funkcję zapamiętywania - rysunki znikną jednak po jego wyłączeniu czy rozładowaniu. W przypadku ceny liczy się nie tylko to, czy rysunek zniknie, ale i jak będzie wyglądał. Podświetlana tablica może znacznie poprawić jego wygląd. Znikopis magnetyczny kolorowy zwykle kosztuje więcej niż ten pozwalający pisać jednym kolorem. Często jednak warto nieco dołożyć, by zapewnić dziecku efektywną naukę rysowania.

Tablet graficzny znikopis magnetyczny - dlaczego warto go kupić?

Kolorowy znikopis stanowi coraz częstszy wybór wśród osób celujących w edukacyjne zabawki. To najlepszy pomysł do zachęcenia dziecka do czegoś kreatywnego. To też wspaniała zabawka oferująca dziecku fantastyczną zabawę, ale i zachęcająca do rozwoju.

  • Pobudza kreatywność. Kolorowa tablica magnetyczna i znikopis kolorowy to świetne narzędzia do tego, by pobudzić wyobraźnię i dać upust kreatywności.
  • Uczy konsekwencji. Znikopisy to edukacyjne zabawki, dzięki którym rysunki dziecka stają się coraz lepsze. Nauka rysowania przez zabawę uczy tego, że im więcej pracy się w nią włoży, tym lepsze efekty się uzyska.
  • Pozwala na rozwój zdolności manualnych. Zwłaszcza jeśli jest wyposażony w specjalny długopis magnetyczny. Na tablicy powstają wtedy świetne rysunki, które stają się coraz lepsze wraz z każdym kolejnym wykorzystaniem.

Znikopis zabawka to najlepszy pomysł na prezent, jeśli celujesz w zabawki edukacyjne. To wspaniała zabawka gwarantująca dziecku fantastyczną zabawę. Bez miejsca na nudę.

Jaki znikopis graficzny kupić?

Kupując dla swojej pociechy znikopis magnetyczny , musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Z pewnością chciałbyś, aby zapamiętywał on rysunki dziecka. Znikopis magnetyczny służący do rysowania nie zawsze na to pozwala (czasem rysunek zniknie po jakimś czasie). Najlepszy pomysł to postawienie na taki sprzęt, który umożliwi dziecku pisanie i rysowanie w formie dopasowanej do jego wieku. Młodsze dzieci naukę rysowania traktują nieco luźniej - podświetlana tablica, kolorowy znikopis magnetyczny i specjalny długopis magnetyczny i spory ekran w zupełności im wystarczą. Wciąż wahasz się, jaki kupić dla swojej pociechy znikopis magnetyczny? Nie wahaj się skontaktować z nami. Z radością wskażemy znikopis służący rysowaniu i pisaniu, który sprawdzi się w akcji. Zanim jednak to zrobisz, koniecznie przejrzyj naszą pełną ofertę. Jesteśmy pewni, że coś z niej wybierzesz.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się