"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawa w majsterkowanie

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Wykonane z drewna

Zabawa w majsterkowanie jest czymś, co każdego dnia praktykują nie tylko dzieci majsterkowiczów. Pewne jest jedno - wymaga ona kreatywności, wyobraźni i pasji. Z naszymi zestawami zabawek wydobędziesz te wszystkie cechy ze swojego dziecka. Stworzysz mu idealne warunki do zabawy - wspólnej lub samodzielnej, w zależności od potrzeb konkretnego dnia.   

Filtracja
Sortowanie:

Nasza oferta obejmuje naprawdę rozbudowane zestawy stworzone z myślą o młodych majsterkowiczach. Zabawa w majsterkowanie dzięki nim może wejść na zupełnie nowy poziom i stać się prawdziwą (i rozwijającą dziecko!) przyjemnością. Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych producentów, zawsze testując każdy z nich przed wprowadzeniem oferty. Sam ten fakt daje Ci pewność, że postawisz na zabawkę, która spełni oczekiwania. Tak Twoje, jak i Twojego dziecka.

Zabawa w majsterkowanie z naszymi zabawkami - na czym polega?

Zabawa w majsterkowanie nie wydaje się być czymś skomplikowanym. Rzeczywiście, dzieci od dawna ją praktykują, bazując przy tym przede wszystkim na swojej własnej wyobraźni. Często wystarczy im podsunąć zepsutą rzecz, by znaleźć im zajęcie na długie godziny - a to wszystko bez żadnych zabawek. Faktem jest jednak, że taka zabawa może się znudzić. Nasze produkty doskonale to zmieniają. Wyposażają młodego majsterkowicza w szerokie spektrum narzędzi, a nawet i stół warsztatowy, oddając mu do dyspozycji prawdziwą pracownię. Dzięki temu jeszcze bardziej rozwinie własne scenariusze zabawy, a w konsekwencji i zwiększy swoje zadowolenie płynące właśnie z niej. Nasze produkty to mniejsze i większe zestawy, z których większość nadaje się również dla najmłodszych. Są bezpieczne i pozbawione ostrych krawędzi, a przede wszystkim zaprojektowane z myślą o małych rączkach. Dzięki temu dzieci doskonale się w nich odnajdą.

Zalety sięgnięcia po nasze zestawy

Nie od dziś wiadomo, że zabawa w majsterkowanie należy do najbardziej kreatywnych spośród tych, które praktykują dzieci. To jednak zaledwie jedna z jej wielu zalet. Do kolejnych możemy zaliczyć:

  • możliwość zaszczepienia w dziecku pasji - majsterkowanie jest czymś, co na pewno mu się przyda - jeśli nie w pracy, to w życiu codziennym,
  • rozwijanie logicznego myślenia - dziecko uczy się łączyć fakty, dopasowywać kształty i rozwiązywać problemy,
  • udoskonalenie sprawności motorycznej - dzięki zestawom dziecko lepiej panuje nad swoimi rączkami i wykorzystuje je na nieznane do tej pory sobie sposoby,
  • doskonały trening dla wyobraźni.

Zabawa w majsterkowanie z naszymi zestawami jest bliska realizmowi i naprawdę przyjemna dla dziecka. Niezależnie od tego, na który z oferowanych przez nas produktów ostatecznie się zdecydujesz.

Na co powinieneś zwrócić uwagę wybierając taki zestaw?

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przeglądając tę kategorię jest zawartość każdego zestawu. Zabawa w majsterkowanie wygląda zgoła odmiennie, gdy zaopatrzysz się w skrzynkę z narzędziami lub kupisz stół warsztatowy (ta pierwsza może być uzupełnieniem drugiego). Wybierając zestaw dla swojego dziecka pamiętaj o jego wieku. Bardziej złożone zestawy poleca się pociechom nieco starszym - te mniej skomplikowane doskonale sprawdzą się w kontakcie z najmłodszymi. Dobierz odpowiedni kolor narzędzia - dzieci są bowiem wzrokowcami i nie jest on bez znaczenia. W tym przypadku nie zawsze “im więcej, tym lepiej”. Sam zresztą znasz swoje dziecko i wiesz, co będzie dla niego najlepsze. My z naszej strony staramy się ułatwić Ci wybór, każdy produkt dokładnie opisując. Również w formie szczegółowych zdjęć.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się