"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Trampoliny

Cena
-
Średnica trampoliny (FT)
Kolorystyka
Maksymalne obciążenie (kg)

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie małe i duże trampoliny ogrodowe, okalane profesjonalną siatką zewnętrzną i przeznaczone tak dla małych dzieci, jak i osób starszych. Jeśli planujesz wzbogacić swój ogród właśnie o takową, jesteś w odpowiednim miejscu. Przejrzyj naszą ofertę i dokonaj wyboru jednego spośród wielu oferowanych przez nas modeli trampolin ogrodowych.

Filtracja
Sortowanie:

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju trampoliny ogrodowe przeznaczone do wykorzystania zewnętrznego. Dzięki nim szalone zabawy dzieci będziesz mógł przenieść na zewnątrz, dając im możliwość czerpania radości z poruszania się. Zadbaliśmy o odpowiednią selekcję sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki temu zakup trampoliny ogrodowej w naszej hurtowni zabawek będzie takim, którego z pewnością nie pożałujesz.

Trampoliny ogrodowe w naszej ofercie

Oferujemy trampoliny ogrodowe wysokiej jakości, dokładnie przez nas sprawdzone jeszcze przed wprowadzeniem ich do naszej oferty. Świetną zabawę gwarantuje ich wykonanie. Każda z nich posiada oczywiście siatkę zabezpieczającą i wszystkie akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu. Tam, gdzie uznasz go za stosowny. Wszystkie trampoliny z naszej oferty pochodzą od zaufanych producentów. Dzięki temu zakup trampoliny w naszej hurtowni wiąże się z niemal pewną satysfakcją. Konstrukcja trampoliny jest dość prosta. Musisz jednak pamiętać, że nawet zakup najlepszych modeli trampolin wiąże się z koniecznością odpowiedniego ich ustawienia. Nogi trampoliny powinny zatem stać na stabilnym i w miarę prostym podłoży. Nie zapominaj o innych elementach ogrodowej trampoliny. Profesjonalna trampolina ogrodowa to bowiem również wewnętrzna siatka, dzięki której szalone zabawy dzieci będą nie tylko pozytywnie wpływające na ich rozwój, ale też po prostu w pełni bezpieczne. Jeśli zastanawiasz się, jakie akcesoria warto dokupić, przejrzyj pozostałe kategorie naszego sklepu. Możesz też skontaktować się z nami.

Dlaczego warto kupić trampolinę ogrodową?

Trampoliny ogrodowe stanowią świetny przedmiot do sprawienia, by szalone zabawy dzieci odbywały się w świetnych, bezpiecznych i przede wszystkim wspierających ruch warunkach. Z postawienia na nasze trampoliny fitness płynie całe mnóstwo korzyści, główne z których to:

  • poprawa zdolności motorycznych - dzieci dzięki trampolinie poprawiają koordynację. Spędzanie czasu na nich to też świetna okazja na to, by dbać o kondycję fizyczną,
  • odciągnięcie od komputera - dzięki nim zapewniasz dziecku zabawę na świeżym powietrzu, z dala od elektroniki, której jest w ich życiu coraz więcej,
  • zachęcanie do zabawy ze znajomymi - trampoliny dają użytkownikom możliwość skakania nie tylko w pojedynkę. Dzięki temu dzieci - niczym wtedy, gdy odwiedzają plac zabaw - chętnie zapraszają znajomych do siebie, a w ten sposób poprawiają z nimi relacje.

Oczywiście każda trampolina nadaje się dla małych i starszych dzieci, ale też osób dorosłych. Pamiętaj jednak o tym, że w tym wszystkim liczy się dokonanie odpowiedniego wyboru trampoliny.

Rozmiar trampoliny, średnica, wytrzymałość - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór dobrej jakości trampoliny nie jest łatwy. Zwłaszcza że trampoliny różnią się od siebie niewieloma aspektami. Szczególną uwagę w jego trakcie zwróć na jej docelowych użytkowników. Małe trampoliny doskonale sprawdzą się w przypadku małych dzieci. Jeśli jednak przewidujesz zabawę osób dorosłych, trampolina powinna być nieco większa. Bezpieczna trampolina ogrodowa to taka, która znajduje się w miejscu z odpowiednią ilością przestrzeni. Przy wyborze trampoliny dziecięcej zdaj sobie sprawę, że zabawa na świeżym powietrzu wymaga odpowiedniej ilości miejsca. Nie tylko dla stelaża trampoliny. Wybierz więc taką, która odpowiednio dopasuje się do przestrzeni. Jeśli nie wiesz do końca, czy duże trampoliny czy małe trampoliny będą idealne dla Ciebie, a chcesz za wszelką cenę przenieść szalone zabawy dzieci na zewnątrz, skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy w wyborze. Pamiętaj jednak, by najpierw przejrzeć dokładnie cały nasz asortyment.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się