Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Autobusy

Cena
-
Dostępność
Skala
Kolor

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wysokiej jakości autobusy zdalnie sterowane, stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach docelowych. Dzieciach. Zadbaliśmy o selekcję produktów o największej wytrzymałości, ale jednocześnie takich dających maksymalną kontrolę nad pojazdem. Dzięki temu Twoje dziecko nie będzie uczestnikiem, a kreatorem zabawy - angażującej, pobudzającej koncentrację, ale i mogącej tchnąć w nie zupełnie nową pasję.

Filtracja
Sortowanie:

Jak działają autobusy zdalnie sterowane?

Oferowane przez nas w tej kategorii autobusy zdalnie sterowane działają w standardowy sposób. Mechanika kierowania nimi może Ci więc przypomnieć czasy dzieciństwa. Sterowanie jest intuicyjne i łatwe do pojęcia - odbywa się bowiem na linii pilot - odbiornik. Dziecko, przy pomocy prostego w konstrukcji pilota, wydaje autobusowi polecenia, które natychmiast znajdują swoje odzwierciedlenie w jego działaniach. Zadbaliśmy o to, by każdy model reagował na wszystko szybko i sprawnie, oferując naprawdę płynne doświadczenie jazdy. Z naszych autobusów samodzielnie mogą korzystać dzieci już od szóstego roku życia, aczkolwiek w Twojej asyście mogą się nimi bawić również młodsze pociechy. 

Dlaczego warto spojrzeć na autobusy zdalnie sterowane?

Autobusy zdalnie sterowane, które znajdziesz w naszej ofercie nie są zwykłymi zabawkami, którymi dziecko się pobawi, a następnie rzuci w kąt. Z uwagi na rządzące nimi mechanizmy, angażują pociechę w zabawę i same w sobie stwarzają scenariusze do najciekawszych przygód. Dlaczego spodobają się tak Tobie, jak i Twojemu dziecku? Przede wszystkim z uwagi na:

  • responsywność i swobodę użytkowania - dzieci uwielbiają mieć nad wszystkim kontrolę - autobusy zdalnie sterowane dają zaś im jej nadmiar,
  • oszczędność pieniędzy - zwykły autobus stwarza niemal nieograniczone możliwości zabawy - nasze doświadczenie sugeruje, że często jest zabawką na długie lata, pozbywającą się konieczności kupowania innych produktów dziecięcych,
  • możliwość rozwoju pasji - dzieci bawiące się pojazdami zdalnie sterowanymi chętniej interesują się światem motoryzacji. W przypadku autobusów mogą wykształcić nietypowe, acz bardzo ciekawe hobby,
  • poznawanie otoczenia - młodzi kierujący szybko nauczą się zwracania uwagi na swoje otoczenie - przeszkody, uwarunkowania terenu. Tym samym rozwiną swoje zdolności samodzielnego myślenia i analizowania, ale też patrzenia na wszystko, co dzieje się wokół. Tę wiedzę będą zaś w stanie wykorzystać nie tylko w czasie zabawy.

Oczywiście zalet płynących z postawienia na autobusy zdalnie sterowane jest wiele więcej. Jesteśmy pewni, że z naszymi produktami szybko przekonasz się, ile dobrego są one w stanie przynieść Twojemu dziecku.

Na co zwrócić uwagę wybierając autobus tego typu?

W naszym sklepie internetowym autobusy zdalnie sterowane są oferowane w kilku różnych modelach. Decydując się na zakup któregoś z nich powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na ich wygląd. Warto ten wybór skonsultować z dzieckiem, w ręce którego ma on trafić. Wszystkie oferowane przez nas autobusy pochodzą od zaufanych producentów - w związku z tym masz pewność co do ich wyposażenia i dopracowania. Wybierz zatem ten, który najbardziej odpowiada wizualnie Twojemu dziecku - z całą resztą nie będziesz miał najmniejszego problemu. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, na każdy z nich udzielając gwarancji (ale i dokonując napraw pogwarancyjnych). Wahasz się? W razie takiej potrzeby, masz czternaście dni na zwrot lub wymianę. Daje Ci to absolutną pewność trafionego prezentu dla Twojego dziecka.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się