Filtracja

×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Rowerki i gokarty

Niezapomniana frajda dla malucha, czyli rowerek dziecięcy! To właśnie na nim Twoja pociecha może rozpocząć przygodę z jazdą na rowerze. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne rowerki trójkołowe, biegowe oraz gokarty, dzięki którym urozmaicisz spacery ze swoim dzieckiem.

Filtracja
Sortowanie:

Rowery dla dzieci – idealne na początek rowerowej przygody

Chcesz nauczyć malucha jazdy na rowerze? Rowerki biegowe nadają się do tego doskonale. Czym się charakteryzują? Biegówki mają cztery koła, co sprawia, że są bardzo stabilne i bezpieczne dla dzieci, które nie miały wcześniej doświadczenia z podobnymi pojazdami. Co więcej, dzięki temu, że rowerek biegowy trudno się wywraca, przygodę z nim mogą rozpocząć już kilkunastomiesięczne dzieci. Biegówka nauczy je koordynacji, kierowania pojazdem oraz będzie idealnym sprzętem do ćwiczenia równowagi.

Rower dla dziecka trójkołowy – dlaczego warto?

Czym charakteryzuje się trójkołowy rowerek dla dziecka? Trzykołowy pojazd z powodzeniem może zastąpić wózek spacerowy. Tego typu modele posiadają uchwyt do prowadzenia przez rodzica, daszek chroniący przed słońcem, pedały, podnóżek oraz bagażnik. Rowerek trójkołowy jest stabilny i rośnie razem z dzieckiem – w miarę jak maluch zdobywa kolejne umiejętności, można zdemontować podnóżek czy uchwyt do prowadzenia. Dziecko opanuje na nim umiejętność pedałowania, kierowania i z większą pewnością siebie przystąpi do nauki jazdy na rowerku dwukołowym. Frajda i piski radości Twojego malucha gwarantowane!

Sprawdź też:

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się