"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Gry i klocki

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje najwyższej jakości gry edukacyjne, służące tak dobrej zabawie, jak i rozwojowi dziecka. W tej kategorii znajdziesz bardzo bogatą ich selekcję. Gry edukacyjne sprawdzą się w przypadku praktycznie każdego dziecka - śmiało więc na nie postaw. Zarówno wtedy, gdy wiesz, co chcesz kupić swojej pociesze, jak i w sytuacji, w której nie masz pomysłu na inny prezent.

Filtracja
Sortowanie:

Klocki R/C Autko SUV EE

SKU:
ZKL.C51207W
163,00 zł
Opis Klocki R/C Autko SUV EE    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od 6-go roku życia. Zestaw składa się z 561 elementów, z których zbudować można czarne auto policyjne, SUV. Pojazd jeździ we wszystkich...

Klocki Koparka 1830el.

SKU:
ZKL.13112
579,00 zł
Opis Klocki Koparka 1830el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od 14-go roku życia. Zestaw składa się z 1830 elementów, z których zbudować można koparkę budowlaną, zdalnie sterowaną. Pojazd sterowany...
372,00 zł
Opis Klocki Bolid F1 Niebieski 1065el.    Wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci od czternastego roku życia. Zestaw składa się z 1065 elementów, z których zbudować można zdalnie sterowany Bolid F1. Pojazd...

Nasza hurtownia zabawek przoduje na rynku jeżeli chodzi o zabawki edukacyjne - edukacyjne gry planszowe, zabawki drewniane (w tym klocki, ale też gry). W ofercie sklepu internetowego prowadzonego przez nas znajdziesz wiele różnorodnych modeli, idealnie dopasowanych do różnego wieku dziecka. Dzięki grom od nas wpłyniesz na jego rozwój i tchniesz w niego nową pasję. Nasze produkty czerpiemy od najbardziej zaufanych na rynku dostawców, a wiele najpopularniejszych zabawek edukacyjnych produkujemy na własną rękę. To daje Ci pewność, że zawsze sięgasz u nas po produkt najwyższej możliwej jakości. Jakości, za którą bierzemy odpowiedzialność.

Zabawki edukacyjne w ofercie naszego sklepu internetowego

Wśród oferowanych przez nas sklep zabawek edukacyjnych znaleźć można bardzo wiele klasycznych produktów (jak drewniane zabawki edukacyjne), jak i asortyment znacznie bardziej nowoczesny, również ten skierowany do starszych dzieci. Doświadczenie nauczyło nas, że po oferowane przez nas towarzyskie gry edukacyjne sięgają również dorośli. Doskonałym przykładem takowych są najlepsze gry planszowe, sprawdzające się w każdej możliwej sytuacji. Proponowane przez nas zabawki edukacyjne dostarczają sprawdzeni producenci, a my przetestowaliśmy cały nasz asortyment zabawek edukacyjnych. Jeszcze przed oddaniem go do Twojej dyspozycji. Wszystkie gry i klocki są zatem nie tylko atrakcyjne, ale i rzeczywiście wartościowe oraz bezpieczne. Gotowe do ich intensywnej eksploatacji. Zadaniem zabawek edukacyjnych jest uczenie przez zabawę. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, serwując bogatą ofertę różnych gier o walorach dydaktycznych. Nasze zabawki pozwolą dziecku rzeczywiście się rozwinąć. Więcej na ten temat powiemy jednak poniżej.

Dlaczego warto kupić gry edukacyjne w naszym sklepie internetowym?

Gry edukacyjne, planszowe i nie tylko, ale też klocki drewniane to zabawki uniwersalne i ponadczasowe. Kupując je jesteś bezpieczny - na pewno bowiem spodobają się Twojemu dziecku,. Sama jego sympatia nie jest jednak jedyną ich zaletą. Gry zręcznościowe, ale też gry ekonomiczne i dowolne inne dają znacznie więcej. Wybrane z ich najważniejszych zalet wypunktowujemy poniżej.

  • Rozwijają zasób słownictwa. Dzięki grom, w tym przede wszystkim tych dla nieco starszych, dzieci mogą uczyć się nowych słówek. W pełni podświadomie.
  • Pozwalają na tworzenie wielu nowych scenariuszy zabaw. Plusem zabawek edukacyjnych jest łatwość w stworzeniu nowego scenariusza zabawy. Zabawki drewniane i inne produkty z tej kategorii stwarzają ku temu świetne okazje, będąc najbardziej elastycznymi spośród wszystkich istniejących na rynku.
  • Produkty z tej kategorii to zabawki rozwijające wyobraźnię. Dzięki nim zapewnisz maluchowi radość zabawy bazującej na jego własnych potrzebach. Tych najbardziej aktualnych.
  • Stymulują rozwój dziecka. Zabawki tego typu wspierają rozwój dzieci pod wieloma różnymi względami, zależnymi przede wszystkim od wyboru konkretnego produktu. Złożone gry edukacyjne ćwiczą na przykład sprawność umysłową, kojarzenie faktów. Te prostsze uczą sprawniejszego poruszania się czy pomagają w radzeniu sobie z codziennymi sytuacjami.
  • Dzięki odpowiednim zabawkom dzieci uczą się logicznego myślenia. Dzieci w różnym wieku wymagają różnego rodzaju stymulacji. Gry i klocki doskonale z nią sobie radzą pod kątem szerzej pojętego logicznego myślenia. Dzięki nim dziecko jest po prostu mądrzejsze.
  • Wspierają socjalizację. Wiele gier to gry familijne czy gry towarzyskie, które naprawdę pomagają dziecku w przezwyciężeniu nieśmiałości, ale też po prostu sprawiają, że polubi czas spędzać w otoczeniu innych.

Oczywiście nasz sklep przedstawia ofertę różnych produktów, często drastycznie różniących się od innych. Lista korzyści może się więc różnić w przypadku każdego z nich. Znane gry planszowe będą więc rozwijały coś innego, niż - też edukacyjne - drewniane klocki. Jedno w tym wszystkim jest jednak jasne - to właśnie produkty z tej kategorii to ulubione zabawki większości naszych młodych klientów.

Wybór zabawki edukacyjnej - jak go dokonać?

Jeśli zastanawiasz się, jakie zabawki edukacyjne wybrać, jesteś w doskonałej kategorii. Jak jednak znaleźć gry edukacyjne dostosowane do potrzeb Twojej pociechy? Najlepsze gry to takie, które są dostosowane do jej wieku, a jednocześnie nie nudzą. Dopasuj grę do roku życia dziecka, wybierając taką, która po prostu nie będzie dla niego zbyt trudna. Nikt nie każe Ci stawiać na skomplikowane gry logiczne. Zawsze możesz kupić proste gry planszowe, które będą bezpieczniejszym rozwiązaniem. Oczywiście ponadczasowym prezentem (na przykład na dzień dziecka) zawsze okażą się drewniane klocki - one i klasyczne gry planszowe cieszą się u nas zresztą największym zainteresowaniem. Dzieci uwielbiają zabawki, którymi "bawią się" również dorośli. Pamiętaj o tym, podejmując decyzję. Masz problem z dokonaniem wyboru? Koniecznie skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać edukacyjne zabawki rozwijające i bawiące dzieci w każdym wieku. Zanim jednak to zrobisz, sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu. Koniecznie przeczytaj opis każdego produktu i przejrzyj nasze dokładne zdjęcia. Z pewnością pomogą Ci one wybrać edukacyjne zabawki idealne dla Twojej pociechy.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się