"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Auta osobowe

W naszej szerokiej ofercie na zdalnie sterowane pojazdy bardzo dużą popularnością cieszą się auta osobowe. Kupując dziecku auto na pilota z tej kategorii masz gwarancję tego, że będzie ucieszone i spełni wreszcie swoje marzenia na temat kierowania pojazdu, którym Ty sam zapewne jeździsz. Nie zapominaj, że z nami masz wybór mnóstwa modeli aut - również tych w pełni licencjonowanych, bazujących na ich rzeczywistych odpowiednikach.

Filtracja
Sortowanie:

W ofercie naszego naszego sklepu na zdalnie sterowanie auta bardzo dużą popularnością cieszą się auta osobowe. Dzieci uwielbiają je głównie z uwagi na fakt, że stanowią one dla nich idealne odbicie rzeczywistości. Z tego też powodu bawią się one nimi chętniej i częściej pomagają im one w budowaniu własnych marzeń. Na przykład tych związanych właśnie z posiadaniem własnego samochodu.

Jak działają sterowane zdalnie auta osobowe?

Zdalnie sterowane auto na pilota do swojego działania wykorzystuje komunikację na linii odbiornik - pilot. Ten pierwszy jest obecny w samym pojeździe i przyjmuje sygnały na temat rozruchu silniczka, ale też wykonywania wszelkiego rodzaju manewrów. Drugi zaś musi trafić w ręce użytkownika - najczęściej dziecka, choć dochodzą do nas słuchy, że z naszych aut masę radości czerpią również dorośli. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy są bardzo responsywne i doskonale oddają zamierzenia osoby, która trzyma pilot. Co jednak najważniejsze, sterowanie nimi jest intuicyjne - nie wymaga większego przygotowania i specjalistycznej wiedzy. To sprawia, że zabawką można się bawić niemal bezpośrednio po jej rozpakowaniu. Oczywiście po umiejscowieniu w niej baterii lub innego źródła zasilania, wskazanego przez nas dokładnie na karcie konkretnego produktu. Choć zdalnie sterowane auta osobowe nadają się do użytku również przez najmłodsze dzieci, polecamy zachować przy tym rozsądek i bezpieczeństwo, a najlepiej asystować im przy zabawie. Zwłaszcza jeśli postawimy na model, który pozwala na więcej (na przykład przez nieco większy zasięg).

Dlaczego warto pokazać dziecku zdalnie sterowane auto na pilota?

Produkty z tej kategorii na pewno trafią w gusta nawet najmłodszych amatorów motoryzacji. Wszystko z uwagi na ich bliskość do realiów, w obrębie których się obracają. Auto na pilota polubią za jego zwrotność, ale i swobodę kontrolowania nimi połączoną z łatwością obsługi. To jednak nie wszystko. Auta tego typu również:

  • rozwiną pasję - dzięki rzeczywistym kierowaniu nimi, dziecko szybciej “złapie bakcyla” i pokocha świat motoryzacji,
  • nauczą świadomości otoczenia - kontrolowanie aut zdalnie sterowanych to również konieczność omijania przeszkód i unikania kolizji. To uczy otaczającego świata,
  • dadzą najwyższy poziom frajdy - auto na pilota nie nudzi się, głównie dzięki oddawaniu dziecku pełni kontroli nad zabawą. Jest zatem inwestycją na długie lata i na pewno nie zostanie rzucone w kąt (tak, jak większość innych zabawek).

Dostępne w naszym sklepie auta osobowe są różnorodne - tak pod względem wyglądu, jak i jeśli chodzi o ich funkcjonalności. Bez problemu dobierzesz takie, które spodoba się Twojemu dziecku. Zwłaszcza, że wyraźne zdjęcia pozwolą mu ocenić, czy trafiają w jego gusta - zanim jeszcze dokonasz ich zakupu.

Na co zwracać uwagę wybierając auto na pilota?

Decydując się na auto na pilota, przede wszystkim zwróć uwagę na to, by dopasować je do potrzeb i możliwości dziecka. Mniejsze modele o krótszym zasięgu powinny więc stanowić Twój wybór, jeśli jest ono jeszcze małe. W przypadku starszej pociechy, wybór masz znacznie większy. Nasz sklep daje Ci dostęp do modeli w różnych widełkach cenowych i z różnymi parametrami technicznymi. Jesteśmy pewni, że spośród nich wybierzesz coś idealnego dla siebie.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się