Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Maty muzyczne i taneczne

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego na zabawki edukacyjne znalazło się miejsce również na muzyczne maty, które doskonale uzupełniają zabawy z udziałem muzyki. Każda oferowana przez nas muzyczna mata interaktywna jest najwyższej jakości i z pewnością trafi w gusta tak Twoje, jak i Twoich dzieci. Zapoznaj się z naszymi produktami już teraz.

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Duża Mata Muzyczna Super Kolorowy Keyboard (ZGR.SLW918A) Prezentujemy dużą muzyczną matę w kształcie keyboardu. Jest to idealna propozycja dla dzieci lubiących ruch, muzykę i świetną zabawę. Mata poprzez zabawę...

Oferowane przez nas sklep maty muzyczne edukacyjne zostały przez nas uważnie wyselekcjonowane i dokładnie przetestowane jeszcze przed wprowadzeniem ich do naszej oferty. Dzięki temu zabiegowi masz pewność, że nie tylko maty, ale i inne zabawki edukacyjne sprawdzą się również przy ich intensywnej eksploatacji, ale też nadadzą się dla dzieci w każdym roku życia. Dostarczą im masę naprawdę świetnej zabawy.

Mata muzyczna - nasza oferta

W naszej ofercie znalazło się miejsce dla wielu mat muzycznych stworzonych z myślą o dzieciach lubiących ruch, ale i taniec czy po prostu muzykę. W naszym asortymencie serwujemy klientom wyłącznie wysokiej jakości maty muzycznej - pochodzące od znanych i zaufanych producentów. Takie, które można wykorzystać również w towarzystwie najmłodszych dzieci. Oferowane przez nas maty edukacyjne są szalenie różnorodne - tak pod względem ich wyglądu, jak i funkcjonalności. Nie bez powodu są one najpopularniejszymi zabawkami muzycznymi w naszym sklepie internetowym. Każda mata taneczna jest banalna w zastosowaniu, a przy okazji atrakcyjna z punktu widzenia jej odbiorcy docelowego. Również poniżej standardowego dla reszty zabawek muzycznych roku życia. Jeśli więc chodzi o zabawki edukacyjne, jest jedną z tych bezpieczniejszych opcji. U nas zaś stanowi gwarant wieloletniej zabawy i atrakcyjnej formy podania.

Muzyczna mata edukacyjna - najważniejsze cechy

Mata muzyczna interaktywna jest zabawką, która ma za zadanie bawić i uczyć poprzez angażowanie dziecka w ruch. Jej główną cechą charakterystyczną jest jej przyjazna dla dziecka forma proponowanej zabawy, zwiększająca aktywność ruchową dziecka. Zabawy zabawkami zwykle wymagają trzymania ich w ręku. W przypadku maty, to nie jest wymagane. Kolorowa mata taneczna bowiem zmusza najmłodszego do stawania w odpowiednim miejscu, tańca i wielu różnych czynności, z których każda zakłada poruszanie się. Z tego właśnie względu mata muzyczna jest lubiana tak przez rodziców, jak i ich dzieci. Maty muzyczne to zabawki edukacyjne, które mogą przybierać różną formę. Istnieją takie, które przedstawiają cyferki, ale i te, które bazują na obrazkach, kolorowych strzałkach czy gwiazdkach. Co ważne, wcale nie potrzebujesz dużej maty, by dać swojemu dziecku radość. Choć ta zabawka składa się w sposób naprawdę kompaktowy, również mała potrafi dać mnóstwo radości. Dla dziecka edukacyjna gra z zabawą ruchową w każdym przypadku okaże się świetna. Cechą, która wyróżnia maty na tle innych zabawek jest to, że wszystkie dzieci mogą zrobić z niej użytek. Choć pełnia opanowania wymaga odpowiedniego wieku, nawet dzieci najmłodsze mogą się przy niej świetnie bawić, czekając, aż dorosną chociażby do instrumentów muzycznych.

Dlaczego warto sięgnąć po muzyczną taneczną matę?

Zakup maty muzycznej sprawi, że Twoje dziecko polubi poruszanie się. Zwłaszcza jeśli zakupisz matę interaktywną, która wydaje odgłosy, a nawet świeci się. Co Twoje dziecko zyska, gdy w jego pokoju znajdzie się duża mata muzyczna? Przede wszystkim:

  • możliwość rozwoju - mata poprzez zabawę uczy rozpoznawania odgłosów, poprawia zręczność oraz pozytywnie wpływa na motorykę,
  • poprawa motoryki - mata poprzez zabawę rozwija też koordynację ruchową i działania w impulsie,
  • atrakcyjne spędzanie wolnego czasu - wszystkie dzieci lubią się poruszać. Zwłaszcza przy akompaniamencie muzyki. Poprzez aktywność ruchową dziecka zadbasz o ich sprawność fizyczną,
  • poprawa zdolności muzycznych - muzyczna gra z wykorzystaniem maty może rozwinąć w dziecku nowe pasje. Zwłaszcza ta z panelem muzycznym, dającym więcej możliwości na tym polu.

Interaktywna mata aktywizująca - jak wybrać tę idealną?

Jeśli chcesz kupić dla swojego dziecka matę edukacyjną - czy to w towarzystwie interaktywnego panelu, czy też bez niego - musisz dostosować ją do jego potrzeb i umiejętności. Kluczowe jest to, by dziecko było w stanie zrozumieć zasady gry. Dla najmłodszych dzieci, które nie znają chociażby cyferek lepiej byłoby wybrać matę z rysunkami, na przykład zwierząt. Mata jest przede wszystkim grą zręcznościową - a jako taka sprawdza się także u najmłodszych. Wybierając ten produkt powinieneś też zwrócić uwagę na jego koszt. Cena maty jest zwykle bardzo atrakcyjna i na tym polu jest to zabawka idealna. Interaktywna mata taneczno będzie jednak kosztowała nieco więcej. Koszt zabawki tego typu zależy od jej funkcjonalności. Wahasz się nad zakupem? Nie wiesz, która mata nada się dla Twojego dziecka? Z chęcią pomożemy Ci znaleźć matę muzyczną super sprawdzającą się w akcji. Sięgnij po kontakt z nami i sprawdź!

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się