Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zestawy solarne

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie najwyższej jakości edukacyjne zestawy solarne. Znajdziesz je w tej właśnie kategorii. Nasze zestawy uczą poprzez zabawę, a każdy z nich wyselekcjonowaliśmy z myślą o Twojej satysfakcji. Już teraz zapraszamy Cię do przejrzenia naszej pełnej oferty na nie.

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
ZESTAW SOLARNY 3W1 ZIELONY   Zestaw solarny 3w1 to doskonała zabawka dla małych fanów budowania, składania i konstruowania. To idealny prezent dla chłopca lub dziewczynki, którzy doskonale bawią się podczas układania...
Brak towaru

Pojazdy Solarne 7w1

SKU:
ZKP.2113
Kreatywny zestaw pojazdów solarnych. (XB2113) Zestaw pojazdów solarnych to kreatywna zabawka edukacyjna z budowaną baterią solarną. Zestaw 7 w 1 to zabawka edukacyjna do samodzielnego składania, jest zasilana światłem...
Brak towaru

Pojazdy Solarne 14w1

SKU:
ZKP.214
Pojazdy solarne 14w1 (214) Proponowana zabawka to zestaw dla wszystkich ciekawych świata dzieci od 10 – go roku  życia. Solarny robot to edukacyjny zestaw do samodzielnego składania zasilany światłem słonecznym....
Brak towaru
Robot solarny 6w1  (2011/XB490). Robot solarny sześć w jednym to idealna zabawka edukacyjna dla każdego rządnego wiedzy. Jest to zestaw do samodzielnego składania robotów zasilanych energią solarną. Dodatkowym atutem...

Zestawy zabawek solarnych i pojedyncze zabawki edukacyjne w naszej ofercie

Każdy zestaw zabawek solarnych, który znajdziesz w naszej ofercie pochodzi od zaufanego producenta i należy do najbardziej kreatywnych zabawek edukacyjnych dostępnych na rynku. Postaraliśmy się o to, by nasz wybór pojazdów solarnych (ale nie tylko ich, bo w ofercie znajdują się również zestawy edukacyjne), a zatem takich zasilanych światłem słonecznym, był jak największy. Oferujemy tylko wysokiej jakości zabawki - te do samodzielnego złożenia i już złożone. Takie zawierające panel słoneczny, ale też wymagające jego samodzielnego montażu. Popularnym elementem naszej oferty jest każdy zestaw pojazdów. Solarne pojazdy pozwalają dzieciom na dużą dozę interaktywności, ale też niosą ze sobą wiele dodatkowych korzyści. Każdy zestaw do samodzielnego składania zasilany energią słoneczną powstał z myślą o nieco starszych dzieciach, od około ósmego roku życia. Choć również najmłodsi mogą z nich korzystać, poniżej wspomnianego roku życia edukacyjny solarny zestaw powinien być wykorzystywany w obecności dorosłych.

Dlaczego warto postawić na zestaw zabawek solarnych?

Każdy z oferowanych przez nas zestawów zabawek solarnych to fantastyczna edukacyjna zabawka wprowadzająca do świata dzieci sporą dozę nowoczesności i innowacji, umożliwiając naukę poprzez zabawę. Dlaczego tak właściwie warto po takowy sięgnąć? Poniżej - kilka głównych powodów.

  • Nauka motoryki - każdy zestaw pozwala dzieciom jeszcze bardziej rozwinąć własną motorykę. Zestaw składanych zabawek wręcz zmusza je do tego.
  • Zwiększanie świadomości ekologicznej. Solarne pojazdy, ale i solarny robot zabawka, budują w dziecku świadomość, że słońce potrafi być świetnym źródłem energii ekologicznej.
  • Poprawa zdolności manualnej. Do skonstruowania zestawu pojazdów (ale i zestawu, w którego skład wchodzi edukacyjny robot i innych naszych zabawek wyposażonych w panel słoneczny) wymagane są określone umiejętności. Twoje dziecko zyska wiele wykorzystując je.
  • Pobudzanie wyobraźni. Wymagający samodzielnego zbudowania zestaw to znakomita zabawka do rozwoju wyobraźni. To, na ile pozwoli definiuje zawartość zestawu - im bardziej kreatywny zestaw pojazdów, tym więcej możliwości daje Twojej pociesze.

Każdy zestaw pojazdów i robotów zasilanych energią słoneczną (ale nie tylko ich) należy do najbardziej kreatywnych zabawek edukacyjnych dostępnych na rynku. Doskonale sprawdzi się w przypadku ciekawych świata dzieci, pozwalając im świetnie się bawić, a jednocześnie uczyć. Między innymi dzięki panelowi solarnemu. Gwarantujemy, że jako zabawka będzie idealnym wyborem również dla Twojego dziecka.

Jak wybrać nowy zestaw solarny dla dziecka?

Planujesz zakup kreatywnego robota solarnego? A może chcesz kupić zestaw samodzielnie składanych zabawek solarnych? Jeśli tak, zwróć uwagę przede wszystkim na rekomendowany przez nas rok życia dziecka. Wiek gra tu dużą rolę - nie każdy zestaw konstrukcyjny solarny nada się do kontaktu z najmłodszymi. Dużą uwagę zwróć też na to, na co dany zestaw pozwala dzieciom. Edukacyjny robot na przykład zmienia swoją formę i pozwala wchodzić ze sobą w interakcję. Solarne pojazdy, zestaw których znajdziesz w naszej ofercie, nie dadzą tak wielu możliwości. W przypadku pojazdów solarnych, ale i innego rodzaju zestawów edukacyjnych liczy się też aspekt wizualny. Solarna zabawka musi się im podobać. Jeśli tak nie będzie, nawet najbardziej funkcjonalny zestaw pojazdów lub edukacyjny solarny robot nie sprawdzi się w akcji. Masz wątpliwości? Potrzebujesz pomocy w wyborze pojazdów solarnych i innych solarnych zabawek? Skontaktuj się z nami. Z radością pomożemy Ci wybrać zestaw edukacyjny (solarny), który sprawdzi się w kontakcie z Twoim dzieckiem.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się