"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Baseny dla dzieci

Jeśli planujesz kupić dziecku dmuchany basen ogrodowy (i nie tylko takie), w tej kategorii z pewnością się odnajdziesz. To właśnie w niej bowiem prezentujemy naszą pełną ofertę na takie właśnie baseny. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię basen rozporowy, czy też celujesz bardziej w basen stelażowy lub panelowy, u nas znajdziesz odpowiedni model. Nie trać więc czasu. Spójrz na nasz pełen asortyment i dokonaj wyboru, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Filtracja
Sortowanie:

Zapoznaj się z pełną ofertą basenów dostępnych w naszej hurtowni i wybierz taki, który na pewno sprawdzi się w przypadku Twojej pociechy. Wszystkie sprzedawane przez nas baseny ogrodowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ale też bezpieczeństwem i przystosowaniem do ich intensywnej eksploatacji. Zapoznaj się z naszym asortymentem już teraz!

Nasza oferta na baseny dziecięce

Nowoczesne baseny ogrodowe to coś, w czym nasza hurtownia się specjalizuje. Oferowane przez nas dmuchane baseny powstają u godnych zaufania, solidnych i znanych w branży producentów pokroju Bestway, dmuchany basen dzięki którym jest po prostu najwyższej możliwej jakości. Dbamy o to, by sprzedawane przez nas produkty nadawały się do użytkowania już od najmłodszych lat życia dziecka. Oczywiście pamiętaj, że wiele zależy tutaj od typu basenu rozporowego, stelażowego i panelowego. Dziecięcy basen musi bowiem zostać wybrany odpowiednio, by spełniał swoje założenia w kontakcie z konkretnym dzieckiem. Wybierając basen ogrodowy w naszej hurtowni masz pewność, że zapewnisz dziecku bezpieczną zabawę. Niezależnie od tego, czy postawisz na niewielkie baseny dmuchane, czy zdecydujesz się na większy dmuchany plac zabaw. W naszej ofercie basenów ogrodowych znajdziesz naprawdę zróżnicowane ich modele. Dzięki temu zaś masz pewność, że będziesz mógł wybrać ten, który sprawdzi się u Ciebie najlepiej. Większe baseny dmuchane, a może małe baseny dmuchane? U nas to Ty decydujesz, który z nich kupisz.

Dlaczego warto kupić baseny dmuchane?

Dzieci uwielbiają zabawy w wodze. A każdy oferowany przez nas ogrodowy basen rozporowy, stelażowy czy panelowy je umożliwia. Jakie jeszcze możliwości stwarza ogrodowy basen i na jakie korzyści płyną z postawienia na niego? Poniżej przedstawiamy te wybrane.

  • pozwalają na tworzenie scenariuszy wodnych zabaw - baseny gwarantują dziecku niezapomnianą zabawę i możliwość tworzenia wielu jej scenariuszy - niemożliwych do realizacji w innych warunkach,
  • integrują - rodzinny basen dmuchany (pięciokąt, ale nie tylko) pozwoli bawić się wspólnie całą rodziną. Jeśli masz kilkoro dzieci, będą się bawić wspólnie,
  • odciągają od komputera - basen ogrodowy zapewni zabawę w ruchu, na świeżym powietrzu. Kolorowe dmuchane baseny (ale i każdy basen prostokątny stelażowy czy też dowolny inny stelażowy ogrodowy) są atrakcyjne i zachęcają do spędzania wolnego czasu w nieco inny sposób,
  • rozwijają motorykę - zabawy z udziałem wody pozwalają dzieciom rozwijać się pod kątem motoryki. Dziecięcy basen to zatem kompan w dbaniu o sylwetkę i sprawność fizyczną,
  • uczą zaradności - każdy plac zabaw wodny, ale też rodzinny basen dmuchany, uczy dziecko, jak radzić sobie w nowych dla niego warunkach. Uczy też tego, co istotne i dość oczywiste - umiejętności pływania. Obecność w ogrodzie dziecięcego basenu na pewno wyjdzie Twojemu dziecku na dobre!

Pamiętaj, że zawsze możesz uatrakcyjnić dziecku zabawę w basenie poprzez wybór odpowiednich akcesoriów - tak do dużych, jak i małych basenów. Aby urozmaicić zabawy dzieci, wcale nie musisz kupować zabawek typowo basenowych. W naszej hurtowni znajdziesz wiele innych, które sprawdzą się w środowisku płytkiego basenu, ale też tego nieco głębszego (dmuchane zabawki to doskonały ich przykład).

Baseny dmuchane - jak wybrać ten idealny?

Jeśli chcesz kupić idealny basen ogrodowy marki Bestway (lub dowolnej innej), musisz zrobić to z głową. Tak, aby był doskonale dopasowany do warunków, jakimi dysponujesz. Dziecięcy basen stelażowy ogrodowy (lub rozporowy czy panelowy) przede wszystkim musi być bezpieczny. Zwróć uwagę na dmuchany brzeg basenu lub jego konstrukcję. Basen dedykowany dzieciom powinien też być odpowiedniej wielkości. Basen stelażowy nada się na przykład dla większych dzieci - dla małych dzieci lepiej postawić na basen dmuchany, rodzinny lub niekoniecznie. Model basenu należy oczywiście dobrać do planowanego zastosowania. Większy basen stelażowy ogrodowy sprawdzi się idealnie również w przypadku dorosłych. Jest więc opcją znacznie bardziej przyszłościową. Dla najmłodszych lepszy zaś może się okazać zakup płytkiego basenu ogrodowego. Jest on mniej wymagający niż większy basen dmuchany rodzinny. Może też stanowić świetny "wstęp" do większego basenu. Nie wiesz, jak dopasować dmuchany basen do warunków, którymi dysponujesz? Zastanawiasz się, czy małe dmuchane baseniki sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, czy lepiej będzie zakupić większy basen stelażowy ogrodowy? Służymy pomocą! Z chęcią doradzimy, jaki basen ogrodowy, stelażowy lub niekoniecznie, najlepiej będzie Ci kupić. Przedstawimy Ci wady i zalety każdej z opcji, a także przeprowadzimy Cię przez proces zakupowy. Skontaktuj się z nami, a z pewnością wspólnie wybierzemy basen ogrodowy, rozporowy lub jakikolwiek inny, który spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się