"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Trampoliny ogrodowe

Cena
-
Dostępność
Średnica trampoliny (FT)
Kolorystyka
Liczba zaczepów
Pasuje do trampolin o średnicy

Nie ulega wątpliwości, że małe i duże trampoliny ogrodowe stały się ostatnio niesamowicie popularne wśród posiadających dzieci (ale niekoniecznie) właścicieli domów. Rzeczywiście, modeli trampolin ogrodowych powstało przez to całe mnóstwo. Te najlepsze znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu internetowego. Składają się na nią nie tylko same w sobie trampoliny, ale też wszelkiego rodzaju akcesoria. Takie, jak chociażby siatka zabezpieczająca. Przejrzyj zawartość tej kategorii już teraz!

Filtracja
Sortowanie:
95,00 zł
Mata do trampoliny ogrodowej 244 cm Mata do skakania, przeznaczona jest do trampoliny ogrodowej dla dzieci marki SkyRamiz, o średnicy ok. 244 cm. Wykonana została z wytrzymałego i rozciągliwego polipropylenu o...
Brak towaru
Siatka do trampoliny ogrodowej SkyRamiz 274 cm Siatka ochronna do trampoliny ogrodowej dla dzieci to niezbędny element, zapewniający bezpieczeństwo podczas skakania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału PE o...
Brak towaru
Siatka do trampoliny ogrodowej SkyRamiz 457 cm Siatka ochronna do trampoliny ogrodowej dla dzieci to niezbędny element, zapewniający bezpieczeństwo podczas skakania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału PE o...
Brak towaru
Siatka do trampoliny ogrodowej SkyRamiz 457 cm Siatka ochronna do trampoliny ogrodowej dla dzieci to niezbędny element, zapewniający bezpieczeństwo podczas skakania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiału PE o...

Nasza oferta jeżeli chodzi o trampoliny ogrodowe (a także trampoliny fitness, tożsame z nimi) jest bardzo szeroka, dzięki czemu z pewnością znajdziesz u nas model, który wpasuje się w Twój ogród. Zróżnicowane maksymalne obciążenie i różna średnica całkowita to coś, o co zadbaliśmy. Każdą naszą trampolinę wybraliśmy uważnie, sięgając wyłącznie po sprawdzonych producentów i zwracając uwagę na najważniejsze cechy produktu. Wiemy, jak istotne w tym przypadku jest bezpieczeństwo. Dlatego też nie chodziliśmy tu na jakiekolwiek kompromisy.

Trampoliny ogrodowe w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz trampoliny ogrodowe przeznaczone tak dla małych dzieci, jak i starszych dzieci oraz dorosłych. Wiele do powiedzenia w tym, kogo konkretna może "obsłużyć" ma maksymalne obciążenie trampoliny. Niezależnie od tego, jaki produkt w danej chwili przeglądasz, możesz mieć pewność, że to trampolina wysokiej jakości. najlepsze trampoliny to bowiem takie, które są przetestowane. My zaś sprawdzamy wszystkie cechy produktu, zanim ten tak właściwie trafi do naszej oferty. Oferujemy trampoliny ogrodowe, które odróżniają się od siebie wieloma parametrami. Różniące się od siebie cechy produktu to między innymi wysokość siatki zabezpieczającej znajdującej się w zestawie, średnica całkowita, ale też wygląd i sam w sobie rozmiar trampolin. Wszystkie trampoliny ogrodowe posiadają w zestawie siatki ochronne. Wszystkie składają się zresztą z kilku elementów ogrodowej trampoliny - nie tylko siatki ochronnej, ale i stelaża trampoliny, instrukcji montażu oraz elementów konstrukcyjnych.

Trampoliny ogrodowe i zabawa na świeżym powietrzu - zalety

Trampolinę ogrodową należy uznać za jedną z najlepszych zabawek do spędzania czasu w świetnej atmosferze. Trampoliny ogrodowe doskonale sprawdzają się tak w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Kilka z ich podstawowych zalet wymieniamy poniżej.

  • Trampoliny dają użytkownikom możliwość przebywania na zewnątrz. Jest to szalenie ważne w dzisiejszych czasach, kiedy to ludzie spędzają coraz więcej czasu przed komputerem i telewizorem.
  • Trampolina ogrodowa pomoże w aktywności fizycznej. Wiele dzieci niechętnie podchodzi do aktywności - najwyższa jakość trampoliny idzie w parze z jej angażowaniem dziecka w ruch.
  • Trampoliny dają użytkownikom możliwość wspólnej zabawy. Profesjonalna trampolina ogrodowa może być wykorzystywana przez kilka osób jednocześnie. Nie zapominaj jednak, że ważne są tutaj podstawowe cechy produktu - jego średnica całkowita czy wysokość siatki.
  • Dbanie o kondycję fizyczną - niezależnie od typu trampoliny, ta sprawi, że młodzi ludzie rozwiną się pod względem ruchowym. Dziecko skacze na nich bardzo chętnie, a przez to i dba o swoją kondycję. Trampoliny ogrodowe znajdujące się na jego podwórku dadzą mu też pretekst do zapraszania znajomych.

Pamiętaj, że aby wybrać wyjątkowe trampoliny ogrodowe, musisz się do tego wyboru przyłożyć i dokładnie go przemyśleć. Twoja trampolina ogrodowa musi nie tylko pasować Ci jeżeli chodzi o cechy produktu (średnica całkowita, wysokość siatki). Musi też być w stanie zmieścić się w przestrzeni, którą posiadasz.

Jak wybrać trampolinę ogrodową?

Wybierając trampolinę ogrodową powinieneś zwrócić uwagę przede wszystkim na podstawowe cechy produktu - średnicę całkowitą, maksymalne obciążenie oraz wysokość siatki zabezpieczającej. Tę ostatnią będziesz mógł zresztą dokupić. Średnica całkowita decyduje oczywiście o tym, jak duża jest trampolina. Jeśli posiadasz ograniczoną ilość miejsca, średnica całkowita powinna też być mniejsza. Jeśli tego miejsca masz więcej, średnica całkowita automatycznie może być większa. Wybierając dobrej jakości trampolinę zawsze patrz na to, kto będzie z niej korzystał. Jeśli przewidujesz na niej obecność osób dorosłych, zadbaj o takie cechy produktu, jak przede wszystkim maksymalne obciążenie. Dobrej jakości trampolina ogrodowa posiada obciążenie adekwatne do jej użytkowników. Oczywiście podczas zakupu trampoliny nie patrz wyłącznie na cechy produktu - średnica całkowita jest oczywiście istotna, ale są rzeczy jeszcze ważniejsze. Aby bezpieczna trampolina ogrodowa rzeczywiście taką była, powinna być okalana siatką zewnętrzną. Wysokość siatki powinna zaś być dopasowana do mocy wyskoku. Pamiętaj, że dziecko skacze wyżej (jest lżejsze). Siatkę zabezpieczającą dziecko może uznać za niepotrzebną. Tak naprawdę jednak to ona jest gwarancją świetnej zabawy. Jeśli chcesz wybrać produkt, który najlepiej sprawdzi się w akcji, nie bagatelizuj wyboru ogrodowej trampoliny. Przejrzyj wszystkie produkty z naszej oferty, a w razie czego skontaktuj się z nami. Wybór trampoliny należy przemyśleć. Tylko wtedy kupisz dla siebie trampolinę ogrodową, z której rzeczywiście będziesz zadowolony.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się