"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Liczenie, pisanie, czytanie

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć
Wykonane z drewna

Dziecko uczy się od swoich najmłodszych lat . Dobrze byłoby jak najwcześniej zacząć naukę czytania, pisania cyferek, ale i uczyć dzieci liczenia. Nasze zabawki pomogą w tym doskonale - dają możliwość nauki czytania w przyjemny i atrakcyjny dla najmłodszych sposób. Ułatwiają naukę pisania cyferek (i nie tylko), ale też szlifują umiejętność liczenia. Przejrzyj nasz asortyment, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Filtracja
Sortowanie:

Nasz sklep internetowy doskonale wie, jak ważne jest przygotowanie dzieci do życia dorosłego. Właśnie dlatego oferowane przez nas produkty wybraliśmy w taki sposób, by dzięki nim rzeczywiście można było nauczyć dziecko czytania, zachęcić je do podjęcia próby pisania (kaligrafia jest szalenie istotna), ale i pomóc w opanowaniu umiejętności liczenia. Dobraliśmy wszystkie nasze produkty w taki sposób, by były wysokiej jakości, ale i sprawdzały się w kontakcie z dziećmi w każdym wieku.

Nauka czytania, nauka pisania i nauka mówienia - nasza oferta zabawek

Zabawki w tej kategorii dobraliśmy w taki sposób, by łatwo było nauczyć dzieci podstaw. Oferujemy produkty dostosowane do potrzeb dzieci już od pierwszego roku życia, ale i te dla dzieciaków nieco starszych, którym zeszyt ćwiczeń nie jest obcy, a które mogą nieco więcej. Wszystkie te produkty służą do nabywania umiejętności czytania, pisania czy liczenia, głównie przez zabawę i ich atrakcyjną dla dziecka formę. Oczywiście warto pamiętać, że w czasie pierwszych lat nauki najlepiej byłoby towarzyszyć najmłodszym w zdobywaniu umiejętności. Nawet z zabawkami uczącymi dzieci podstaw. Samodzielna zabawa tymi zabawkami najlepiej się sprawdza w czasie edukacji przedszkolnej. Już po wpojeniu dziecku umiejętności rozpoznawania liczb czy literek. Dopiero później pociecha może skupić się na samodzielnym pisaniu czy też siąść do czytania prostych fragmentów tekstu. Każda z naszych zabawek została przez nas wyselekcjonowana w taki sposób, by dawała radość, ale jednocześnie uczyła. Dzieci trenują pisanie czy czytanie przez zabawę, układając literki naklejki, przesuwając bloczki na liczydle czy też dopasowując kształty. Stawiają przy tym krok ku samodzielnemu pisaniu. Wykorzystanie naszych zabawek zachęca do podjęcia nauki czytania i jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki.

Dlaczego warto postawić na nasze zabawki i postawić na naukę liczenia?

Zabawki ułatwiające pisanie literek czy te poprawiające szersze umiejętności pisania, ale i te, dzięki którym dziecko uczy się pisania pierwszych literek czy czytania są w stanie przynieść Tobie i Twojemu dziecku wiele dobrego. Jakie zalety płyną z postawienia właśnie na nie?

  • możliwość lepszego przygotowania dziecka do szkoły - nauka czytania wprowadzona odpowiednio wcześnie da dziecku przewagę na start. Problematyką nauki czytania nauczyciele zajmują się w końcu dopiero w przedszkolu, a szlifowaniem sprawności pisania nawet jeszcze później,
  • zapoznanie z tematyką nauki - nabywaniu sprawności pisania przy użyciu naszych zabawek towarzyszy zapoznanie dziecka ze światem szkolnym. Późniejsza, "szkolna" nauka pisania liter, ale i ogólnie pisania, czytania przyjdzie mu znacznie łatwiej,
  • szybsze wprowadzanie dziecka w dorosłość - dzieci, które szybko opanują sylabową metodę czytania, ale też będą zwiększać poziom nauki pisania będą rozwijać się szybciej od swoich równieśników. Nawet jeśli postawią na zaledwie sylabową metodę czytania, później będzie im po prostu łatwiej.

Jak wybrać odpowiednią zabawkę do nauki pierwszych literek nauki pisania i nauki liczenia?

Planujesz zakup zabawki do pisania cyferek czy nabywania umiejętności czytania? Interesuje Cię któraś gra edukacyjna poprawiająca sprawność pisania lub czytania sylab? Pamiętaj, żeby zabawkę dobrać do wieku swojego dziecka. Najmłodsze dzieciaki na pewno od razu nie mogą praktykować sprawnej nauki czytania. Nie wszystkie dzieci pisanie mogą uznać za ciekawe. Ważne jest, aby szlifowanie pisania, kaligrafia odbywała się w odpowiednim czasie. Tak, aby dziecko miało świadomość, co robi. Na początek warto więc postawić na zabawkę pozwalającą na naukę literek. Dopiero później zaś postawić na zabawki pozwalające na sylabową naukę czytania. Masz problem z wyborem zabawki dla swojego dziecka? Skontaktuj się z nami. Z chęcią doradzimy, która zabawka najlepiej sprawdzi się w nabywaniu sprawności pisania, a która ułatwi pisanie literek czy wprowadzi sprawdzone procesy nauki czytania.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się