Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawki pluszowe

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Płeć

Zabawki pluszowe już od wielu lat stanowią bardzo istotny element oferty naszego sklepu internetowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są one w stanie towarzyszyć dzieciom przez długie lata ich życia. Z chęcią dostarczymy im więc nie tylko zabawkę, ale i przyjaciela. Takiego, dzięki któremu przebrną przez najważniejszy pod względem rozwoju okres ich życia z uśmiechem na twarzy.   

Filtracja
Sortowanie:

Lata doświadczenia na rynku zabawek pozwoliły nam zyskać świadomość co do tego, co liczy się w dobrym pluszaku. Nasze zabawki pluszowe są więc miłe, przyjemne w dotyku i atrakcyjne wizualnie. Pochodzą od zaufanych producentów, co gwarantuje ich trwałość. Powiedzenie, że staną się przyjaciółmi dziecka na długie lata jego życia nie jest dzięki temu płytkie i niewiele znaczące.

Zabawki pluszowe - dodatkowe funkcjonalności

Choć klasyczne zabawki pluszowe wciąż cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem, nie są aktualnie jedynym wyborem. Zwłaszcza dla nowoczesnych rodziców. W naszym asortymencie znajdziesz również modele wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, które z pewnością czynią z nich jeszcze atrakcyjniejszych kompanów dla dziecka. Funkcja mówienia czyni z niektórych pluszaków zabawki sensoryczne, a jednocześnie znacznie bardziej interaktywne. Niektóre modele zabawek pluszowych są w stanie wydawać dźwięki uspokajające, wspomagające zasypianie. Wybrane pluszaki wyposażone są nawet w projektor, zamieniający cały pokój w rozgwieżdżone niebo. Funkcjonalnościami często można sterować, a nawet programować je w taki sposób, by działały tylko przez jakiś czas lub stopniowały głośność. To sprawia, że sprawdzą się doskonale przy usypianiu dziecka.

Dlaczego warto kupić dziecku zabawkę tego typu?

Sam fakt, że zabawki pluszowe są w stanie stać się dla dziecka kompanami na całe życie mówi wiele o tym, jak wartościowymi są one produktami. Zalety płynące z ich zakupu są jednak liczne, a do tych najistotniejszych zaliczyć można:

  • uczenie nawiązywania relacji - dzięki pluszakowi dziecko uczy się troski o drugą osobę, ale i pewnego rodzaju empatii,
  • rozwijanie wyobraźni - nie tylko interaktywne zabawki pluszowe dają dziecku nieograniczone możliwości bazującej na wyobraźni zabawy,
  • bezpieczeństwo stosowania - pluszaki powstają na bazie materiałów, które na pewno nie zrobią dziecku krzywdy, a które są po prostu przyjemne w dotyku.

Stawiając na zabawki pluszowe możesz mieć pewność, że dasz swojemu dziecku najlepszy prezent na świecie. Pamiętaj jednak, że pluszaki również się niszczą - w razie potrzeby zatem u nas zawsze możesz kupić drugi, identyczny egzemplarz. Na przykład na tak zwane “awaryjne sytuacje”.

Na co patrzeć kupując zabawki pluszowe?

Kupując zabawki pluszowe dla swojego dziecka, przede wszystkim powinieneś poznać jego potrzeby. Możliwe, że będzie ono potrzebowało “zwykłego” pluszaka. Istnieje też sytuacja, w której będzie się bardziej skłaniało ku pluszakowi z dodatkowymi funkcjonalnościami. Ważne jest, abyś do wyboru podszedł rozsądnie - nie wszystkie zabawki bowiem sprawdzą się od pierwszych dni życia dziecka. Sugerowany wiek zawsze publikujemy na karcie produktu. Ważne jest, aby pluszak był atrakcyjny wizualnie - my zapewniamy Ci szeroki wybór, jednak to Ty musisz trafić w gusta swojej pociechy. Istotny może się też okazać gabaryt pluszaka. W tym przypadku zadbaj o funkcjonalność - pamiętaj, że swoją ulubioną zabawkę dziecko zawsze chce mieć przy sobie. Dobrze byłoby, żeby zapewnić mu tę możliwość już na etapie zakupu. Masz tyle czasu na wybór, ile tylko potrzebujesz. Zapraszamy więc do przejrzenia naszego pełnego asortymentu.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się