Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawa w dom

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór zabawek, dzięki którym zabawa w dom stanie się atrakcyjniejsza dla Twojego dziecka. Wyselekcjonowaliśmy produkty pochodzące od najlepszych producentów, starając się dać Ci jak największy wybór - bez tracenia jakości sprzedawanych przez nas zabawek. Oferujemy tak pojedyncze przedmioty, jak i bogate ich zestawy. Jesteśmy pewni, że nasza oferta trafi w gusta Twojej pociechy.   

Filtracja
Sortowanie:
72,00 zł
Opis Zestaw Sprzątający Z Odkurzaczem    Interaktywny zestaw sprzątający z efektami dźwięku i światła to zabawka dla dzieci od 3-go roku życia. Zestaw składa się z robota sprzątającego, szufelki z miotłą, zmiotki...

Wózek Różowy 2w1

SKU:
ZDZ.FL8166-1
159,00 zł
Opis Wózek Różowy 2w1    Śliczny, solidnie wykonany wózeczek 2 w 1 dla dzieci od 3-go roku życia. Wózek wykonany został z dbałością o detale, z solidnych materiałów, posłuży twojej pociesze przez długie lata. Zabawka...

Zabawa w dom jest jedną z najczęstszych, które są praktykowane przez dzieci - nie tylko dziewczynki, ale i chłopców. Starają się one zwykle naśladować swoich rodziców w codziennych sytuacjach, z jakimi zmagają się oni właśnie w środowisku domowym. Wiedząc, o czym tu mowa i bazując na naszym doświadczeniu w obcowaniu z najmłodszymi, w tej kategorii prezentujemy bogatą paletę produktów stworzonych z myślą o tym. Z nimi zabawa w dom stanie się atrakcyjniejsza i sprawi znacznie więcej radości.

Zabawa w dom - jakie zabawki znajdziesz w naszej ofercie?

W przygotowaniu naszej oferty właśnie w kontekście zabawy w dom, staraliśmy się zachować różnorodność. Dzięki temu znajdziesz w niej produkty, które trafiają w gusta różnych ich odbiorców. Łatwiej więc wybierzesz coś specjalnie dla swojego dziecka. O tym, jak to zrobisz, powiemy Ci za chwilę. Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii? Przede wszystkim:

  • zestawy konstrukcyjne,
  • funkcjonalne i bezpieczne akcesoria i sprzęty kuchenne,
  • lalki i figurki,
  • zestawy AGD,
  • produkty codziennego zastosowania.

W przypadku każdej zabawki znajdującej się w naszej ofercie staraliśmy się o to, by była jak najbliższa jej rzeczywistemu odpowiednikowi. To sprawia, że dzieci nie poczują się oszukane, a rzeczywiście odnajdą się w swojej zabawie. Produkty oferowane przez nas doskonale się uzupełniają. Kupując więc garnki zawsze możesz dokupić zestawy warzyw i owoców, ale też patelnie i ubrania do gotowania - a to zaledwie przykład! Zabawa w dom to dzięki nam prawdziwa przyjemność.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w zabawki od nas?

Nasza hurtownia zabawek przykłada się do tego, by oferować klientom produkty satysfakcjonującej jakości. Lata doświadczenia w pracy na rynku, jak również zaznajomienie z branżą gwarantują, że trafią one w gusta najbardziej wymagających dzieci. Dzięki tym zabawkom zabawa w dom będzie:

  • rozwijała umiejętności manualne dziecka - to nauczy się na przykład posługiwania podstawowymi przyborami kuchennymi (i nie tylko) - w bezpiecznych dla siebie warunkach,
  • pobudzała wyobraźnię w odpowiedni sposób, pchający dziecko ku większemu realizmowi, a mniejszej fikcji,
  • stwarzała wiele różnych scenariuszy, na które dziecko wcześniej nie wpadło samodzielnie,
  • zachęcała do nowej pasji - może nią być gotowanie, zarządzanie domem, dbanie o porządek,
  • skłaniała ku rozwojowi - z czasem możesz zaprosić dziecko do wspólnego gotowania czy dbania o dom już nie w formie zabawy, a rzeczywistych czynności.

Zabawa w dom dzięki naszym zabawkom może przybrać najbardziej pożądaną przez Ciebie formę. Szybko stanie się dla dziecka prawdziwą inspiracją do dalszego odkrywania świata wokół niego.

Zabawa w dom - jak wybrać zabawkę dla swojego dziecka?

Podstawową rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze zabawki dla swojego dziecka jest to, jakie produkty już teraz posiada. Zalecamy unikanie powielania tych samych elementów - zwłaszcza że nasza oferta jest na tyle szeroka, że bez problemu znajdziesz produkty doskonale je uzupełniające. Od razu zastanów się, czy chciałbyś zakupić zestaw, czy pojedynczy produkt. Te pierwsze polecamy dla dzieci, dla których zabawa w dom aktualnie bazuje w całości na wyobraźni, a które nie posiadają jeszcze zabawek mogących ją uatrakcyjnić. Pojedyncze produkty doskonale sprawdzą się w uzupełnianiu ich kolekcji. Podczas podejmowania decyzji powinieneś też zwrócić uwagę na sugerowany wiek. Niektóre ze sprzedawanych przez nas przedmiotów są interaktywne i bardziej rozbudowane. Jeśli więc chciałbyś, aby dziecko potrafiło korzystać z nich w pełni samodzielnie, powinieneś dostosować wybór zabawki do jego wieku. Chyba, że zechcesz asystować mu przy zabawie. Ważnym wyznacznikiem może być dla Ciebie cena. Nasz sklep proponuje produkty droższe, ale znacznie bardziej funkcjonalne i rozbudowane, ale i tańsze, skrojone z myślą o mniejszych pociechach. Sam zadecyduj, na który z nich się zdecydujesz i jakie są Twoje możliwości w tej kwestii. Zachęcamy do samodzielnego przejrzenia naszego asortymentu - dajemy Ci na to nieograniczony czas. W razie potrzeby zawsze możesz się z nami skontaktować. Z chęcią pomożemy w podjęciu właściwej decyzji!

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się