"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Czołgi

Cena
-
Minimalny wiek
Kolor wiodący

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz różnego rodzaju modele czołgów dla dzieci powyżej trzeciego roku życia (jeśli na myśli masz ich samodzielną zabawę). Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie pozwolą Twojemu dziecku na zorganizowanie świetnej bitwy czołgów, ale też pozwolą przenieść akcję znaną z gry online do rzeczywistości. Zapraszamy do tego, by zobaczyć wszystkie produkty oferowane przez nas w tej kategorii.

Filtracja
Sortowanie:

Poszukujesz czołgów zdalnie sterowanych? A może interesuje Cię standardowo (ręcznie) sterowany czołg pojazd? W tej kategorii na pewno znajdziesz produkt, który Ci się spodoba. Zadbaliśmy o to, by przedstawić różnorodną paletę zabawek zawierającą różne modele czołgów zabawek. Tak, aby każdy czołg posiadał wygląd czy charakterystykę, która wpasowałaby się w gusta i oczekiwania Twojego dziecka. Bogata paleta typów czołgów i doskonała ich selekcja sprawia, że jesteśmy najlepszym miejscem do zaopatrzenia się w tego typu zabawki.

Czołgi zdalnie sterowane i interaktywne - nasza oferta

Oferowane przez nas modele czołgów posiadają wygląd, dzięki któremu bardzo przypominają prawdziwe czołgi wojskowe. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz pojazdy, które trafią w gust tak młodego amatora świata militariów, jak i dzieciaków, które nie mają z nim wiele styczności. Każda oferowana przez nas zabawka przeznaczona jest dla pociech wiedzących, co to kreatywność w zabawie i poszukujących czegoś nowego. Czołg przeznaczony może być do tworzenia najróżniejszych scenariuszy zabawy. Nawet tych nie do końca związanych z wojną. Właśnie dlatego jest to zabawka dla dzieci już od trzeciego roku życia.

Niektóre czołgi zabawki posiadają zdalne sterowanie, dzięki któremu można kontrolować je bez dotykania ich. Plusem ręcznie sterowanych zabawek jest jednak prostota ich obsługi. O ile też wybór czołgów zdalnie sterowanych jest niewielki, tych klasycznych jest znacznie więcej. Ręcznie sterowane czołgi oferują ponadto większą kontrolę nad wszystkimi mechanizmami. Pod tym kątem są wyraźnie lepsze od wszystkich zdalnie sterowanych zabawek -właśnie dlatego cieszą się w naszym sklepie znacznie większym zainteresowaniem.

Każdy czołg wyposażyliśmy we wszystkie elementy, które posiada również jego rzeczywisty odpowiednik. Czołg to zatem tak właściwie zestaw zabawek - dzięki wielu ruchomym elementom, zabawa przy użyciu czołgów umożliwia realistyczne sterowanie nim. Czołgi zabawkowe działają zatem tak, jak i te rzeczywiste. To zaś sprawia, że dzieci uwielbiają zdalnie sterowane ich modele, jak i te sterowane w całości ręcznie.

Dlaczego warto postawić na nasz zestaw zabawek?

Istnieje wiele powodów, ze względu na które ludzie wybierają oferowane przez nas czołgi zdalnie sterowane, ale i te sterowane ręcznie. Kilka płynących z nich korzyści przedstawiamy poniżej.

  • istnieje wiele sposobów, na które dziecko może się bawić czołgiem zabawką - darmowe gry czołgi potrafią oddawać w rzeczywistości doskonale, dzięki czemu dzieci mogą się dzięki nimi poczuć jak w wirtualnym świecie,
  • rozwój małej motoryki - większość ręcznie sterowanych czołgów rozwija zdolności manualne dzieci. Zdalnie sterowany zestaw uczy na przykład kontrolowania pojazdu małymi przyciskami. Ten ręczny zaś - użycia każdego elementu w sposób zgodny z założeniem,
  • wykrzesanie nowej pasji i rozwój wiedzy - czołgi okazują się znacznie lepsze od zabawek zdalnie sterowanych. Rozwijają nie tylko pasję, ale i wiedzę o pojazdach nietypowych, niespotykanych na każdym kroku.

Oczywiście ilość zalet zależy od tego, w jakie gry czołgi pozwolą grać Twojemu dziecku. Typów czołgów zdalnie sterowanych i sterowanych ręcznie jest dużo - jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który sprawdzi się w przypadku Twojego dziecka.

Jak wybrać zdalnie sterowany czołg dla dziecka?

W naszym sklepie internetowym każda zabawka czołg posiada swoje własne zalety, ale i wady, które musisz wziąć pod uwagę w swym wyborze. W rzeczywistości dzieci czołg polubią. Niezależnie od tego, czy będzie to czołg sterowany radiowo, czy też zestaw czołgów sterowanych ręcznie. Ważne jest, aby był on zgodny przede wszystkim z możliwościami Twojej pociechy. Dzieci powyżej trzeciego roku życia poradzą sobie z obsługą wszystkich typów czołgów zdalnie. Pojazdy zdalnie sterowane mogą się jednak okazać zbyt skomplikowane dla dzieciaków nieco młodszych. Spośród różnych typów czołgów musisz zatem wybrać zabawkę przeznaczoną dla dziecka w wieku Twojego. Kolejną kwestią, jaka jest istotna jest też sposób sterowania. Ręcznie sterowany czołg pojazd sprawdzi się nawet u dzieci poniżej czwartego roku życia. Dla starszych dzieci modele czołgów mogą już być nieco bardziej skomplikowane. Potrzebujesz pomocy w wyborze i zastanawiasz się, czy będziesz w stanie wybrać wszystkie elementy zdalnie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy!

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się