Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Rowery biegowe

Cena
-
Kolor wiodący
Koła
Maksymalne obciążenie (kg)

Rowerki biegowe, czyli popularne biegówki, to idealny prezent dla dziecka, które lubi ruch i zabawę na świeżym powietrzu. To także świetny trening przed rozpoczęciem przygody z prawdziwym rowerkiem. Dzięki jeździe na biegówce dziecko ćwiczy koordynację ruchową, równowagę, a także umiejętności niezbędne do późniejszej jazdy na rowerze lub hulajnodze, czyli kierowanie oraz hamowanie. Rowerek biegowy dla dziecka to bezpieczny sposób na opanowanie techniki i zasad jazdy, a przy tym fantastyczna zabawa na dworze.

Filtracja
Sortowanie:

Rowerki biegowe zdobywają ostatnio popularność i coraz częściej są widoczne na alejkach czy placach zabaw. Nic dziwnego – to świetny sposób na urozmaicenie wspólnego spaceru. Biegówka jest często o wiele lżejsza niż tradycyjny rowerek. W razie zmęczenia dziecka łatwo wziąć ją do ręki i przenieść z powrotem do domu. Zobacz, dlaczego jeszcze warto wybrać rowerek biegowy!

Rowerek biegowy dla dziecka a jego rozwój

Ogromną zaletą rowerków biegowych jest fakt łatwego i intuicyjnego poruszania się na nich. Dzieci szybko uczą jeździć się na biegówkach, ponieważ to dużo łatwiejsze niż jazda na tradycyjnym rowerze. Co więcej, dużą zaletą rowerka biegowego jest fakt, że dzieci nie zniechęcają się szybko, podejmując pierwsze próby – łatwo opanowują podstawy jazdy i korzystają z możliwości, jakie oferuje.

Warto dodać, że rowerek biegowy dla dziecka korzystnie wpływa na motorykę, zmysł równowagi, zdolności manualne, jak również umiejętność skupiania uwagi. Maluch musi się skoncentrować i wykorzystać kilka ważnych umiejętności naraz, by poruszać się na rowerku biegowym.

Wszystko to sprawia, że rowerki biegowe to idealne prezenty na urodziny czy święta, a przy tym niesamowita frajda dla malucha. Nauka poprzez zabawę jest najbardziej skuteczna, a jeśli przy okazji można spędzić aktywnie i ciekawie czas na świeżym powietrzu, to czego chcieć więcej?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem rowerków biegowych w atrakcyjnych cenach!

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się