Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
SporTrike

SporTrike

Filtracja
Sortowanie:

SporTrike – rowerki biegowe i rolki dla całej rodziny 

Cenisz aktywność fizyczną, wiesz, jak ogromny ma wpływ na nasze zdrowie i chcesz rozwijać ją u swojego dziecka już od najmłodszych lat? Aby ułatwić Ci to zadanie i wyposażyć Cię w odpowiednie akcesoria, stworzyliśmy markę SporTrike, która specjalizuje się w rowerkach biegowych dla dzieci oraz w rolkach, wśród których model dla siebie znajdzie każdy z członków rodziny. 

 SporTrike – bezpieczeństwo i  wysoka jakość produktów 

SporTrike to marka własna firmy Ramiz. Stawia na promowanie aktywności fizycznej wśród młodszych i starszych. Dlatego oferowane produkty zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, dzięki dedykowanym rozwiązaniom i materiałom najwyższej jakości.

Wszystkie rowerki SporTrike są zaprojektowane tak, by odpowiadać możliwościom dzieci uczących się jeździć – by wspierać je i zapewniać im maksymalne bezpieczeństwo. Podobnie w przypadku rolek, do których wykonania użyto wytrzymałych materiałów, zapewniających odpowiednią amortyzację i komfort dla stóp jeżdżącej osoby. W asortymencie dostępne są różne modele w rozmaitych kolorach i rozmiarach – tak, aby trafić we wszystkie gusta. 

Poznaj szczegóły oferty rowerków biegowych i rolek marki SporTrike!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się