Filtracja

×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.
Cena
-
SporTrike

SporTrike

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Rolki, Łyżwy, Zestaw 4w1 (ZSP.HP88-5.M.ROZ) Jazda na rolkach to jeden z najprzyjemniejszych i najzdrowszych sportów nie wymagający kosztownego sprzętu. Na rolkach mogą jeździć zarówno dzieci jak i dorośli, to więc...
Brak towaru
Rolki, Łyżwy, Zestaw 4w1 (ZSP.HP88-5.L.ROZ) Jazda na rolkach to jeden z najprzyjemniejszych i najzdrowszych sportów nie wymagający kosztownego sprzętu. Na rolkach mogą jeździć zarówno dzieci jak i dorośli, to więc...

SporTrike – rowerki biegowe i rolki dla całej rodziny 

Cenisz aktywność fizyczną, wiesz, jak ogromny ma wpływ na nasze zdrowie i chcesz rozwijać ją u swojego dziecka już od najmłodszych lat? Aby ułatwić Ci to zadanie i wyposażyć Cię w odpowiednie akcesoria, stworzyliśmy markę SporTrike, która specjalizuje się w rowerkach biegowych dla dzieci oraz w rolkach, wśród których model dla siebie znajdzie każdy z członków rodziny. 

 SporTrike – bezpieczeństwo i  wysoka jakość produktów 

SporTrike to marka własna firmy Ramiz. Stawia na promowanie aktywności fizycznej wśród młodszych i starszych. Dlatego oferowane produkty zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, dzięki dedykowanym rozwiązaniom i materiałom najwyższej jakości.

Wszystkie rowerki SporTrike są zaprojektowane tak, by odpowiadać możliwościom dzieci uczących się jeździć – by wspierać je i zapewniać im maksymalne bezpieczeństwo. Podobnie w przypadku rolek, do których wykonania użyto wytrzymałych materiałów, zapewniających odpowiednią amortyzację i komfort dla stóp jeżdżącej osoby. W asortymencie dostępne są różne modele w rozmaitych kolorach i rozmiarach – tak, aby trafić we wszystkie gusta. 

Poznaj szczegóły oferty rowerków biegowych i rolek marki SporTrike!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się