"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Gitary dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dziecięce gitary elektryczne (ale nie tylko takie), które z pewnością przyniosą Twojej pociesze wiele zabawy, ale i innych korzyści. Nasza oferta obejmuje klasyczne gitary, te elektryczne oraz akustyczne. Jesteśmy pewni, że wybierzesz któryś z naszych produktów, ale i że będziesz później z niego zadowolony.

Filtracja
Sortowanie:

Każda proponowana przez nas w tej kategorii dziecięca gitara elektryczna, ale i klasyczna czy akustyczna została przez nas uważnie wyselekcjonowana. Tak, aby brała pod uwagę potencjalny wiek dziecka (nasze gitary są dostępne dla dzieci nawet od trzeciego rok życia), ale i spełniała najwyższe oczekiwania względem jakości wykonania. Podobnie, jak wszystkie nasze instrumenty muzyczne, tak i te wybieraliśmy uważnie, testując każdy z nich jeszcze przed wprowadzeniem jej do oferty. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że u nas dokonasz wyboru najlepszej gitary akustycznej. Nie tylko zresztą jej, bo te instrumenty muzyczne sprzedajemy w praktycznie każdej ich wersji.

Najlepsza gitara - nasza oferta na gitary dziecięce

Nasza oferta to przede wszystkim pełne zestawy, które mają odzwierciedlać wygląd prawdziwego instrumentu, ale też nadawać się do użytku przez małe dzieci. Gitary proponujemy w różnych rozmiarach, dzięki czemu nadadzą się dla wielu różnych dzieci. Dobry rozmiar gitary to zresztą podstawa grania na nie - zbyt mała i zbyt duża gitara elektryczna może przysporzyć mnóstwo problemów. Dbamy o wysoką jakość gitar - tak pod względem strun, jak i wyglądu. Z pewnością docenisz to, że nasza gitara przeznaczona jest do codziennych ćwiczeń. Nie "zmęczy się" i nie zepsuje po krótkim czasie (dajemy zresztą na to gwarancję). Nie bez powodu ludzie polecają gitary z naszej hurtowni zabawek. Sprzęt dobrej jakości i solidny materiał wykonanej gitary to w końcu podstawy późniejszego zadowolenia z niej. W naszym sklepie kupisz gitarę klasyczną imitującą prawdziwą gitarę klasyczną, ale też wszystkie inne rodzaje gitar. Wszystko oczywiście przygotowaliśmy z myślach o najmłodszych - właśnie dlatego ceny gitar są przystępne, a początkujące dzieci odnajdą się w ich użytkowaniu. Oczywiście w przypadku najmłodszych dzieci (poniżej trzeciego roku życia) mogą pojawić się problemy czysto manualne. Dlatego też polecamy sprawdzić gitarę - jeśli dziecko chce, możesz ją zamówić i zwrócić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie wahaj się więc i wprowadź dziecko w muzyczny świat gitary.

Gitara klasyczna czy gitara akustyczna - jaki rodzaj gitary wybrać?

W naszym sklepie internetowym oferujemy różne rodzaje gitar, które różnią się od siebie diametralnie. Gitary klasyczne dostępne są od ręki i są tymi najchętniej wybieranymi. W wielu przypadkach to jednak gitara akustyczna ma więcej sensu, a i w ofercie gitar klasycznych znajdzie się coś, co dziecko polubi. Nasz sklep na początek zawsze poleca gitary klasyczne. Gitara rockowa elektryczna jest dobrym wyborem, ale dla dzieci posiadających wykształcony gust muzyczny. W przypadku najmłodszych, gitara ma mieć standardowy dźwięk, a przede wszystkim wytrzymałość. Co najmniej taką, jaką oferuje pełnowymiarowa gitara. Tylko wtedy ma to sens.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gitary?

Jeśli chcesz kupić dobrą gitarę, przede wszystkim musisz zadbać o jej rozmiar. Dziecięce gitary dostępne są w wielu rozmiarach - musisz dobrać taki pasujący do wzrostu dziecka. Każda gitara ma co prawda doskonale zaprojektowane uchwyty, jednak zbyt duża gitara na pewno nie będzie wygodna. Przeglądając zwykłe gitary nie zapomnij o wzięciu pod uwagę strun gitary. Metalowe struny są trwalsze, ale też nieco cięższe. Pamiętajmy, że kupujemy gry dla dziecka - małe gitary, które są lekkie w tym przypadku mogą okazać się idealne. Najlepsza gitara elektryczna, akustyczna czy klasyczna to zatem taka, którą dzieci powyżej trzeciego roku życia bez problemu uniosą. Koniecznie zapytaj dziecka kupując gitarę, jakiej muzyki słucha i jaką chce grać. Dokonując wyboru najlepszej gitary akustycznej możesz nie trafić w gust, jeśli nie wydobywa ona odpowiednich dźwięków. Jeśli zatem planujesz zakup dziecku gitary, koniecznie zapoznaj się z całym naszym asortymentem. Gitary klasyczne dostępne u nas są świetnej jakości - to jednak do Ciebie należy wybór odpowiedniego ich modelu.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się