Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Bankomaty i sejfy

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący

Dzieci uwielbiają bawić się przy użyciu swojej własnej wyobraźni, ale jednocześnie przy kreowaniu sytuacji bliskich tym rzeczywistym. Zabawki z tej kategorii na pewno im w tym pomogą. Bankomaty i sejfy sprawdzają się doskonale przy zabawach, umożliwiając tworzenie najróżniejszych ich scenariuszy. Ich zalet jest zresztą wiele więcej - a nasz szeroki asortyment na pewno pozwoli Ci je wykorzystać. Niekoniecznie w celu zapewnienia dziecku wyłącznie zabawy. 

Filtracja
Sortowanie:

W tej kategorii znalazło się miejsce na najróżniejsze bankomaty i sejfy, które Twoje dziecko będzie mogło wykorzystać do własnej zabawy, ale nie tylko. Zadbaliśmy o dobór najwyższej jakości produktów od godnych zaufania producentów, dzięki czemu masz gwarant ich poprawnego działania, ale też funkcjonalności i niebanalnego wyglądu.

Jak działają bankomaty i sejfy z naszej oferty?

Bankomaty i sejfy, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu, działają na zasadzie skarbonki. Ich założenia są proste. Dziecko ma dzięki nim mieć możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy. Jeżeli chodzi o sejfy, te działają na zasadzie odblokowywania. Dziecko musi więc wpisać kod PIN, który otworzy im urządzenie i da dostęp do komory z oszczędnościami. Zgoła odmiennie działają bankomaty - te dysponują pieniędzmi bez ich otwierania. Dokładnie tak, jak ich rzeczywiste odpowiedniki. Dziecko więc musi włożyć kartę w odpowiednie miejsce, wybrać odpowiednią opcję i postępować za standardową procedurą wpłaty i wypłaty gotówki. Gdy zleci tę drugą, urządzenie samo odliczy i wyprowadzi ze swojego wnętrza zdeponowane wcześniej środki. Jako że bankomaty i sejfy skonstruowane zostały w bezpieczny sposób, mogą z nich korzystać nawet najmłodsze dzieci. Znacznie prostsze w obsłudze są jednak sejfy - bankomaty zaś mogą wymagać Twojej asysty. Przynajmniej na początku.

Dlaczego warto postawić na nasze produkty?

Oferowane przez nas bankomaty i sejfy to nie tylko zabawki, ale po prostu prawdziwe skarbonki zaprojektowane w sposób atrakcyjny dla młodego użytkownika. Dzięki nim dziecko może:

  • zadbać o swoje oszczędności i trzymać je wszystkie w porządku,
  • nauczyć się obsługi bankomatu, która na pewno przyda mu się w przyszłości,
  • zdobyć poczucie samodzielności i odpowiedzialności za własne decyzje,
  • pojąć, jak ważne jest szanowanie pieniędzy i jaką wartość mają kupowane przy ich użyciu przedmioty.

Bankomaty i sejfy są świetnymi narzędziami, które pomogą we wdrożeniu w domu systemu własnej gotówki. Dziecko samo może nią zarządzać, wydając i oszczędzając w dowolny sposób. Możesz więc mieć pewność, że kieszonkowe będzie przez nie rozsądnie wydatkowane.

Na co zwrócić uwagę wybierając bankomat i sejf dla dziecka?

Wybierając produkt z tej kategorii, największą uwagę musisz zwrócić na sposób wchodzenia z nim w interakcję. Bankomaty działają podobnie, jak znane z rzeczywistości maszyny - sejfy są nieco mniej skomplikowane i również odzwierciedlają ich prawdziwe odpowiedniki. Obie zabawki sprawdzą się w przypadku dzieci starszych, ale i młodszych. Czynnikiem, na który na pewno powinieneś zwrócić uwagę jest kolor - tutaj jednak wszystko zależy od preferencji dziecka. Zanim dokonasz wyboru konkretnego egzemplarza, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas opisem, ale też z ilustrującymi go zdjęciami. Pamiętaj przy tym, że u nas satysfakcja stawiana jest na pierwszym miejscu. Jeśli więc produkt nie spełni Twoich oczekiwań, w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania będziesz mógł go zwrócić. Bez podawania przyczyny.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się