"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawki AGD

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący

W tej kategorii naszej hurtowni zabawek znajdziesz zabawki AGD, które stworzą dla Twojego dziecka zupełnie nowe możliwości zabawy. Otworzą świeże jej scenariusze i umożliwią zajęcie się domowymi czynnościami - w sposób odpowiedni i bezpieczny dla wieku, w jakim się znajduje. Zapoznaj się z naszymi produktami, uważnie wyselekcjonowanymi pod kątem jakości i wartości tak dydaktycznej, jak i czysto rozrywkowej.   

Filtracja
Sortowanie:
72,00 zł
Opis Zestaw Sprzątający Z Odkurzaczem    Interaktywny zestaw sprzątający z efektami dźwięku i światła to zabawka dla dzieci od 3-go roku życia. Zestaw składa się z robota sprzątającego, szufelki z miotłą, zmiotki...
Brak towaru
Opis dużego zestawu do prasowania z żelazkiem, deską do prasowania pralką i akcesoriami ZDZ.680  Ogromny zestaw dla małej dziewczynki, która lubi naśladować mamę, babcię, ciocię w codziennym dbaniu o dom. Ten bogato...
Brak towaru
Opis dużego zestawu Pralka, Kosz na Pranie, Deska do Prasowania (ZSZ.A1001-4) Zestaw pralka, deska do prasowania i kosz na bieliznę to propozycja dla wszystkich dzieci, które lubią naśladować swoich rodziców podczas...

Oferowane przez nas zabawki AGD w doskonały sposób imitują ich rzeczywiste odpowiedniki. Dają tym samym dziecku poczucie obsługi prawdziwego sprzętu, stwarzając tym samym idealne warunki do ekscytującej zabawy. Postaraliśmy się o to, by zabawki pochodziły od zaufanych producentów, a jednocześnie cechowały się fantastyczną jakością wykonania i były funkcjonalne.

Zabawki AGD - jak działają?

Sposób działania każdej z oferowanych przez nas zabawek zależy od konkretnego ich modelu, ale i od wieku przeznaczenia. Najprostsze zabawki AGD, stworzone z myślą o najmłodszych, bazują na ich wyobraźni i mają imitować ich realne odpowiedniki w kontekście wyglądu. Te bardziej zaawansowane wyposażone są w dodatkowe funkcje dźwiękowe i świetlne, w jeszcze lepszy sposób imitujące rzeczywiste modele. Zabawki z naszego asortymentu powstały w taki sposób, aby ciekawić, a jednocześnie stwarzać komfortowe i bezpieczne środowisko do zabawy. W ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze produkty, jak i bogate ich zestawy. Wybierz któryś z nich w zależności od potrzeb Twoich i Twojego dziecka.

Dlaczego warto kupić dziecku zabawki AGD?

Zabawki AGD z naszej oferty są atrakcyjne nie tylko z uwagi ich wyglądu i sprawdzania się w urozmaicaniu najpopularniejszych wśród dzieci zabaw. Postawieniu na nie towarzyszy wiele innych zalet, kilka z których przedstawiamy poniżej. Zabawki tego typu:

  • uczą dzieci podstawowych czynności, które dorośli wykonują każdego dnia,
  • rozwijają zdolności manualne, w szczególności te wymagane przy bardziej precyzyjnych pracach,
  • zachęcają do pomagania w porządkach, również w tym rzeczywistym, a nie tylko z myślonym,
  • stwarzają nowe scenariusze do zabawy, pobudzając wyobraźnię i pchając ku większej kreatywności.

Zabawki AGD nie są w stanie zaszkodzić. Zainwestowanie w nie może się okazać świetnym krokiem ku uczynieniu dziecka bardziej samodzielnym.

Jak wybrać zabawkę, która okaże się odpowiednia?

Przeglądając naszą rozległą ofertę na zabawki AGD, musisz wiedzieć, na jakie rzeczy zwrócić uwagę, by kupić tę właściwą. Rzeczą kluczową może się tu okazać wiek Twojego dziecka. Tradycyjnie, nasze zabawki dzielimy na prostsze i bardziej skomplikowane. Te pierwsze sprawdzą się w kontaktach z najmłodszymi pociechami - drugie zaś będą wymagały pewnych umiejętności, w szczególności tych manualnych. Wybierz takie, które uznasz za adekwatne dla Twojej pociechy. Kolejną kwestią jest rodzaj zabawki AGD. Jeśli widzisz u swojego dziecka zainteresowanie podczas prasowania, kup mu żelazko - jeśli zaś ciekawi je działanie pralki, możesz zakupić mu ten sprzęt w “zabawkowej formie”. To samo tyczy się również innych rodzajów produktów. Ważne jest zatem obserwowanie zachowań i zainteresowań dziecka i podchodzenie do zakupu przy braniu ich pod uwagę. W naszym sklepie postaraliśmy się o dokładne opisanie każdego z produktów. Nie krępuj się więc i przejrzyj nasz asortyment samodzielnie, zapoznając się ze zdjęciami i opisami. W razie potrzeby zaś nie wahaj się skontaktować z nami. Z chęcią pomożemy Ci tak w wyborze produktu, jak i w szybkim przebrnięciu przez proces zakupowy.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się