"

Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Roboty zdalnie sterowane

Cena
-
Dostępność
Kolor

W ofercie naszego sklepu internetowego, a konkretnie - w tej jego kategorii, znajdziesz wysokiej jakości roboty zdalnie sterowane. Idealne dla małego odkrywcy. Sprawdzą się doskonale w roli zabawki, ale i urządzenia edukacyjnego. Same w sobie są bowiem w stanie skłonić dziecko ku większemu zainteresowaniu robotyką, będącą jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin świata teraźniejszego. Zrobią to w sposób zabawny, angażujący i na pewno pożądany. Również przez najmłodszych.  

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
ROBOT zdalnie sterowany CYBORG SPACEMAN RASTAR (ZRC.76900.CZ) Prezentujemy zdalnie sterowanego robota. Jest to fantastyczna zabawka, która idealnie sprawdzi się zarówno jako gadżet dla małych fanów edukacyjnych...

Roboty zdalnie sterowane są elementem naszej oferty, który wraz z upływem czasu coraz szybciej nabiera na popularności. Głównie za sprawą stale ewoluującego świata technologii. Roboty tego typu mogą być świetnym rozwiązaniem również dla Twojej pociechy - zwłaszcza że oferują zabawę w formie, której wcześniej mogła nie mieć okazji doświadczyć.

Jak działają oferowane przez nas roboty zdalnie sterowane?

Znajdujące się w naszej ofercie roboty zdalnie sterowane nie mają jednego i tego samego schematu działania, co działa tylko na ich plus - daje Ci to bowiem możliwość wyboru takiego modelu, który sprawdzi się najlepiej w towarzystwie Twojego dziecka. Cechą wspólną prawie każdego robota jest możliwość poruszania się - wiele z nich mówi, tańczy, ale też rusza swoimi kończynami. Wszystko kontroluje się przy użyciu specjalnego pilota, a w przypadku wybranych modeli - dedykowanego zegarka. To sprawia, że dziecko jest w stanie skosztować nutki nowoczesności i innowacji. Większość oferowanych przez nas robotów wyposażona jest w akumulatorek, dołączony osobno do zestawu. Można go wielokrotnie ładować i trzeba włożyć go we wnętrze zabawki przed jej użyciem. Pilot zaś zasilisz zwykle standardowymi “paluszkami”.

Roboty zdalnie sterowane - dlaczego warto?

Roboty zdalnie sterowane stanowią gwarancję rozrywki w formie, która jeszcze przed kilkunastoma laty nie była dostępna. To właśnie ich unikatowość stanowi ich główną, ale nie jedyną zaletę. Do pozostałych zaliczyć można:

  • świetne walory edukacyjne - w zależności od modelu robota, mają one nieco inny charakter. Wszystkie zabawki tego typu jednak stawiają na interakcję i celują w rozwój zmysłów młodego odbiorcy,
  • atrakcyjną formę podania - roboty zdalnie sterowane są szalenie atrakcyjne dla dzieci, które rzadko kiedy się nimi nudzą i praktycznie zawsze są z nich zadowolone,
  • możliwość zainteresowania najmłodszych nowoczesnymi technologiami - patrząc na to, jak duże znaczenie mają one w naszym życiu codziennym, można to uznać za główną i najbardziej przyszłościową zaletę,
  • nieograniczoną liczbę scenariuszy zabawy - to od dziecka zależy, w jaki sposób wykorzysta robota w swojej zabawie. Tak naprawdę więc zabawka ta rozwija również jego kreatywność.

Plusem robotów jest również ich różnorodność, którą widać już po naszej ofercie. Daje ona więcej możliwości, ale też daje pomysł na kolejne prezenty dla pociechy. Idealne do tego, by nie mogła znudzić się poprzednimi.

Na co zwracać uwagę przy zakupie robota tego typu?

Czynnikiem decydującym o wybraniu konkretnego modelu zdalnie sterowanego robota powinien być wiek Twojego dziecka - to on poniekąd definiuje, z jak skomplikowanych urządzeń może ono korzystać. Starsze dzieci będą gotowe do współpracy z bardziej zaawansowanymi zabawkami. Te młodsze bardziej docenią magię prostszych urządzeń. Jeśli chodzi o roboty zdalnie sterowane, ważne są również posiadane przez nie funkcje. Tutaj wiele narzuca forma, w jakiej dany robot występuje - zwykle daje ona sporo możliwości. Roboty z rękoma na przykład mogą machać kończynami, chodzić, tańczyć, jeździć, ale i świecić czy mówić. Bardziej zaawansowane roboty dają możliwość programowania własnych ruchów, ale też są w stanie rozmawiać z dzieckiem. Nie tylko po polsku. To otwiera przed nimi zupełnie nowe możliwości (nauka języków obcych). W przypadku robotów warto też zwrócić uwagę na ich gabaryty - te potrafią być znaczące i mogą wykluczać konkretny model z jego wykorzystania w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Podczas wyboru zwróć też uwagę na sposób zasilania (akumulator i/lub) baterie. W ofercie naszej firmy postaraliśmy się o jak największą różnorodność. Zakupisz u nas roboty zdalnie sterowane o różnym wyglądzie i funkcjonalnościach. Nie każemy ci kupować w ciemno - przejrzyj całą kategorię, zapoznaj się ze zdjęciami i dokładnym opisem, jak również naszymi poleceniami. Dopiero potem dokonaj zaś zakupu. Pamiętaj, że każdy produkt, który oferujemy obejmujemy gwarancją. Każdy możesz też zwrócić w przeciągu 14 dni od jego otrzymania. Bez podania przyczyny zwrotu.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się