Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Akcesoria

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący

Każda zabawka militarna oferowana w naszym sklepie internetowym może być wyposażana w różnego rodzaju akcesoria. Nie inaczej jest w przypadku pistoletów dla dzieci. W tej kategorii  oferujemy produkty pozwalające jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawkowy pistolet (czy nawet zestaw pistoletów). Zarówno pistolet laserowy, jak i policyjny pistolet i dowolny inny.     

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru

Wodne Kulki Do Pistoletu

SKU:
ZMI.G10006
Wodne Kulki Do Pistoletu (ZMI.G10006) Większość z chłopców w dzieciństwie bawi się w wojnę lub nieustanne strzelanki. Niekończąca się zabawa na świeżym powietrzu wymaga odpowiedniego przygotowania i osprzętu. Zabawa w...

Nasza oferta na akcesoria do pistoletów policyjnych (i nie tylko) pozwala Ci jeszcze lepiej wykorzystać dostępne w innej kategorii naszego sklepu zabawki imitujące pistolety. Rozszerzysz ich funkcjonalności i sprawisz, że każdy pistolet mega zwiększy swoją żywotnośc. Jak w przypadku każdego innego elementu naszego asortymentu, tak i tutaj możesz liczyć na najwyższą jakość produktów. Każdy z nich jest całości wykonany z bezpiecznych materiałów - o zaletach produktu piszemy jednak osobno w jego opisie.

Pistolety zabawkowe - jakie akcesoria oferujemy?

Nasza oferta na akcesoria udoskonalające zabawki imitujące pistolety jest szeroka i zróżnicowana. Jej głównym elementem jest z pewnością amunicja, która jest wystrzeliwana od razu po naciśnięciu spustu. Każdy pistolet ma w zestawie określoną jej ilość. My pozwalamy ją zwiększyć, co ma olbrzymie znaczenie przy bardziej intensywnych zabawach chłopców. Takich, w trakcie których nie mają oni czasu na szukanie wystrzelonych już pocisków. Dzięki dodatkowej amunicji zabawa zestawem stanie się ciekawsza i na pewno bardziej atrakcyjna. Ta pozwoli też na tworzenie wielu innych scenariuszy zabaw. Tak tych z wykorzystaniem pistoletów piankowych, jak i takich, w których korzysta się z zestawu kosmicznej broni. Do każdego kolorowego pistoletu z naszej oferty akcesoria dorzucamy już w komplecie.  Zawartość zestawu może się różnić w zależności od konkretnego modelu.  Zestaw policyjny na przykład często zawiera w sobie odznaki czy czapki policjanta, których nie posiadają inne militarne zabawki.

Dlaczego warto zakupić akcesoria do pistoletów zabawkowych?

Prawie każdy oferowany przez nas pistolet posiada wsparcie dla akcesoriów - to są zresztą główne zalety produktu dobrze wykonanego. Odpowiedni ich dobór jest w stanie zapewnić dziecku niezwykle emocjonującą zabawę - i to właśnie jest główna zaleta  tychże akcesoriów. Zabawki imitujące pistolety stają się przez nie bardziej realistyczne, ale i wygodniejsze w stosowaniu. Czym w końcu byłby zestaw kosmicznej broni bez odpowiedniej liczby sztuk kapiszonów czy piankowych strzałek? Mega pistolet to też mega ilość dodatków, dzięki którym:

  • dziecko pozbędzie się ograniczeń - kreowanie nowych scenariuszy zabaw z akcesoriami jest jeszcze prostsze,
  • będzie miało więcej zabawy - zestaw kosmicznej broni, ale też dowolny inny będzie dzięki nim bardziej lubiany i częściej wykorzystywany, zapewniając pociesze niezwykle emocjonującą zabawę,
  • wolniej znudzi się zabawką - w zabawach chłopców i dziewczyn liczy się dobór zabawek, które się nie nudzą. Pistolety piankowe oferują co prawda efekty świetlne, jednak bez odpowiedniej liczby sztuk kapiszonów zabawy pistoletami zabawkowymi mogą się okazać frustrujące.

Pistolety zabawkowe - jak wybrać akcesoria dla swojego dziecka?

Wybierając pistolety zabawkowe, koniecznie przede wszystkim zapoznaj się z gustem dziecka. Niektóre pociechy gustują w kosmicznej broni, inne zaś woleliby dobrze wykonany pistolet policyjny. Nie inaczej jest w przypadku akcesoriów, które w dużej mierze zależą od wybranego pistoletu. Nie każdy pistolet ma takie same miejsca na pociski i te same mocowania do akcesoriów. Zawsze więc priorytet nadaj kompatybilności. Koniecznie też zobacz, co dołączane jest do kosmicznej broni czy kolorowego pistoletu, które kupujesz. Zestaw kosmiczny pistolet na przykład często zawiera już w sobie naboje. Jeśli jest ich za mało, od razu dorzuć kolejne, by zapewnić dziecku po prostu niezwykle emocjonującą zabawę. Bez frustracji płynącej z braku amunicji. Pamiętaj, że nie do każdego pistoletu pasują kapiszony innego rodzaju. Niezwykle emocjonującą zabawę możesz popsuć przez zły wybór akcesoriów - pamiętaj więc, by się do niego przyłożyć. Zawsze możesz też sięgnąć po naszą pomoc. Wspólnie skompletujemy zestaw policyjny, pomożemy w wyborze kolorowego pistoletu i zapewnimy Twojemu dziecku pewność co do dobrej zabawy. Dzięki temu scenariuszy zabaw z całą pewnością mu nie zabraknie.  

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się