Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawki muzyczne

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz bogatą selekcję zabawek muzycznych, w tym wysokiej jakości instrumenty muzyczne i zestawy instrumentów muzycznych. Kupując u nas masz absolutną pewność co do jakości wykonania kupowanego przedmiotu, ale też co do jego przydatności w zabawie z dzieckiem. Przejrzyj wszystkie muzyczne zabawki, jakie mamy w katalogu i wybierz taką, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. 

Filtracja
Sortowanie:
29,00 zł
Mikrofon Karaoke Z Głośnikiem (ZMU.WS-858.CZ) Mikrofon Karaoke to idealny prezent dla wszystkich dzieci i nastolatków, które uwielbiają śpiewać. Wbudowana w telefon bateria litowo-polimerowa umożliwia nawet...

Nasz sklep internetowy stara się zaprezentować Ci własne propozycje zabawek muzycznych i dać Ci dostęp do produktów, które bawiąc zajmą się rozwojem muzycznym dziecka. Dbamy o to, by parametry techniczne naszych zabawek były dopasowane do przedziału wiekowego dziecka, a ich jakość i wytrzymałość stała na jak najwyższym poziomie. Właśnie dlatego samodzielnie testujemy asortyment każdej z kategorii zabawek muzycznych, by mieć pewność, że zaserwujemy Ci wyłącznie produkty rzeczywiście godne zainteresowania.

Zabawki muzyczne - nasza oferta

Nasza oferta to przede wszystkim bardzo uniwersalne instrumenty muzyczne i pozwalające na naukę muzyki od pierwszych miesięcy życia zabawki, które sprawdzą się tak w przypadku zaledwie rocznego dziecka, jak i pociech nieco starszym. Oferujemy sprzęt, którego parametry techniczne pozwalają na wydobywanie dźwięków zbliżonych do tych wydawanych przez muzyczne instrumenty znane z rzeczywistości. Bogata selekcja fantastycznych instrumentów muzycznych pozwoli dziecku rozwinąć swój gust, umuzykalnić oraz zachęcić do aktywności muzycznej. W różnym kierunku, który wytyczają nie tylko same instrumenty zabawki, ale i indywidualne podejście ich docelowego użytkownika.

Oferowane przez nas zabawki muzyczne dedykowane są dla dzieci z różnego przedziału wiekowego, ale i dla młodzieży, a nawet dorosłych. Sposób ich wykonania sprawia, że zabawa zabawkami muzycznymi jest przyjemna, ale też może być prowadzona długimi latami. Niezależnie od tego, czy wybierzesz elektroniczne zabawki muzyczne, czy też drewniane stoliki muzyczne i akcesoria z nimi związane - w każdym przypadku będziesz zadowolony.

Zabawki i instrumenty muzyczne - dlaczego warto?

Inwestycja w zakup instrumentu muzycznego zwróci nam się w mgnieniu oka. Nie finansowo, ale za sprawą korzyści, jakie zabawka muzyczna przyciąga. Zakup muzycznych instrumentów dla dziecka potrafi znacznie wpłynąć na wiele aspektów jego rozwoju. Zwłaszcza że fantastyczna zabawka muzyczna to niekoniecznie taka, która na poważnie podchodzi do grania. Również zabawa mało standardowymi zabawkami muzycznymi tworzy świetne warunki do umuzykalniania. Jakie jeszcze są zalety naszych zabawek dedykowanych dzieciom? Chodzi tu przede wszystkim o:

  • rozwój muzyczny dziecka - zabawka muzyczna umożliwia zainteresowanie dziecka światem muzyki, ale i uczenie go jej podstaw,
  • pobudzenie kreatywności - instrumenty muzyczne są najbardziej kreatywnymi zabawkami na rynku, możliwymi do wykorzystania już od pierwszych miesięcy życia. Pozwalają na naukę różnych muzycznych rytmów - tak, jak dziecko będzie to lubiło,
  • wstęp do poważniejszego grania - zabawki muzyczne są odpowiednikami prawdziwych instrumentów, które wpływają na rozwój dziecka. Przygotowują je do grania na prawdziwym sprzęcie,
  • rozwój zmysłów - dzięki zabawkom muzycznym dzieci koncentrują się na wykorzystaniu wszystkich zmysłów. Mogą rozwijać słuch muzyczny, ale też pobudzać sie do innego rodzaju aktywności muzycznej.

Zabawka muzyczna pianinko i inne instrumenty muzyczne w naszej ofercie

Nasz sklep często jest miejscem, w którym rodzice kupują pierwsze instrumenty muzyczne dla najmłodszych. Takich, których przedział wiekowy nie pozwala jeszcze na korzystanie z poważniejszych (i droższych) sprzętów. Nasz asortyment to bogaty wybór różnych instrumentów, dzięki którym można kształtować poczucie rytmu, słuch muzyczny i preferencje pod tym względem. Już od wczesnego miesiąca życia. Korzystając z naszej oferty szybko znajdziesz idealną zabawkę muzyczną dla swojego dziecka. Zabawka muzyczna perkusja sprawdzi się u dzieci wyraźnie zainteresowanych rockiem i dźwiękami z tła. Zabawka muzyczna mikrofon zaś odnajdzie się idealnie w rękach dzieci uwielbiających "prowadzić". Oferta zabawek muzycznych jest na tyle szeroka, że z łatwością dostarczysz dziecku instrumenty, które rzeczywiście ukształtują je muzycznie. Dzięki nim świat muzyki się przed nimi otworzy - a wraz z nim dostępność różnych muzycznych gatunków. Nie do słuchania, a do aktywnego ich "uprawiania".

Jak wybrać zabawki muzyczne dla swojego dziecka?

Wybór instrumentów muzycznych w naszym sklepie jest na tyle duży, że na pewno możesz mieć problem z jego dokonaniem. Zanim więc podejmiesz decyzję, porównaj produkty, które Cię interesują - zrobisz to za pomocą funkcjonalności naszego sklepu. Zwróć uwagę na zalecany przedział wiekowy zabawki, od którego uzależnij swój wybór. Pierwsze zabawki instrumenty powinny być jak najprostsze i najatrakcyjniejsze wizualnie. Większy próg wiekowy jest bardziej tolerancyjny dla nieco bardziej "dojrzałych" zabawek. Porównaj produkty, które wybierzesz nie tylko pod względem wyglądu, ale i funkcjonalności. Ranking zabawek muzycznych nie zawsze otwierają sprzęty najatrakcyjniejsze wizualnie. Dlatego też zawsze przykładaj się do wyboru. Masz z nim problem i męczy Cię przeglądanie wielu naszych kategorii zabawek muzycznych? Skontaktuj się z nami, a z radością możemy Ci wybrać dziecku instrument muzyczny. Taki, który spełni jego oczekiwania i pozwoli mu realizować nową pasję.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się