Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Pojazdy i zestawy

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znaleźć można pojazdy dla dzieci, które pobudzą ich wyobraźnię i uczynią ich zabawę szalenie atrakcyjną. Przygotowaliśmy bogate zestawy, ale i pojedyncze produkty, dzięki którym przeniosą ją w zupełnie inny wymiar. Nasza oferta została skrojona pod potrzeby tak najmłodszych, jak i nieco starszych pociech. Zapoznaj się z pełnym proponowanym przez nas asortymentem poniżej.

Filtracja
Sortowanie:

Nasz asortyment jeśli chodzi o pojazdy dla dzieci jest nie tylko szeroki, ale też umiejętnie opracowany - tak, aby wpisywał się w potrzeby i oczekiwania tak najmłodszych, jak i nieco starszych. Zadbaliśmy o odpowiednią selekcję pojazdów, a każdy z nich samodzielnie testowaliśmy jeszcze przed wprowadzeniem go oferty. To pozwoliło nam zadbać o jego jakość

Jak działają oferowane przez nas pojazdy dla dzieci?

Sposób działania każdego z oferowanych przez nas pojazdów dla dzieci zależy przede wszystkim od jego modelu. Te prostsze, nie sprzedawane w zestawach oraz stworzone z myślą o mniejszych dzieciach w założeniach bazują na ich wyobraźni. Nie są więc zwykle wyposażane w dodatkowe funkcjonalności. Te mogłyby skomplikować proces korzystania z nich. Bardziej złożone pojazdy dla dzieci, w tym również te sprzedawane w zestawach, są zwykle przeznaczone dla nieco starszych pociech. W ich przypadku można liczyć na dodatkowe funkcjonalności. Te zabawki często można wprawić ruch za pomocą specjalnych przycisków. Wiele spośród nich świeci i wydaje odgłosy, które na pewno uatrakcyjniają zabawę nimi. W tym przypadku sposób działania również zależy od konkretnego modelu. Możemy jednak powiedzieć, że większość z nich angażuje dziecko do samodzielnej zabawy (“ręcznej”). Pojazdy zdalnie sterowane oferujemy zaś w innej kategorii naszego sklepu internetowego.

Dlaczego warto zainteresować się nimi?

Proponowane przez nas pojazdy dla dzieci to nie tylko szansa na zapewnienie pociesze dodatkowych atrakcji w czasie zabawy i zajęcie im czasu. To również wiele korzyści płynących dla samego dziecka - również takich dość nieoczywistych. Kilka spośród nich przedstawiamy poniżej.

  • Rozwój motoryki dziecka i precyzji jego ruchów. Pojazdy i akcesoria właśnie do nich doskonale wpływają na rozwój tak zwanej “małej motoryki” dziecka, przy okazji wymagając od niego małych, ale dość precyzyjnych ruchów.
  • Pobudzanie wyobraźni do działania. Pojazdy te bazują na wyobraźni, pchając dziecko ku jej rozwojowi.
  • Możliwość rozbudzenia w dziecku nowej pasji. Nie trzeba bada, by móc stwierdzić, że zabawa pojazdami pokroju tych z tej kategorii zachęca do zgłębiania świata motoryzacji. Dziecko chętniej się nią interesuje i jest bardziej skłonne do budowania pasji wokół niej.
  • Uczenie samodzielnej zabawy. Pojazdy dostępne w tej kategorii zachęcają dziecko do tego, by samodzielnie podejmowało się zabawy i przestało wymagać w niej obecności dorosłego.

Oczywiście to, w jaki sposób Twoje dziecko wykorzysta przedmioty z naszej oferty zależy w pełni od niego. Scenariusze zabawy z ich zastosowaniem wcale nie muszą być oczywiste i najbardziej typowe.

Jak wybrać pojazdy dla dzieci na miarę własnych potrzeb?

Przeglądając naszą ofertę na pojazdy dla dzieci szybko zauważysz, że jest ona bardzo szeroka. Jak zatem wybrać z niej produkt, który spełni Twoje oczekiwania i sprawdzi się w kontakcie z Twoją pociechą? Przede wszystkim wyeliminuj te, które na pewno tego nie zrobią. Podstawą jest określenie wieku własnego dziecka. Sami publikujemy nasze rekomendacje odnośnie niego w kontekście każdego z produktów - do Ciebie jednak należy ocena, czy Twoje dziecko poradzi sobie z konkretnym pojazdem. Wybierając pojazd dla własnego dziecka warto też zwrócić uwagę na miejsce, jakie się posiada w jego pokoju. Niektóre zestawy wymagają go sporo, inne - znacznie mniej. Pamiętaj, że korzystanie z zabawki to nie tylko możliwość złożenia jej w oczekiwanym przez siebie miejscu. To również konieczność zapewnienia dziecku swobodnego poruszania się wokół niej i nieskrępowanej niczym zabawy. Kwestią, na którą na pewno powinieneś zwrócić uwagę jest cena. W naszym sklepie internetowym jest ona zawsze adekwatna nie tyle do jakości produktu (ta zawsze jest wysoka, o co stale dbamy), ale od jego złożoności (bogate zestawy są po prostu droższe) i funkcjonalności, w które został wyposażony. Nie ma co zresztą mówić. Samodzielnie przejrzyj cały nasz asortyment, poczytaj opisy i przyjrzyj się naszym szczegółowym zdjęciu. Dzięki temu sam podejmiesz decyzję idealną względem potrzeb, oczekiwań i marzeń swojego własnego dziecka.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się