Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Zabawa w sklep

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Kolor wiodący
Wykonane z drewna

Zabawa w sklep jest jedną z najpopularniejszych wśród dzieci młodszych, ale i nieco starszych. Jest znacznie ciekawsza i bardziej angażująca w towarzystwie odpowiednich akcesoriów. Te zakupisz w naszej hurtowni zabawek, sprawiając tym samym, że dziecko pokocha sprzedawanie i używanie własnej wyobraźni. W najlepszy sposób nauczy się też zasad ekonomii - w mocno uproszczonej, ale na pewno przydatnej formie.

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Dotykowa kasa fiskalna dla dzieci (ZDZ.7211). Mamo, mamo pobawmy się w sklep! Każdy malec marzy o swoim własnym sklepie i by móc obsługiwać klientów, elektroniczna kasa z akcesoriami pomoże mu w otwarciu swojego...
Brak towaru
Opis  INTERAKTYWNA KASA, NAUKA ANGIELSKIEGO HOLA TOYS (3118)   Znakomicie wykonana z dbałością o szczegóły, kolorowa kasa multifunkcyjna, pozwoli wprowadzić twoje dziecko w świat liczb i podstawowych obliczeń....
Brak towaru
Opis dużego czerwonego wózka na zakupy + zestaw akcesorii ZDZ.668-59 Prezentujemy fantastyczny zestaw zawierający koszyk na zakupy z licznymi akcesoriami. To idealna zabawka dla każdego malucha od trzeciego roku...

Oferowane przez nasz sklep produkty pozwalają dziecku w jeszcze lepszy sposób przejąć rolę sprzedawcy. Sprzedawane w tej kategorii zabawki są świetnej jakości i doskonale imitują wszystko to, co najmłodsi mogą znać z prawdziwych placówek handlowych. To, w połączeniu z ich wyobraźnią, jest gwarantem udanej zabawy. W pojedynkę, ale i w towarzystwie rodziców lub rówieśników.

Zabawa w sklep z naszymi zabawkami - na czym polega?

Najbardziej standardowa zabawa w sklep to dla dziecka wcielenie się w sprzedawcę i przyjmowanie klientów. Czy to rówieśników lub rodziców, czy też jego pluszowych przyjaciół. Pluszowe zabawki sprzedajemy w innym dziale naszego sklepu. Z naszymi zestawiamy zabawek zabawa ta jest jeszcze bardziej realistyczna. Twoje dziecko zyskuje bowiem dostęp do wszystkiego tego, co mógłby potrzebować tak sprzedawca, jak i klient w sklepie. Wiele tutaj zależy jednak od konkretnego zestawu. Wszystkie zabawki dostępne w naszym sklepie potrafią się uzupełniać. Kupując kasę z banknotami i produktami możesz później dokupić wózek na zakupy czy dodatkowe produkty do kupienia. To sprawia, że kolekcję dziecka możesz w dowolny sposób rozbudowywać. Jeśli oczywiście zabawa w sklep przypadnie mu do gustu.

Dlaczego warto kupić nasze produkty do tej zabawy?

Choć na rynku znajduje się mnóstwo produktów do zabawy w sklep, nasza hurtownia wyróżnia się na tle innych. Nie tylko dlatego, że łączymy te produkty w zestawy i sięgamy wyłącznie po zabawki najlepszych producentów na rynku. Z naszymi zabawkami Twoje dziecko:

  • nauczy się podstaw ekonomii - oczywiście nie będzie to uczelniana wiedza, a pewne podstawy na temat wymiany dóbr i usług,
  • opanuje empatię - będzie wiedziało, jak czuje się sprzedawca i jaki jest jego stosunek do klientów,
  • rozwinie umiejętności komunikacji - zabawa w sklep doskonale zachęca do takowej,
  • pobudzi wyobraźnię i w jeszcze lepszy sposób ją wykorzysta.

Dzięki oferowanym przez nas produktom oszczędzisz. Nie będziesz musiał testować innych zabawek czy kupować drogich baterii. Wszystkim zajmie się Twoje dziecko i jego wyobraźnia.

Zabawa w sklep - jak wybrać zestaw dla siebie?

Jeśli  chcesz dokonać u nas rozsądnego zakupu, koniecznie przede wszystkim zapoznaj się z naszym pełnym asortymentem. Oferujemy naprawdę dużo zestawów, dzięki którym zabawa w sklep może stać się jeszcze lepsza. Wiele tutaj ma do powiedzenia wygląd każdego z nich. Choć to kwestia gustu, my polecamy wybrać taki najwierniej odzwierciedlający sklep, do którego chodzi się z dzieckiem. W czasie wyboru zestawu dla siebie musisz wskazać swój budżet - oferujemy produkty w różnych kategoriach cenowych, ale i tańsze dodatki, które również przydadzą się w czasie zabawy. Koniecznie zwróć uwagę na zawartość zestawu - większość z nich różni się oferowanymi elementami. Wszystko tutaj to kwestia Twojego gustu. Pamiętaj jednak, że każdy zestaw możesz rozbudowywać o dodatkowe produkty i akcesoria, do czego zachęcamy. Wszystkie produkty opisaliśmy szczegółowo, również poprzez szczegółowe zdjęcia. Jesteśmy pewni, że pomoże Ci to w podjęciu właściwej i trafnej decyzji zakupowej.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się