Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Gry zręcznościowe

Cena
-
Dostępność
Minimalny wiek
Maksymalna liczba graczy
Minimalna liczba graczy
Płeć

Dzieci uwielbiają gry wykorzystujące ich zręczność, a przy okazji gwarantujące świetną zabawę. Zapraszamy do przejrzenia naszych propozycji gier tego typu, znajdujących się w tej kategorii. Gwarantujemy szeroki wybór wciągających gier zręcznościowych - tak dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieciaków.

Filtracja
Sortowanie:
44,00 zł
Duże piłkarzyki na sprężynkach Duże boisko z zestawem do piłkarzyków na sprężynki jest polecane dzieciom już od 3-go roku życia. Gra zręcznościowa dla wszystkich fanów piłki nożnej będzie prawdziwą frajdą. Maluchy,...
40,00 zł
Interaktywny śmietnik z grą dla dzieci 4+ Wciągająca gra zręcznościowa "Zwariowany kosz na śmieci" jest propozycją dla dzieci od 4-go roku życia, a także dla całej rodziny. Zabawa polega na celnym wrzucaniu do...
Brak towaru
Opis Gra Zręcznościowa Krzesła + Auto    Gra zręcznościowa krzesła przeznaczona jest dla dzieci od 3-go roku życia. Zestaw składa się z 48 krzeseł o różnych kolorach i kształtach oraz autka na baterie. Autko jeździ w...

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroko pojęte gry dziecięce zręcznościowe, które przyczynią się do rozwoju dziecka, a które zapewnią mu jednocześnie wspaniałą zabawę pełną wyzwań. Wszystkie produkty z naszego asortymentu zostały przez nas uważnie wyselekcjonowane i przetestowane przed wprowadzeniem ich do sprzedaży, a obok popularniejszych gier zręcznościowych znajdziesz u nas również te mniej znane, ale oferujące wspaniałą zabawę.

Najlepsze gry zręcznościowe w ofercie naszego sklepu

Nasza oferta na gry dziecięce zręcznościowe jest szeroka i stara się wstrzelić w oczekiwania i gusta najmłodszych pociech - już od pierwszego roku życia. Każda nasza gra zręcznościowa zapewnia wspaniałą zabawę, ale jednocześnie taką, która będzie tak angażująca, jak i w pełni zrozumiała. Również dla najmłodszych. Oczywiście wszystkie produkty w odpowiedni sposób oznaczyliśmy. Tak, abyś wiedział, która prosta gra zręcznościowa nada się dla najmłodszego, a która będzie nieco bardziej wymagająca. Każda znajdująca się w naszym asortymencie gra polega na czymś innym, niemniej jednak stara się angażować dziecko i zachęcać je do poruszania się. Zadbaliśmy o to, by nasze produkty były gotowe do ich intensywnej eksploatacji. Możesz liczyć na to, że każda z nich jest wytrzymała, a jednocześnie w pełni bezpieczna. Niezależnie od tego, czy wpadnie Ci w ręce gra karciana czy typowe gry zręcznościowe ruchowe.

Najlepsze gry zręcznościowe - dlaczego warto na nie postawić?

Wspaniała zabawa to nie wszystko, na co można liczyć po sięgnięciu po nasze produkty z tej oferty. Oferowane gry zręcznościowe przynoszą ze sobą mnóstwo innych korzyści, przy czym wiele z nich zależy od tego, na który model postawisz. W przypadku klasycznej gry korzyści będą inne niż te oferowane przez gry manualne. W sumie jednak warto wspomnieć, że każda nasza gra pozwala na:

  • rozwój zdolności manualnych - choć w tym specjalizują się przede wszystkim gry manualne, również inne to robią,
  • poprawę koncentracji - gry zręcznościowe szczególnie dobrze wpływają na koncentrację - gry zręcznościowe wykorzystują refleks ich użytkowników,
  • rodzinną grę - dzięki grom zręcznościowym możesz wpłynąć na integrację z rodziną. Rodzinna gra zachęci do współpracy,
  • naukę cierpliwości - gry uczą bycia cierpliwym. Spośród setek gier zręcznościowych większość zachęca do pracy nad takową. Oczywiście najwięcej do powiedzenia w tej kwestii mają elementy gry zręcznościowej, które się na nią składają.

Zabawki zręcznościowe - jak wybrać dla dzieci zręcznościowe gry planszowe (i nie tylko)?

W naszym sklepie kupisz zręcznościowe gry tak dla najmłodszych, jak i nieco starszych. Dobrze byłoby, żebyś wiedział, po którą z nich sięgnąć. Jedna wspaniała gra może taką być dla jednego dziecka, a dla innego okazać się kompletnym niewypałem. Jeśli więc chcesz zapewnić swojemu dziecku pokłady dobrej zabawy, gra musi odpowiadać przede wszystkim jego możliwościom. Zwróć uwagę przede wszystkim na zasady gry - nie mogą one być zbyt skomplikowane. Bezpiecznym wyjściem może być kooperacyjna gra zręcznościowa - tego typu gra wymaga obecności dwóch osób. Zawsze możesz więc towarzyszyć dziecku w zabawie. Zwróć też uwagę na to, czego innego gra wymaga. Nieskomplikowane gry zręcznościowe i najbardziej tradycyjne gry nie są nazbyt wymagające - gra rzutki jednak będzie już wymagała zdolności manualnych. Podobnie, jak inne gry zręcznościowe dostępne dla starszych. Nie możesz podjąć decyzji? Zastanawia Cię czas gry lub zasady gry, którą wybrałeś? W poszukiwaniu odpowiedzi na swoje wątpliwości, możesz skontaktować się z nami. Zanim to jednak zrobisz, przejrzyj dokładnie nasz katalog. Każda zabawna gra zręcznościowa opatrzona jest dokładnym opisem, w którym wyjaśniamy, co jest celem gry i jaki jest jej zalecany wiek.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się