duży KEYBOARD - SYNTEZATOR - ORGANY z wejściem USB

Dostępność: Dostępny Kraków
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZMU.MQ-605UFB
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth 

 

Jeśli Twoje dziecko przejawia zainteresowanie muzyką, instrumentami i wydobywaniem z nich dźwięków, to keyboard syntezator będzie dla niego idealnym pomysłem na podarunek. Przedmiot pozwoli na wielogodzinną naukę gry połączoną ze świetną zabawą. Keyboard syntezator stanowi wspaniały prezent dla chłopca lub dziewczynki.

 

Dlaczego warto wybrać KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth?

Muzyczna zabawka keyboard syntezator pozwoli rozwinąć Twojemu dziecku pamięć werbalną oraz zdolności manualne. Nauka gry na instrumencie uczy malucha cierpliwości, systematyczności oraz skupienia. Poprzez trenowanie koncentracji i zachowania uwagi podczas ćwiczeń, dziecko łatwiej skupia się również podczas innych czynności np. w trakcie czytania czy nauki. Badania dowodzą, że dzieci uczące się gry na instrumentach wykazują większe zdolności do szybszego zapamiętywania, w porównaniu do dzieci, które nie są edukowane muzycznie. Jeśli Twoja pociecha jest nieśmiała i wrażliwa to poprzez grę na instrumencie może wyrazić swoje emocje i rozładować towarzyszące jej napięcie. Dla dzieci niespokojnych i nadmiernie ruchliwych muzyczne zajęcia mogą okazać się znakomitą okazją do spożytkowania energii, skoordynowania ruchów oraz nauką panowania nad swoim ciałem.

 

Jakie funkcje posiada KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth?

Muzyczna zabawka keyboard syntezator posiada klawiaturę muzyczną z 61 klawiszami (36 białych i 25 czarnych) oraz cyfrowy wyświetlacz, który czyni użytkowanie instrumentu wygodniejszym. Dzięki przyciskowi zasilania ON/OFF z łatwością możesz włączyć i wyłączyć keyboard. Instrument posiada możliwość regulacji głośności oraz tempa granej muzyki. Przyciski stop/start pozwalają na przerwanie grania melodii bez konieczności całkowitego wyłączania instrumentu.

Dzięki keyboardowi syntezatorowi dla dzieci możecie nagrać stworzone przez pociechę melodie, a następnie odtworzyć je za pomocą przycisku PLAY.

Na powierzchni instrumentu znajdują się przyciski uruchamiające 16 tonów, między innymi pianino, wiolonczelę, gitarę jazzową, trąbkę, saksofon, flet, obój.

Kolejny z przycisków uruchamia 10 rytmów np. walc, tango, ballada, disco, country, rumba.

Wybranie odpowiedniego guzika uruchamia różne rodzaje bębnów.

Keyboard syntezator posiada tryb Bluetooth łączący go z innymi urządzeniami, a także przycisk radio umożliwiający wyszukanie i uruchomianie stacji radiowych.

Dla lepszej zabawy i wygody w użytkowaniu instrument muzyczny dla dzieci został wzbogacony o wyjście na mikrofon, wejście MP3 oraz głośnik, by zwiększyć ilość możliwości zabaw z dźwiękami.

Wejście USB oraz zasilacz sprawiają, że keyboard może być ładowany za pomocą połącznie sieciowego (instrument w celu naładowania możemy podłączyć do gniazdka).

 

Zasilanie (wymiennie) zestawu KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth:

  • sieciowe - zasilacz dołączony do keyboardu,
  • sześć baterii typu AA 1,5V (nie wchodzą w część zestawu).

 

Zawartość zestawu KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth:

  • keyboard,
  • zasilacz,
  • mikrofon,
  • podstawka/stojak na nuty.

 

Wymiary zestawu KEYBOARD - SYNTEZATOR z wejściem USB + Bluetooth:

  • keyboard ok. 76 x 20,5 x 6 cm,
  • podstawka pod nuty ok. 39,5 x 16,5 cm,
  • opakowanie ok. 83 x 24 x 9 cm.

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl