Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
Audi

Audi

Filtracja
Sortowanie:

Audi – auta dla dzieci

Audi to niepodważalnie jeden z najczęściej wybieranych producentów aut osobowych i miejskich. Marka cechuje się prawdziwie komfortowymi rozwiązaniami. Z czym więc kojarzy nam się Audi? Z pewnością z szybkością, niezawodnością i luksusem. Tak w skrócie można podsumować samochody tej marki. Młody fan motoryzacji z pewnością nie raz oglądał się za takim pojazdem. A gdyby mógł mieć na własność ulubiony model Audi dopasowany do możliwości swojego wieku? 

Znawcy dziecięcych potrzeb wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najmłodszym, oferując autka Audi na akumulator i modele zdalnie sterowanych autek pod licencją Audi.

Audi – auta zdalnie sterowane i auta na akumulator dla dzieci

Zdalnie sterowany samochód Audi na pewno spodoba się nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. To doskonała zabawka będąca pretekstem do wspólnego spędzenia popołudnia. Możecie razem ustalać trasy, a nawet ścigać się, kto będzie pierwszy na mecie lub kto ominie więcej przeszkód. 

Z kolei autko Audi na akumulator na pewno stanie się jedną z najciekawszych zabawek w kolekcji Twojego dziecka. Dzięki jeździe samochodem na akumulator dziecko przeżyje niesamowitą przygodę, nauczy się samodzielnie kierować pojazdem, rozróżniać strony, a także będzie doskonalić swoje zdolności ruchowo-przestrzenne.

Sprawdź szczegóły oferty autek Audi w Ramiz!

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się