Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Auta zdalnie sterowane

Ta kategoria naszego sklepu internetowego pozwoli Ci sięgnąć po auta zdalnie sterowane. W większości przypadków stanowią one licencjonowane odpowiedniki prawdziwych samochodów. Dzięki nim nie tylko dasz dziecku radość ze swobodnej i kontrolowanej przez niego zabawy. Pozwolisz mu też bowiem rozwinąć w sobie pasję do motoryzacji. Nasze produkty są gotowe do codziennego, intensywnego ich użytkowania. Spójrz na każdy z nich i sam zadecyduj, który spełni oczekiwania Twojej pociechy.

Filtracja
Sortowanie:

Crawler Rover Z Kamerą 1:14

SKU:
ZRC.SY203KHK-1
139,00 zł
Opis Crawler Rover Z Kamerą 1:14    Pojazd zdalnie sterowany z kamerą w zestawie to propozycja dla dzieci od 8-go roku życia. Samochód doskonale sprawdzi się w terenie, niezależnie od podłoża, piasek, błoto,...

Jak działają auta zdalnie sterowane?

Mechanika działania zdalnie sterowanego auta nie należy do najbardziej skomplikowanych. Choć auta tego typu czasy swojej świetności przeżywały kilkadziesiąt lat temu, dziś powracają do łask. Głównie z uwagi na większe zaawansowanie technologiczne. Co bardzo ciekawe, są lubiane nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych, którzy doceniają je za świetną interaktywność i responsywność. Dzieci mają dzięki nim możliwość bycia rzeczywiście zaangażowanymi w zabawę. Auta zdalnie sterowane możesz kojarzyć z modelami mało dopracowanymi, z rynków czy odpustów. My z chęcią podejmiemy wyzwanie związane ze zmianą Twojego ich postrzegania. Nasze produkty są bowiem najwyższej jakości i dają Ci pewność co do tego, że pokochasz je. Ty, ale i Twoje dziecko.

Kontrolowanie auta zdalnie sterowanego

Mechanizmy kryjące się za sterowaniem tego typu aut nie należą do najbardziej skomplikowanych. Same zabawki są bowiem wyposażone w specjalny odbiornik. Ten zaś jest sparowany z systemem uruchamiania silniczka, ale też kontrolowania skrętu opon. Pojazdami steruje się przy użyciu dołączonego do zestawu pilota - choć zdarza się, że one są zasilane akumulatorami, w większości przypadków do tchnięcia w nie życia potrzebne są baterie (te trzeba umieścić również w pilocie). To sprawia, że użytkowanie tych pojazdów jest banalnie proste - są gotowe do zabawy natychmiast po dostarczeniu im źródła energii. Każdy z oferowanych przez nas w tej kategorii produktów przeszedł naszą dokładną selekcję pod względem intuicyjnego sterowania. Możesz mieć dzięki temu pewność, że ze sterowaniem tym poradzi sobie również najmłodsze dziecko. Mimo, że zawsze polecamy asystować mu w tym - przynajmniej na początku. Zwłaszcza przy modelach o stosunkowo dużym zasięgu.

Dlaczego warto zastanowić się nad zakupem tego typu auta?

Auta zdalnie sterowane nie bez powodu już od wielu lat cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród dzieci młodszych i nieco starszych, a w przypadku każdego z nich niemal natychmiast stają się jego ulubioną zabawką. Wynika to przede wszystkim z samych ich założeń. To dziecko ma nad nimi kontrolę - a to jest dla niego szalenie istotne. Owa kontrola to jednak nie wszystko. Auta tego typu to również:

  • oszczędność pieniędzy dla rodzica - stawiając na solidny model (nawet ten droższy) najprawdopodobniej pozbawisz się konieczności kupowania jakichkolwiek innych zabawek,
  • nauka przez zabawę - dziecko dzięki autom zdalnie sterowanym może uczyć się świadomości otaczającego jej świata, ale też pozyskiwać zdolności motoryczne, które na pewno przydadzą mu się w życiu codziennym,
  • możliwość zaszczepienia pasji do motoryzacji - hobby u dziecka to coś naprawdę cennego, a auta zdalnie sterowane na pewno mogą stać się zalążkiem takowego.

Auta zdalnie sterowane to oczywiście znacznie więcej pozytywów. To przede wszystkim zabawki porządne i rzeczywiście wartościowe. Takie, których dziecko nie rzuci w kąt - w końcu bawią się nimi również starsi młodzieńcy, a często nawet i dorośli.

Na co zwrócić uwagę kupując auto zdalnie sterowane?

Mimo, że przyłożyliśmy się do selekcji oferowanych przez nas w tej kategorii produktów, polecamy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które pozwolą dokonać bardziej świadomego ich wyboru. Duże znaczenie, zwłaszcza dla dziecka, może mieć rozmiar i model konkretnego auta. Mimo, że pojazdy można kontrolować, często trzeba je przenosić. Gabaryty kupowanego pojazdu warto więc dostosować do możliwości pociechy. Wybór jest u nas naprawdę szeroki, a dzięki temu również i atrakcyjny.  W razie potrzeby zawsze będziesz mógł skorzystać z naszej porównywarki produktów. Auta zdalnie sterowane dysponują różnym zasięgiem pilota i choć mogłoby się wydawać, że większy zasięg to ten lepszy, wcale nie musi tak być. Zwłaszcza jeśli nie chciałbyś, aby dziecko straciło kontrolę nad swoją zabawką. Mniejszy zasięg to większa kontrola i mniejsze ryzyko jej zgubienia. Szczególnej uwadze polecamy również sugerowany przez producenta wiek minimalny - choć zabawki tego typu mogą być używane przez każde dziecko, mniejsze pociechy mogą one przerosnąć. Kupuj więc świadomie, a w razie potrzeby asystuj swojemu najmłodszemu przy zabawie.

Zobacz więcejShow less

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się