Gra Króliki Radosne Króliki

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZGR.707-5

Opis

Opis gry FUNNY BUNNY RADOSNE KRÓLIKI – prawdziwy wyścig (ZGR.707-5)

Zabawka, która zachwyci każde dziecko. Króliczki pokonują szalony wyścig w jednym celu, na końcu turnieju czeka na nie nagroda – marchewka! Droga po nagrodę jest jednak kręta i posiada wiele pułapek. W przypadku, gdy króliczek jest nieostrożny wpadnie do zamaskowanej pułapki. Zabawka trenuje zręczność i sprawność Twojej pociechy. Gotowi na szalony wyścig po marchewkę?


Przygotowanie do gry:

Przed rozpoczęciem gry należy się do niej porządnie przygotować. Zielony pagórek należy umieścić na środku stołu, w taki sposób, aby dostęp do niego był wygodny z każdej strony. Każdy z graczy ma do wyboru cztery króliczki z tego samego koloru. W grze maksymalnie może grać czterech zawodników, jeśli w zabawie uczestniczy mniej osób, pozostałe króliczki należy schować do pudełka. Jeden z zawodników tasuje karty i kładzie je na stole rysunkami skierowanymi do blatu stołu. Grę rozpoczyna najmłodszy z graczy. Pionki w postaci króliczków poruszają się zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

 

Zasady gry:

Gracz rozpoczynający rozgrywkę bierze pierwszą z kart w tym momencie rozpoczyna się rozgrywka.  Wyścig toczy się zgodnie z tym co zawarte zostało na karcie. Króliczek skacze i przemieszcza się do przodu o jedno, dwa lub trzy pola. Pola, które aktualnie zajęte są przez inne króliki nie liczą się. Bardzo istotna w grze jest karta z marchewką. Jej wylosowanie wymusza na graczu konkretne zachowanie. Gracz musi przekręcić znajdującą się na szczycie marchewkę zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara. Po drodze króliczkowi może przytrafić się niespodziewana dziura, w której może znaleźć się króliczek. Jeśli królik stanie na niej to znika w „brzuszku marchewkowej góry”.

 

Zawartość zestawu z króliczkami:

  • zielone wzgórze z marchewką u szczytu o wymiarach ok. 29 cm x 26 cm,
  • szesnaście króliczków w czterech różnych kolorach: różowym, fioletowym, niebieskim i żółtym,
  • dwadzieścia cztery karty do gry.

 

Wymiary zestawu:

  • marchewkowe wzgórze ok. 29 cm x 26 cm.

 

Dlaczego warto nabyć grę „Radosne Króliki”?

Decydując się na zakup tej zabawki, Twoje dziecko zyska:

  • rozwinie zręczność i wzmocni spryt,
  • rozwinie spostrzegawczość,
  • rozwinie koordynację ruchową.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Minimalna Liczba Graczy 2
Maksymalna Liczba Graczy 4
Minimalny Wiek 3 lata +
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl