GRA KROKODYL chory ząbek - gra zręcznościowa

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZGR.WS5320

Opis

Gra rodzinna krokodyl – chory ząbek  ZGR.WS5320

Gdy krokodyl otworzy swoją przyjazną paszczę ujrzymy rząd pięknych ząbków, niestety wśród nich jest jeden bolący ząbek, każdy z graczy przyciska jeden ząbek gdy gracz natrafi na bolący krokodyl zamknie paszcze! Gracz, który natrafi na bolący ząbek przegrywa. Gra jest pełna emocji, sprawi dużo frajdy małym i dużym!


Warianty gier

    1. Bolący ząbek 

 • czerwony przycisk - uruchamia pierwszy z wariantów gier. Po jego naciśnięciu przystępujemy do zabawy: naciskaj po kolei ząb za zębem... Jeśli trafisz na bolącego zęba krokodyl ugryzie! Oznacza przegraną. 

  2. Gra na refleks 
 • naciśnij ząb emitujący pomarańczowe światełko, po czym naciskaj szybko zęby, które podświetlają się kolejno, szybkość podświetlania będzie się zwiększać. Jeśli zaświecą się dwa zęby jednocześnie spróbuj nacisnąć je jeden po drugim, najszybciej, jak to możliwe. Trzykrotnie źle naciśnięty ząb spowoduje zamknięcie paszczy krokodyla i koniec gry. Po zakończonej grze liczba świecących zębów będzie Twoim stopniem refleksu.

  3. Zapamiętywanie 
 • naciśnij ząbek świecący na zielono, po czym zapamiętaj świecące zęby, kiedy krokodyl zapyta "Which tooth hurts" (który ząb boli) naciskaj zapamiętane zęby. Możesz spróbować kolejny raz, jeśli Twoja odpowiedź będzie poprawna ilość podświetlanych zębów wzrośnie, a czas ich świecenia będzie coraz krótszy. Jeśli źle odpowiesz zamknie się paszcza krokodyla i ugryzie paluszek.


Zawartość zestawu

 • Krokodylek. 

 

Wymiary zestawu

 • Zwierzak ok. 22 x 26 x 15-19 cm.

  Całość zapakowana jest w opakowanie ok. 22 x 26 x 20 cm.

 

3 powody dla których Twoje dziecko powinno posiadać grę krokodylek  - chory ząbek

 • Wyćwiczy logiczne myślenie i koncentrację,
 • Wyćwiczy pamięć i refleks,
 • Urozmaici wspólną zabawę.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Minimalna Liczba Graczy 2
Maksymalna Liczba Graczy 4
Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl