Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Aston Martin

Aston Martin

Sortowanie:

Aston Martin to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów sportowych, wyścigowych oraz z kategorii SUV. Swoim logo sygnuje jednak nie tylko własne “pełnoprawne” samochody, ale też ich mniejsze, akumulatorowe wersje, skierowane do młodszych odbiorców. To właśnie je znajdziesz w naszej hurtowni internetowej. Sam fakt, że opatrywane są one nazwą i logotypem znanej brytyjskiej firmy z branży motoryzacyjnej sugeruje ich jakość oraz bezkompromisowość jeśli chodzi o zastosowane podzespoły, standardy bezpieczeństwa i wszystko, co może mieć znaczenie z punktu widzenia rodzica, ale i dziecka.

Korzyści z postawienia na pojazd na akumulator od Aston Martin

Auta zasilane akumulatorem, w tym również te od firmy Aston Martin, nie bez powodu cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony rodziców. Przez wielu ich posiadanie jest tożsame z koniecznością nauczenia dziecka jazdy na rowerze. Wynika to z wielu korzyści, które towarzyszą ich wykorzystaniu. Nie trzeba badań naukowych by powiedzieć, że autka tego typu w doskonały sposób zapoznają dziecko z przepisami o ruchu drogowym. Jest ono w stanie poznać je z nieco innej perspektywy. Dzięki temu będzie bardziej świadome zwrócenia uwagi na zachowanie w okolicach dróg. Tak własne, jak i osób (i pojazdów) trzecich. Co więcej, potrafią wykrzesać w dziecku pasję do motoryzacji. W dzisiejszych czasach można śmiało przypuszczać, że najmłodszy w dorosłych latach swojego życia będzie chciał posiadać i prowadzić własny samochód. Zakup jego miniaturowej wersji i nauka jazdy nią sprawi, że będzie mu łatwiej w przyszłości. Zwłaszcza że Aston Martin dba o odwzorowanie rzeczywistości w swoich autach na akumulator. W związku z tym opanowanie skręcania kierownicą czy też obsługi skrzyni biegów jest tutaj jak najbardziej możliwe. Korzyści z kierowania autem na akumulator dotyczą również bardziej bezpośredniego rozwoju dziecka. To poprawi swój refleks, ale też koordynację na linii oko-ręka. Ćwiczy też koncentrację (musi skupiać się na jeździe, by ta była bezpieczna). 

Dla kogo pojazdy na akumulator od Aston Martin?

Aston Martin swoją ofertę na pojazdy na akumulator kieruje do dzieci, jednak nie narzuca wieku minimalnego. Ten pozostaje do Twojej oceny. Jeśli więc uważasz, że Twoje dziecko jest już gotowe do samodzielnej (lub w połowie samodzielnej) jazdy, będziesz mógł zacząć go jej uczyć. Musisz jednak pamiętać, że autami na akumulator nie można jeździć po drogach publicznych. Najlepiej podejść do tego rozsądnie, rozpoczynając od własnego podwórka, a później - w razie potrzeby - przechodząc albo do parków, albo na tereny bardziej otwarte, jednak pozbawione ruchu samochodowego. Musisz pamiętać, że na początku każde dziecko może mieć problemy z obsługą auta na akumulator. Na szczęście jednak w przypadku pojazdów marki Aston Martin masz do dyspozycji pilot. Dzięki niemu będziesz mógł kontrolować jego proces nauki. Kupując samochód na akumulator, musisz też pamiętać o jego maksymalnym obciążeniu. To bardzo istotny parametr, który definiuje wagę dziecka, które może użytkować ten pojazd. Jeśli Twoja pociecha nie wpisuje się w jej ramy, autko może działać nieefektywnie, szybciej się rozładowywać, a przede wszystkim nie osiągać pożądanych prędkości. Preferowany jest zatem wybór modelu odpowiedniego dla dziecka.

Bezpieczeństwo pojazdów na akumulator od Aston Martin

Każdy pojazd na akumulator sygnowany marką Aston Martin powstał z myślą o dziecku. O nim, ale i jego przyjemnej, ale przede wszystkim bezpiecznej zabawie. W przypadku każdego możesz zatem liczyć na wszelkie rozwiązania zwiększające poziom bezpieczeństwa i znacząco ograniczające liczbę niebezpiecznych sytuacji.  Jednym z tych rozwiązań jest opcja wolny start, dzięki której autko przy odpalaniu nie wyrwie się do przodu, a zamiast tego łagodnie wprowadzi się w ruch. Pojazdy od Aston Martin są także wyposażone w pasy bezpieczeństwa, które likwidują możliwość wypadnięcia z nich - również przy uderzeniu. Co więcej, dzięki kołom z pianek EVA oraz systemowi amortyzacji, jazda nimi nie stwarza niebezpieczeństwa. Jest przyjemna oraz płynna. Samochody na akumulator od Aston Martin wyposażone są w przycisk STOP, stanowiący tak zwaną “deskę ratunku” dla najmłodszego. Jeśli ten poczuje się niepewnie lub dostrzeże niebezpieczeństwo na swojej drodze, a nie będzie w stanie poradzić sobie z nim w standardowy sposób, będzie mógł go wcisnąć, by natychmiast zatrzymać pojazd i zastopować wszystkie włączone w nim funkcje. Warto wiedzieć: pojazdy sygnowane marką Aston Martin można obsługiwać tak w standardowy sposób, jak i za pośrednictwem pilota zdalnej kontroli. Jako rodzic możesz więc samodzielnie dbać o bezpieczeństwo dziecka, regulując prędkość lub zatrzymując auto w razie wystąpienia takiej potrzeby. Pilot oddaje Ci pełnię kontroli nad autem i ma priorytet właśnie w niej.

Funkcjonalności pojazdów na akumulator tej marki

Auta na akumulator Aston Martin to nie tylko rozwiązania wspomniane powyżej, a mające zapewnić bezpieczeństwo korzystania z nich. To także wiele różnych funkcjonalności, które czynią je atrakcyjnymi dla odbiorcy docelowego. Chodzi tutaj między innymi o rozbudowany panel audio, dzięki któremu w aucie może grać muzyka. Za pomocą technologii Bluetooth, ale również przez jakiekolwiek urządzenie z portem USB). Każde auto tej firmy to również możliwość wydawania efektów dźwiękowych, w tym przede wszystkim klaksonu. Aby zbliżyć je ku realnym pojazdom, wydają dźwięki również w czasie uruchamiania silnika. Są oczywiście wyposażone również w przednie i tylne światła. Warto wspomnieć, że wiele w kontekście funkcjonalności samochodów na akumulator Aston Martin zależy od konkretnego ich modelu. Zanim zatem zdecydujesz się na któryś z nich, koniecznie zapoznaj się z jego pełną specyfikacją. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na konkretnym rozwiązaniu.

Dlaczego warto postawić na pojazdy na akumulator tej marki?

Aston Martin to marka, którą sygnowane są auta, które dla wielu producentów są wzorem do naśladowania. Nic więc dziwnego, że również na polu pojazdów na akumulator jest ona równoznacznikiem jakości oraz gwarancją zadowolenia klienta. Dlaczego to właśnie ona powinna przyciągnąć Twoje oko? Przede wszystkim ze względu na:

  • solidną i przemyślaną budowę pojazdów - auta na akumulator od Aston Martin są zbudowane w sposób solidny, wyważony i gwarantujący przyjemną i niezawodną jazdę. 
  • wydajny akumulator zasilający i optymalna moc silnika - stawiając na tę markę masz pewność, że auto będzie wytrzymywało długo na jednym ładowaniu. Jego moc zapewni zaś najmłodszemu frajdę na odpowiednio długi czas,
  • doskonałe odwzorowanie prawdziwego auta - praktycznie wszystkie pojazdy na akumulator sprzedawane pod szyldem Aston Martin są odpowiednikami ich rzeczywistych i pełnoprawnych wersji. Producent zaprojektował je z oddaniem najmniejszych detali. Tak z zewnątrz, jak i wewnątrz. Dziecko może więc zapoznać się z rzeczywistym wyglądem auta, w jego zminimalizowanej wersji,
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa - auta na akumulator od Aston Martin zostały wyposażone w wiele rozwiązań gwarantujących najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. 
  • sterowanie za pośrednictwem pilota - pojazdy Aston Martin możesz sterować za pomocą pilota. To pozwala rodzicom mieć pełnię kontroli nad zabawą dziecka, a jednocześnie dawkować swobodę w zależności od umiejętności młodego kierowcy.

Wszystkie pojazdy Aston Martin oferowane na łamach naszej hurtowni są objęte pełną gwarancją producenta. Ta tylko potwierdza ich jakość oraz daje Ci pewność, że będziesz z nich zadowolony. Tak w czasie zakupu, jak i po długich miesiącach użytkowania. Również tego najbardziej intensywnego.

Aston Martin a pozostałe marki samochodów na akumulator

W naszej hurtowni internetowej znajdziesz pojazdy na akumulator nie tylko firmy Aston Martin. Sprzedajemy też produkty wielu innych znanych producentów prawdziwych samochodów. Kiedy i dlaczego to właśnie Aston Martin powinien paść Twoim wyborem? Marka ta to przede wszystkim gratka dla osób lubujących się w sportowym wyglądzie samochodów, łączonym z ich potężnym i solidnym wyglądem. Auta ta wyróżniają się na tle innych przede wszystkim dbałością o detale. Producent zadbał o to, by jak najdokładniej odzwierciedla on rzeczywiste auta. Ma to swoje odzwierciedlenie nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz - z rozmieszczoną po prawej stronie skrzynią biegów, pedałami na swoim miejscu oraz przede wszystkim realistyczną i niewiele odbiegającą od rzeczywistej kierownicą. W autach tych dziecko może kontrolować praktycznie wszystko. Dojście do wprawy w tej kontroli pozwoli mu zdobywać parkowe ścieżki i podwórkowe dróżki. Zawsze w sposób satysfakcjonujący, dający mnóstwo frajdy, a przede wszystkim bezpieczny. Aston Martin to wreszcie marka dla rodziców, którzy chcą mieć kontrolę nad zabawą dziecka. Dla nich, ale i tych, którzy nie są pewni tego, czy to będzie już w stanie sprostać ogromowi obowiązków oraz rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę w czasie jazdy. Jej auta są też stosunkowo tanie, dzięki czemu nie wydasz na nie fortuny. Z pewnością zadowoli Cię także wydajność akumulatorów, przedłużająca zabawę na jednym naładowaniu. Aby więc podsumować: Aston Martin jest ekonomicznym i bezpiecznym rozwiązaniem dla rodziców chcących zapewnić swoim dzieciom pełnię atrakcji prezentowanych przez auto na akumulator. Auta tej marki mogą z powodzeniem być jednymi, których będziesz potrzebował w okresie dorastania własnej pociechy. Już teraz przejrzyj naszą pełną ofertę na nie, a w razie potrzeby skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy w wyborze modelu, który będzie idealny dla Ciebie i Twojego dziecka. Pamiętaj też o tym, że nasza hurtownia pozwala Ci zaprojektować własną tablicę rejestracyjną. Wraz z dokładnym tekstem oraz krajem, który wybierzesz sam. Dzięki tej opcji auto stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla Twojego dziecka.

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się