Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
New Holland

New Holland

Filtracja
Sortowanie:
589,00 zł
Traktor New Holland T7 na akumulator dla dzieci Spełnieniem marzeń wszystkich małych farmerów będzie nasz traktor New Holland T7 na akumulator. Ten realistyczny traktor z przyczepą zapewnia niezliczone godziny...
Brak towaru
Traktor New Holland T7 (PA.A011.NIE)   Mamo, Tato...  w przyszłości chciałbym zostać rolnikiem! Jeśli słyszysz takie deklaracje, to dlaczego nie zacząć spełniać dziecięcych marzeń już dziś? Marzenia o budowaniu lub...
Brak towaru
Traktor New Holland T7 (PA.A009.NIE)   Twoje dziecko fascynują maszyny budowlane? Podczas spaceru przystaje i z zainteresowaniem obserwuje koparkę w czasie pracy? Na pewno marzy o tym, żeby zasiąść za sterami takiej...

New Holland – pojazdy rolnicze na akumulator dla dzieci

New Holland, czyli najbardziej znany na świecie producent maszyn oraz pojazdów rolniczych i budowlanych. To amerykańska marka, która oferuje najwyższej jakości ciągniki, koparki, spycharki i wiele innych maszyn. 

Jeśli Twój maluch fascynuje się wielkogabarytowym sprzętem jezdnym, ma zapędy rolnicze lub po prostu wiesz, że taka maszyna przypadnie mu do gustu, mamy dla niego zabawki doskonałe – modele traktorów na akumulator dla dzieci sygnowane przez New Holland. Przekonaj się, co ma do zaoferowania taki pojazd!

New Holland – traktory na akumulator

Sprzęty New Holland sprzedawane są na całym świecie, a teraz w wersji dla dzieci trafiły także do sklepu z zabawkami Ramiz. 

Traktory na akumulator New Holland to pokaźnych rozmiarów pojazdy, które doskonale sprawdzą się podczas zabawy w rolnika, czy w budowniczego. Wyposażone w miękkie siedzisko, rozbudowany kokpit, drabinkę ułatwiającą wejście i wyjście z pojazdu oraz w inne niezbędne elementy, jak światła, czy pedał gazu, do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki. 

Poznaj bogatą ofertę maszyn budowlanych na akumulator New Holland i podaruj swojemu dziecku doskonały prezent dla niego!

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się