Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
New Holland

New Holland

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Traktor New Holland T7 (PA.A011.NIE)   Mamo, Tato...  w przyszłości chciałbym zostać rolnikiem! Jeśli słyszysz takie deklaracje, to dlaczego nie zacząć spełniać dziecięcych marzeń już dziś? Marzenia o budowaniu lub...
Brak towaru
Traktor New Holland T7 (PA.A009.NIE)   Twoje dziecko fascynują maszyny budowlane? Podczas spaceru przystaje i z zainteresowaniem obserwuje koparkę w czasie pracy? Na pewno marzy o tym, żeby zasiąść za sterami takiej...
Brak towaru
Traktor New Holland T7 na akumulator dla dzieci Spełnieniem marzeń wszystkich małych farmerów będzie nasz traktor New Holland T7 na akumulator. Ten realistyczny traktor z przyczepą zapewnia niezliczone godziny...

New Holland – pojazdy rolnicze na akumulator dla dzieci

New Holland, czyli najbardziej znany na świecie producent maszyn oraz pojazdów rolniczych i budowlanych. To amerykańska marka, która oferuje najwyższej jakości ciągniki, koparki, spycharki i wiele innych maszyn. 

Jeśli Twój maluch fascynuje się wielkogabarytowym sprzętem jezdnym, ma zapędy rolnicze lub po prostu wiesz, że taka maszyna przypadnie mu do gustu, mamy dla niego zabawki doskonałe – modele traktorów na akumulator dla dzieci sygnowane przez New Holland. Przekonaj się, co ma do zaoferowania taki pojazd!

New Holland – traktory na akumulator

Sprzęty New Holland sprzedawane są na całym świecie, a teraz w wersji dla dzieci trafiły także do sklepu z zabawkami Ramiz. 

Traktory na akumulator New Holland to pokaźnych rozmiarów pojazdy, które doskonale sprawdzą się podczas zabawy w rolnika, czy w budowniczego. Wyposażone w miękkie siedzisko, rozbudowany kokpit, drabinkę ułatwiającą wejście i wyjście z pojazdu oraz w inne niezbędne elementy, jak światła, czy pedał gazu, do złudzenia przypominają swoje prawdziwe odpowiedniki. 

Poznaj bogatą ofertę maszyn budowlanych na akumulator New Holland i podaruj swojemu dziecku doskonały prezent dla niego!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się