Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
Land Rover

Land Rover

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Opis pojazdu Land Rover Discovery lakier czerwony (PA.HL2388.EXL.CR)   Auto na akumulator Land Rover Discovery, to idealna propozycja dla Twojego małego amatora jazdy. Model wykonany został na licencji Land Rovera,...

Land Rover – samochody na akumulator

Chcesz podczas zabawy wykreować świat, w którym Twoje dziecko samodzielnie będzie musiało stawić czoła przeszkodom, znaleźć rozwiązanie i umiejętnie wykorzystać zdobytą wiedzę? Jeśli tak, zabierz go w niezwykłą podróż, którą możecie odbyć nawet w pobliskim parku. 

By stworzyć fascynującą przestrzeń dla dziecka, nie trzeba przygotowywać całej scenografii. Wystarczą jedynie odpowiednie akcesoria, a jeśli mowa o podróży i przygodach – nie może zabraknąć samochodu Land Rover na akumulator!

Land Rover –  niezwykła przygoda z autkami na akumulator

Land Rover to brytyjski producent aut terenowych i SUV-ów. Znany jest z nowoczesnej linii oraz niezawodności nawet w trudnych warunkach. Najwyższa jakość i przyciągający design zostały wykorzystane również w dedykowanych dla dzieci samochodach Land Rover na akumulator.

Ich wygląd łudząco przypominający oryginalne samochody sprawia, że dziecko czuje się w autku, jak właściciel prawdziwego pojazdu – a to spełnienie marzeń każdego małego fana motoryzacji. 

Postaw na niebanalną zabawkę i wspaniałą rozrywkę, którą dziecko zapamięta na długo. Poznaj ofertę pojazdów na akumulator Land Rover w Ramiz!

Moje konto

WróćWróć
Zgoda na pliki cookie

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się