Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
NERF

NERF

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru

Pistolet Modułowy NERF MK-11

SKU:
ZMI.NERF.MK-11
Pistolet Modułowy NERF MK-11 (ZMI.NERF.MK-11)   Efektowna i sprawdzona zabawka? Tylko NERF! Prezentujemy niezwykle celną wyrzutnię Turbine CS-18 E9481 zapewniającą Twojemu dziecku ogromny i precyzyjny zasięg podczas...

NERF – zabawki dla dzieci i nastolatków

Szukasz zabawy, która pozwoli Twojemu dziecku wyszaleć się na świeżym powietrzu, przy okazji oferując mu wszechstronny rozwój? Jeśli tak, przyjrzyj się produktom firmy NERF, które oferują wszystko to, co potrzebne do zaspokojenia energicznych i ciekawych świata pociech.

NERF to światowy producent wyrzutni na strzałki piankowe, a także wyrzutni laserowych i wodnych. Zobacz, co może Ci zaoferować!

NERF – bezpieczne zabawki militarne

Podstawą dobrej zabawy dla dzieci jest to, by pozwalała im ona w pełni popuścić wodze wyobraźni. Z kolei z perspektywy rodzica często chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo. Na szczęście dzięki zabawkom od NERF można połączyć jedno i drugie.

Uwielbiane przez dzieci i nastolatki pistolety oraz karabiny z bezpieczną amunicją zamieniają zabawę na świeżym powietrzu w emocjonującą rozgrywkę, która z pewnością nie jest niebezpieczna. Zabawki wykonane są z plastikowych elementów o łagodnie zakończonych kształtach. Z kolei oferowana do niektórych modeli broni amunicja jest zrobiona z miękkiej pianki, która po wystrzale nie zrobi dziecku krzywdy.

Wszystkie zabawki militarne NERF dostępne są w wielu ciekawych kolorach. Poznaj szczegóły oferty i spraw niezapomnianą radość swojemu dziecku!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się