Filtracja

×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.
Cena
-
Blaze Storm

Blaze Storm

Filtracja
Sortowanie:
Brak towaru
Blaze Storm to idealny prezent dla każdego małego fana militarnych zabawek. Jest wykonany z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu zapewni wspaniałą zabawę przez bardzo długi czas. Pistolet zabawka pomaga skupić się na...
Brak towaru
Opis pistoletu Blaze Storm Pomarańczowego (ZMI.ZC7115) Zabawka dostarczy wiele frajdy każdemu małemu miłośnikowi militariów. Zabawka składa się z kompaktowego i kolorowego pistoletu z bezpiecznymi nabojami w formie...

Blaze Storm – bezpieczna zabawa militariami

Twoje dziecko jest małym fanem militariów i stale szukasz dla niego interesujących, ale także bezpiecznych zabawek z tej dziedziny? Poznaj bliżej produkty od Blaze Storm!

To lubiana seria zabawkowych pistoletów i karabinów na piankowe naboje przeznaczona dla dzieci w różnym wieku. Dzięki Blaze Storm zabawa w strzelanie oraz trafianie do celu jest w pełni bezpieczna i angażująca na długie godziny.

Zabawki Blaze Storm – bezpieczne karabiny i pistolety

Zabawki Blaze Storm to precyzyjnie wykonana propozycja rozmaitych karabinów oraz pistoletów. Wśród nich znajdziesz wyrzutnie na piankowe kule lub strzałki. Modele duże i małe, bębenkowe i maszynowe dostępne w przyciągających oko kolorach. 

Dzięki nim Twój maluch w bezpiecznych warunkach nauczy się trafiać do celu. Poćwiczy umiejętność koncentracji oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także nauczy się cierpliwości i przekona się, że dzięki treningowi można osiągnąć zamierzony cel. 

Wybierz zabawkę zgodną z zainteresowaniami Twojego dziecka, sięgając po produkty Blaze Storm z naszej oferty!

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się