Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Cena
-
Bestway

Bestway

Filtracja
Sortowanie:
4 409,00 zł
Basen stelażowy 610 x 366 x 122 cm Power Steel Swim Comfort Jet Series BESTWAY [56719] Prezentujemy wyjątkowy i komfortowy basen znanego producenta marki Bestway. BASEN BESTWAY to niewątpliwie idealne rozwiązanie...
28,00 zł
Dmuchany basenik w kolorowe rybki Uroczy dmuchany basenik Bestway o wymiarach ok. 122 x 25 cm, to idealny sposób na zapewnienie maluchom radości i zabawy podczas ciepłych dni. Basenik w wesołe kolorowe rybki z...

Rodzaje basenów oferowanych przez firmę Bestway

Jako jedna z najbardziej zaufanych, a jednocześnie doświadczonych firm działających na rynku basenów i akcesoriów do nich, Bestway posiada jedną z najszerszych dostępnych ofert na tym polu. Swoim klientom proponuje baseny rozporowe, stelażowe, panelowe oraz dmuchane, ale także jacuzzi ogrodowe. Oddaje im przy tym do dyspozycji zarówno modele szyte z myślą o najmłodszych, jak i te bardziej profesjonalne, możliwe do użytkowania również przez dorosłych.

Baseny rozporowe Bestway

Przewagą basenów rozporowych nad ich konkurencyjnymi modelami jest sposób montażu. Baseny te nie wymagają podpór ani też idealnego podłoża, przez co na pewno spełnią potrzeby klientów, którzy nie dysponują terenem idealnym pod postawienie basenu innego rodzaju. Baseny te stwarzają przed ich producentami spore wyzwanie. Muszą bowiem być wytrzymałe, a przede wszystkim zapewniać duży poziom stabilności - również na nie do końca równym terenie. Elastyczność i wytrzymałość to zatem podstawy. Baseny Bestway są w stanie je zapewnić. Co istotne, wystarczy napełnić je wodą, by stały się w pełni funkcjonalne. Producent zadbał o zawarcie w swojej ofercie basenów rozporowych o różnej wielkości. Warto jednak mieć świadomość co do tego, że każdy z nich wymaga okrągłej konstrukcji (z uwagi na sposób działania i konieczność zapewnienia równomiernego napierania wody na ścianki).

Baseny stelażowe Bestway

Bestway to firma specjalizująca się również w bardziej profesjonalnych rodzajach basenów. Jednym z nich jest basen stelażowy, który - jak sama nazwa sugeruje - wymaga odpowiedniego stelażu. Właśnie za jego sprawą, baseny te mogą przybierać różną formę. Są też zdecydowanie najbardziej wytrzymałe i gotowe do wszelkiego rodzaju działań w ich obrębie. Sprawdzą się doskonale nie tylko w przypadku dzieci, ale i dorosłych. Marka Bestway z kolei gwarantuje solidną konstrukcję oraz odporność na bardzo duże obciążenia. Daje Ci to pewność, że basen tego typu od tego producenta będzie w stanie przetrwać również najbardziej intensywne użytkowanie. Także przez kilka osób jednocześnie. Baseny stelażowe od Bestway w doskonały sposób zastępują wizytę na pływalni. Wśród wielu oferowanych przez popularnego producenta modeli znajdziesz zarówno te płytsze, jak i głębsze, duże oraz małe. Taka różnorodność pozwoli Ci idealnie dopasować je do przestrzeni, jaką dysponujesz na swoim podwórku lub we własnym ogrodzie. Co istotne, każdy stelaż jest solidny i zapewnia odpowiednio duże wsparcie. Całkowicie zapobiega też jakiemukolwiek bujaniu, stwarzając naprawdę pewne środowisko do pływania oraz szaleństw wodnych. Pamiętaj: w przypadku basenu stelażowego, bardzo istotne jest odpowiednio przygotowane podłoże. To powinno być płaskie i pozbawione rzeczy mogących wpływać na stabilność. Stelaż musi stać pewnie - wtedy też użytkowanie basenu będzie bezproblemowe i w pełni bezpieczne.

Baseny panelowe Bestway

Bestway to również szeroka oferta na baseny panelowe, które zostały zaprojektowane na bazie modułów. Ich założeniem jest znalezienie się w betonowej zabudowie, choć mogą one być równie dobrze stosowane w formie wolnostojącej. Ich niewątpliwą zaletą jest solidna konstrukcja, która w wielu przypadkach jest wzmacniana (zwykle metalowymi) kątownikami i innymi pomniejszymi elementami. Zastosowanie solidnych paneli ze stali wzmacnianej sprawia, że baseny tego typu są szalenie stabilne, ale też trwałe. Bestway w swoich basenach panelowych stosuje własne rozwiązania, które znacząco poprawiają tak ich wytrzymałość, jak i komfort użytkowania. Zależnie od konkretnego modelu, może to być automatyczny system filtracji wody, dozownik chemii czy też wbudowany skimmer. Oczywiście baseny panelowe oferowane przez tego producenta sprzedawane są w różnych wymiarach docelowych oraz kształtach. To sprawia, że jesteś w stanie zamówić dokładnie taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz przede wszystkim możliwościom związanym z terenem, jakim dysponujesz.

Baseny dmuchane Bestway

Bestway to również bardzo szeroka oferta na baseny dmuchane, które są stworzone z myślą o dzieciach oraz nieco mniej wymagających użytkownikach. W tym przypadku masz do dyspozycji wiele różnych kształtów, kolorów i wzorów, które uczynią basen atrakcyjnym. Pozwolą Ci też dostosować jego wielkość do Twoich możliwości i przestrzeni, jaką tak właściwie dysponujesz. Dmuchane baseny od Bestway są proste w wykorzystaniu - wszystko, o czym musisz pamiętać w ich przypadku to odpowiednie ich napompowanie. Producent zadbał o jakość materiałów, z których wykonał każdy z nich. Dzięki temu są one wytrzymałe i odporne nawet na najmniej standardowe wykorzystanie. Nie jest łatwo je przebić, a same w sobie doskonale znoszą wysokie temperatury i nasłonecznienie. Bestway to jednak nie tylko typowe baseny dmuchane, ale i całe place zabaw, które działają analogicznie (trzeba je napompować), jednak przybierają atrakcyjną dla dziecka formę. Wiele z nich wyposażone jest w zjeżdżalnie czy też specjalne poduszki do siedzenia w wodzie, ale i natryski czy parasole. Bestway w swojej ofercie posiada również specjalne ślizgi wodne (tory), dzięki którym dziecko może ślizgać się po wodzie. Dostępne są w różnych formach i długościach, często z łatkami naprawczymi (w ich przypadku uszkodzenia, z uwagi na sposób wykorzystania, nie są czymś rzadkim.

Jacuzzi Bestway

Produkty firmy Bestway to nie tylko standardowe baseny, ale również rewelacyjne jacuzzi, które mogą uczynić z Twojego podwórka fenomenalne SPA. Ich główna konstrukcja to napompowany szkielet, który zapewnia całości stabilność, a jednocześnie stwarza doskonałe warunki do komfortowego wypoczynku. Jacuzzi od firmy Bestway są wyposażone w wysokiej jakości pompę, która jest odpowiedzialna za ich najważniejsze funkcje. To ona odpowiada za filtrowanie i pompowanie wody, ale też wytwarzanie charakterystycznych bąbelków, dzięki którym osiągany jest bardzo charakterystyczny efekt jacuzzi. Bestway zadbało również o bezpieczeństwo oferowanych przez siebie jacuzzi. W tym celu wprowadziło do nich specjalny system kontrolujący uziemienie i prawidłowość podłączenia do prądu - jeśli ta nie będzie zachowana, zasilanie wyłączy się automatycznie. To daje Ci pewność, że jacuzzi będzie działało nienagannie i bezpiecznie - również po wielu latach jego użytkowania. Jacuzzi od firmy Bestway można wykorzystywać nie tylko latem, ale i zimą. Dzięki ich specjalnej funkcji, temperatura wody jest utrzymywana na poziomie zapobiegającym jej zamarznięciu. To pozwala Ci wejść do jacuzzi o praktycznie dowolnej porze roku. Bestway w swojej ofercie posiada wiele rodzajów jacuzzi, różniących się od siebie przede wszystkim wymiarami, dostępnymi funkcjonalnościami oraz wyglądem. Wiele spośród modeli pozwala nawet na obsługę działania… za pośrednictwem aplikacji na telefon. W każdym przypadku masz pewność, że produkt spełni Twoje oczekiwania.

Akcesoria do basenów tej marki

Praktycznie wszystkie istniejące baseny oferują wsparcie dla akcesoriów dodatkowych, które albo poprawiają sposób ich działania, albo też stanowią dodatkową ochronę. Albo dla nich samych, albo też dla ich użytkowników. Z uwagi na posiadanie w swojej ofercie większości rodzajów basenów, Bestway doskonale wie, w jaki sposób usprawnić sposób ich działania czy uprzyjemnić korzystanie z nich. W jego ofercie znalazło się miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria. Co istotne, inwestując w basen i akcesorium do niego od firmy Bestway, możesz mieć pewność co do ich kompatybilności. Jeśli posiadasz basen stelażowy lub panelowy, celem utrzymania go w dobrej kondycji powinieneś zainwestować w odpowiednią pokrywę - koniecznie taką dostosowaną do jego średnicy oraz oczywiście kształtów. Posiadając z kolei basen lub jacuzzi zasilane pompą, musisz zadbać o regularną wymianę filtrów. Najlepiej jest przy tym postawić na filtr wysokiej jakości. W przypadku Bestway, masz co do niej pewność. Zadbaj również o właściwą pompę, która poradzi sobie w przypadku pojemnego basenu. Ciekawym akcesorium basenowym, również znajdującym się w ofercie firmy Bestway, jest też solarna mata grzewcza. Korzystając z energii słonecznej, podgrzewa ona wodę w basenie, czyniąc spędzanie w nim czasu jeszcze przyjemniejszym. Również w nieco chłodniejsze dni. Jest przy tym gadżetem zgodnym ze współczesnymi trendami oraz ekonomicznym energetycznie. Oczywiście akcesoria to nie tylko większe sprzęty i urządzenia dodatkowe, ale także mniejsze elementy, które albo zastępują ich uszkodzone odpowiedniki, albo też zapobiegają ich uszkodzeniom. Posiadając basen, zwłaszcza dmuchany, warto na przykład zainwestować w zestaw łatek naprawczych. Do pompy zaś przyda się odpowiednio długi wąż, natomiast do rozprowadzania chemii basenowej - pływak, który będzie odpowiednio ją dozował. Nie należy też zapominać o rzeczach służących do czyszczenia basenu - zwłaszcza tych, które można kupić w zestawie. To jednak tylko wybrane przykłady z bardzo bogatej palety akcesoriów firmy Bestway.

Korzyści płynące z postawienia na tę markę

Bestway nie bez powodu od lat plasuje się na szczycie popularności i rozpoznawalności wśród producentów basenów. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza przede wszystkim oferowanym przez siebie produktom, które ją budują i które sprawiają, że raz stawiając na Bestway, klienci zawsze do niego wracają. Na jakie zatem korzyści możesz liczyć stawiając na Bestway? Przede wszystkim na:

  • Najwyższą jakość produktów. Bestway na przestrzeni wielu lat swojej działalności wypracowało sobie renomę przede wszystkim na jakości oferowanych przez siebie produktów. Co do nich możesz mieć pewność - z całą pewnością posłużą Ci długimi latami.
  • Pełną gwarancję producenta. Wyżej wspomniana jakość produktów marki Bestway jest potwierdzana pełną gwarancją. Dzięki niej nie musisz się martwić, że Twój basen czy akcesorium do niego nie spełnią oczekiwań lub po prostu przestaną spełniać swoją funkcję niedługo po zakupie. Proces reklamacyjny jest prosty, przejrzysty i bezproblemowy. Również na etapie rozpatrywania konkretnego problemu.
  • Znakomity wybór. Bestway posiada jedną z najszerszych ofert basenów i akcesoriów na rynku. To sprawia, że dzięki tej firmie z łatwością dobierzesz coś pod swoje indywidualne potrzeby, oczekiwania i wymagania.
  • Gwarancję bezpieczeństwa. Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku, Bestway nie może pozwolić sobie na kompromisy lub niepewność na polu bezpieczeństwa. Tutaj masz zatem absolutną pewność, że kupione przez Ciebie produkty spełnią swoje przeznaczenie i nie będą stwarzały niebezpieczeństwa docelowemu odbiorcy.
  • Wiele dostępnych akcesoriów. Jako firma, Bestway produkuje nie tylko baseny, ale i wszelkiego rodzaju akcesoria ułatwiające ich eksploatację i konserwację. Kupując produkty jednej firmy masz pewność, że będą one ze sobą współgrały. Nie musisz eksperymentować i szukać niesprawdzonych rozwiązań.

Nasza hurtownia współpracuje z firmą Bestway. W naszym asortymencie znajdziesz wiele produktów tej firmy. Każdy z nich prezentujemy w kategorii, którą właśnie przeglądasz.

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się