Filtracja

×
1
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów. Zamknij
Nie znaleziono produktów.

Zobacz produkty

Dropshipping

  1. Paczki wysyłamy bezpośrednio z centrali w Krakowie do Państwa klienta końcowego na produkty kartonowe, takie jak: samochodziki, rowerki, huśtawki, baseny, itp… które pakowane są pojedynczo. (nie posiadają kartonów zbiorczych, ich ilość w opakowaniu wynosi 1) lub wartość zamówienia osiągnęła minimum logistyczne, które wynosi 200 zł netto.
  2. Prosimy składać zamówienia na stronie hurtowej www.ramiz.pl
  3. Wysyłamy paczki bezpośrednio do klientów tylko i wyłącznie na Państwa listach przewozowych. Przez krótki okres czasu, na początku naszej współpracy dla paczek ważących więcej, niż 31kg możemy używać naszego kuriera paletowego w cenie 150 zł brutto za wysyłkę palety 80x60cm, 200 zł brutto za paletę 120x80cm i 220 zł brutto za paletę 120x100cm. Zalecamy, aby Państwo jak najszybciej nawiązali współpracę z firmą kurierską do wysyłki palet. Inne rodzaje palet będą wyceniane indywidualnie.
  4. Przed wysyłką wymagane jest przesłanie potwierdzenie zapłaty.
  5. Kiedy Państwo będą gotowi, aby zrealizować dane zamówienie, prosimy o zamieszczenie listu przewozowego w formacje A6 (etykieciarka - zebra – drukarka termiczna) oraz potwierdzenia zapłaty w złożonym zamówieniu lub panelu klienta pod linkiem https://ramiz.pl/historia-zamowien . Prosimy nie łączyć różnych wysyłek (kilku odbiorców) w jednym zamówieniu. Jedno zamówienie jeden adres dostawy do klienta docelowego.

Moje konto

WróćWróć

Utwórz bezpłatne konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się