Znaki Drogowe 80cm, 5 Szt.

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZOG.YTL625

Opis

ZNAKI DROGOWE 5 SZT.

 

Znaki drogowe dla dzieci uczą i bawią. Za ich pomocą możesz wyjaśnić pociechom zasady ruchu drogowego, wskazać jakie zachowania pozwolą im na bezpieczne poruszanie się po ulicach w roli pieszego. Poza tym zabawka pozwala wytłumaczyć w jaki sposób zachowywać się podczas poruszania się samochodem lub autobusem jako pasażer.

 

Dlaczego warto wybrać zabawkę znaki drogowe 5 sztuk?

Zabawka znaki drogowe posiada funkcje edukacyjne. Za jej pomocą możesz wyjaśnić swojemu dziecku jak w bezpieczny sposób zachowywać się podczas poruszania się po ulicach jako pieszy, a także jak być odpowiedzialnym pasażerem samochodu lub autobusu. Zabawka znaki drogowe dla dzieci idealnie sprawdzi się jako dodatek do zabawy różnego rodzaju pojazdami. Dzięki znakom drogowymi Twoje dziecko nie tylko pozna ich znaczenie, ale także rozwinie swoją wyobraźnię, zdolność do abstrakcyjnego myślenia i przewidywania konsekwencji działań. Znajomość znaków drogowych zapewni mu zwiększone bezpieczeństwo i pozwoli uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Znaki drogowe dla dzieci zostały wykonane z trwałego materiału, a ich wygląd wiernie odzwierciedla te prawdziwe, znane z ulic miast i wsi oznaczenia. Zabawka świetnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca lub dziewczynki zainteresowanych zabawą za pomocą pojazdów. W naszej ofercie posiadamy również sygnalizację świetlną, która idealnie pasować będzie do tego zestawu czyniąc go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla najmłodszych.

 

Jakie funkcje posiada zabawka znaki drogowe dla dzieci?

Zabawka znaki drogowe dla dzieci sprawdzi się idealnie w roli edukacyjnej. Dzięki nim wyjaśnisz swojemu dziecku, w jaki sposób zachowywać się na drodze oraz jakie środki ostrożności powinno ono zachować jako pieszy uczestnik ruchu drogowego. Całość zestawu została zapakowana w kolorowe pudełko idealnie nadające się na prezent.

 

Zawartość zestawu znaki drogowe dla dzieci:

  • znak STOP,
  • znak NAKAZ JAZDY W PRAWO,
  • znak USTĄP PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU,
  • znak DROGA Z PIERWSZEŃSTWEM PRZEJAZDU,
  • znak PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH.

 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3-go roku.

Zabawka posiada certyfikat CE.

 

Wymiary zestawu znaki drogowe dla dzieci:

  • długość ok. 81 cm,
  • szerokość ok. 26 cm,
  • średnica podstawy ok. 21,5 cm.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl