Zestaw Narzędzi PAS Na Narzędzia

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZWA.KY1068-22

Opis

ZESTAW NARZĘDZI, PAS NA NARZĘDZIA

 

Zabawka Zestaw Narzędzi, Pas na Narzędzia, to świetny pomysł na prezent dla chłopca lub dziewczynki zainteresowanych majsterkowaniem. Zabawka narzędzia przeznaczona jest dla fanów majsterkowania i prac manualnych. Dołączony do zestawu pas zapewnia wygodną zabawę oraz naukę organizacji swoich rzeczy. Zabawka narzędzia do majsterkowania dla dzieci umożliwia najmłodszym kreatywną zabawę opartą na naśladowaniu zachowań dorosłych, które maluch zna z życia codziennego.

 

Dlaczego warto wybrać Zestaw Narzędzi, Pas na Narzędzia?

Zabawka narzędzia do majsterkowania z pasem dla dzieci pobudza kreatywność, wzmacnia zdolności manualne, które również rozwija. Dzięki dołączonemu do zestawu pasowi Twoje dziecko może w wygodny sposób zorganizować narzędzia zabawki i bawić się nimi w komfortowy sposób. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne małemu majsterkowiczowi, aby mógł piłować, wiercić, wkręcać i stukać młotkiem. Wykonywanie precyzyjnych czynności usprawnia małą motorykę oraz zwiększa zdolność do wykonywania precyzyjnych czynności. Najmłodsi w swoich zabawach lubią odwzorowywać zachowania dorosłych, a zestaw do majsterkowania dla dzieci umożliwia bezpieczną zabawę w remont lub budowę, bez obaw o to, że dziecko może się zranić. Twój mały majsterkowicz dzięki zabawce może naśladować mechanika, budowniczego lub konstruktora.

Zestaw został wyposażony w narzędzia zabawki: wkrętarkę, śrubokręt, kombinerki, klucz francuski oraz piłę. Do zabawki został dołączony pas na narzędzia umożliwiający ich organizację oraz wygodne przenoszenie podczas zabawy. Całość zestawu wiernie oddaje wygląd prawdziwych narzędzi budowlanych, jednak te wchodzące w skład zestawu są w pełni bezpieczne i przystosowane do potrzeb maluchów.

 

Jakie funkcje posiada Zestaw Narzędzi, Pas na Narzędzia?

W skład zestawu wchodzą wszystkie najpopularniejsze narzędzia do majsterkowania, ale w formie bezpiecznych dla dziecka zabawek. Zabawka pozwala na odtworzenie zachowań dorosłych, które dziecko poznało w życiu codziennym.

Do zabawki dołączony został pas, by Twoja pociecha mogła zawsze mieć przy sobie ulubione narzędzia. Przenoszenie oraz ich organizacja dzięki pasowi majsterkowicza staje się jeszcze prostsze.

Wkrętarka wydaje z siebie dźwięki zbliżone do prawdziwych narzędzi budowlanych, zdobywając tym samym uwagę najmłodszych wielbicieli majsterkowania.

 

Zawartość zabawki Zestaw Narzędzi, Pas na Narzędzia:

  • regulowany pas na narzędzia,
  • wkrętarka,
  • 3 wymienne końcówki do wkrętarki,
  • śrubokręt,
  • kombinerki,
  • klucz francuski,
  • piła,
  • młotek.

Zabawka zasilana jest bateriami typu 3 x AAA, które nie są dołączone do zestawu.

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3-go roku życia.

Zabawka posiada certyfikat CE.

 

Wymiary zabawki Zestaw Narzędzi, Pas na Narzędzia:

  • opakowanie ok. 42 x 25 x 6 cm.

 

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl