• nowość

Zestaw Chemii Do Jacuzzi 5w1

Dostępność: mała ilość
Producent: -
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: CHEM.JACUZZI
Cena: 140,00 zł 140.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw chemii do Jacuzzi 5w1 (CHEM.JACUZZI)

Zakup jacuzzi to świetna inwestycja, która będzie owocować przez lata. Niezwykle istotne w przypadku utrzymania prawidłowego pH wody w przydomowym jacuzzi jest używanie profesjonalnej chemii, która  zagwarantuje bezpieczeństwo i utrzymanie odpowiedniej higieny w zbiorniku wodnym.  Prezentujemy duży zestaw chemii basenowej, który sprosta wszystkim potrzebom Twojego domowego jacuzzi. Pakiet zawiera pięć preparatów przeznaczonych do specjalnego użytku. Należy stosować zgodnie z instrukcją załączoną na każdym preparacie.

Co zawiera zestaw chemii do jacuzzi?

 1. Aktywny Tlen - chlortix OXYtab 20g

Jest to aktywny preparat bakteriobójczy przeznaczony do dezynfekcji wody basenowej. ŚRODEK NIE ZAWIERA CHLORU. Producent potwierdza, że preparat niszczy liczne patogeny takie jak m.in: Escherichia coli. Produkt w formie stałej w postaci 20 gramowych tabletek.

 1. Glon Fighter I

Płyn przeciw algom, glonom i grzybom drożdżakowym znajdującym się w wodzie basenowej. Zawiera  6% substancji czynnej. W przypadku tego produktu istotna jest systematyczność w stosowaniu. Brak konsekwencji w dozowaniu skutkuje późniejszymi trudnościami w zwalczaniu glonów i grzybów.

 1. Minus pH

Korektor pH - obniża poziom pH wody basenowej. Należy go stosować zgodnie z uzyskanym wcześniej odczynem pH.

 1. Plus pH

Korektor pH - podwyższa poziom pH wody basenowej. Należy go stosować zgodnie z uzyskanym wcześniej odczynem pH.

 1. Paski testowe

Zestaw pasków testowych do badania poziomu i rodzaju pH wody basenowej.

 

Zawartość zestawu:

 1. 1 kg x Aktywny Tlen - chlortix OXYtab 20g,
 2. 1 kg x Glon Fighter I,
 3. 1 kg x Minus pH,
 4. 1 kg x Plus pH,
 5. Paski testowe,
 6. Instrukcja użytkowania.

 

Dlaczego utrzymanie prawidłowego pH wody w jacuzzi jest tak ważne?

Prawidłowy poziom wody w jacuzzi jest niezwykle ważny dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowników domowego SPA. Poziom zbyt niskiego pH ma wpływ na korozję wyposażenia basenu oraz przyczynić się może do podrażnień skórnych. Z kolei zbyt wysoki poziom pH ma istotny wpływ na szybsze osadzanie się kamienia oraz zmętnienie wody. Odpowiedni poziom pH wody basenowej ma wpływ na poprawę skuteczności działania środków do dezynfekcji. Warto zatem zadbać o prawidłowe utrzymanie pH wody w jacuzzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl