Rozkładana Willa Dom

Dostępność: Dostępny Kraków
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZDZ.F611

Opis

ZABAWKA ROZKŁADANY DOMEK – WILLA Z WYPOSAŻENIEM

Rozkładana willa domek to wspaniała zabawka zapewniająca długie godziny rozrywki Twojemu Dziecku. Zabawka przypadnie do gustu głównie dziewczynkom, ale jesteśmy pewni, że liczni chłopcy będą zainteresowani zabawą z rozkładanym domkiem. W domku dla lalek Twoje dziecko znajdzie sprzęty, które poznało obserwując otaczający je świat. Otwierana na boki konstrukcja zapewnia Maluchom wygodny dostęp do wnętrza domku zabawki. Domek dla lalek posiada także otwierane drzwi wejściowe oraz okna. Domek do zabawy składa się z czterech wyposażonych w mebelki pomieszczeń oraz balkonu. Zakres pokoi obejmuje salon, kuchnię, łazienkę oraz sypialnię.  Dla wygody Dziecka domek wyposażony jest w uchwyt, dzięki czemu jego przenoszenie jest proste i wygodne. Domek do zabawy kryje w sobie zestaw mebelków odzwierciedlających meble i wyposażenie domowe znane Dzieciom z prawdziwego życia oraz zestaw czterech postaci będących mieszkańcami domku.

Dlaczego warto wybrać rozkładany domek willę?

Dzięki zabawie z domkiem Dziecko rozwinie swoją wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, pomysłowość. Zabawa niewielkimi przedmiotami usprawnia motorykę Malucha oraz zwiększa precyzję i dokładność. Zabawa z domkiem dla lalek rozwija empatię, umiejętności społeczne oraz pozwala na poznanie zasad i reguł panujących w społeczeństwie. Wcielanie się w różne role pozwala Dzieciom na zrozumienie obowiązków dorosłych. Zabawa z domkiem dla lalek pomoże Dziecku zrozumieć dlaczego zachowanie porządku i czystości w domu jest ważne. Zachęci to Malucha do wykonywania domowych obowiązków. Zabawka zapewnia Dziecku zabawę na długie godziny. Maluch może bawić się za pomocą domku samodzielnie, z rówieśnikami jak i z dorosłymi. Domek do zabawy to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki lub chłopca.

 

 

Jakie funkcje posiada rozkładany domek willa?

Domek do zabawy dla Dzieci rozkłada się na pół zapewniając Najmłodszym wygodny dostęp do wnętrza zabawki. Domek zabawka z wyposażeniem posiada ruchome drzwi oraz okna, dzięki którym jeszcze lepiej oddaje swoją formą rzeczywistość. Wyposażenie w specjalny uchwyt zwiększa wygodę w przenoszeniu domku zabawki do dogodnego dla Dziecka miejsca.

Co wchodzi w skład zestawu rozkładany domek willa?

W skład zestawu domku zabawki wchodzi otwierany na pół domek, zestaw mebli dostosowanych do znajdujących się we wnętrzu zabawki pomieszczeń oraz figurki przedstawiające postacie zamieszkujące domek. Ponadto do zestawu dołączono zestaw naklejek za pomocą, którego Twoim Maluch może spersonalizować i ozdobić zabawkę.

W skład zestawu rozkładany domek willa wchodzi:

 • domek w postaci rozłożonej ok. 24 cm x 36 cm x 23 cm; po złożeniu ok. 24 cm x 20 cm x 15 cm,
 • łóżko pojedyncze ok. 7 cm x 4 cm,
 • łóżko małżeńskie ok. 9,5 cm x 4 cm,
 • sofa ok. 7 cm x 4 cm,
 • wanna z szafką ok. 11 cm x 4 cm,
 • stolik ok. 5 cm x 6 cm,
 • krzesło ok. 5 cm x 3 cm,
 • figurka pani ok. 6,5 cm x 3 cm,
 • figurka pan ok. 7 cm x 3,5 cm,
 • figurka dziecko ok. 5 cm x 3 cm,
 • figurka pies ok. 5 cm x 4 cm.

Wymiary opakowania rozkładanego domku zabawki:

Wielkość opakowania zawierającego domek wraz z zestawem akcesoriów wynosi ok. 27 cm x 25,5 cm x 17,5 cm.

Uwaga! Zabawka domek - willa przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia

Zestaw domek dla lalek z wyposażeniem posiada certyfikat CE.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl