Profesjonalny ogromny STÓŁ DO GIER - teleskopy - 12w1

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: T3512
Cena: 699,00 zł 699.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Opis stołu do gier 12 w 1 (T3512)

Prezentujemy ponadczasową zabawę dla małych i dużych. Wieloelementowy stół do gier 12w1 to niezapomniane wrażenia zarówno dla małych jak i dużych graczy. Stół cechuje niezwykła mobilność i kompaktowość, ponieważ plansze wymieniane są w bardzo łatwy  i prosty sposób. Na zabawie przy stole można spędzić wiele godzin, ponieważ ogrom gier zapewni aktywnie spędzony czas.  Do wyboru w grze znajduje się aż dwanaście gier takich jak: bilard, air hokej cymbergaj, piłka nożna, tenis stołowy, kręgle, szachy, warcaby, trik trak, shuffleboard, pierścienie, black jack, podkowa. Gotowi zatem na szaloną zabawę?

 

Jak grać w poszczególne gry?

BILARD

Jedna z najbardziej klasycznych gier. Gra polega na uderzaniu bil, czyli kul wykonanych z odpowiedniego materiału i o ściśle określonych parametrach za pomocą kija. Celem gry jest trafianie bilami do łuz. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonujące ruchy do popełnienia pierwszego błędu. Stół do bilarda pokryty jest specjalnym suknem.

Część bilardowa zestawu posiada:

 • stół o wymiarach ok. 55/103 cm + sześć łuz na bile, zabezpieczonych siatką,
 • dwa drewniane kije, każdy o długości ok. 92 cm,
 • siedemnaście bili,
 • trójkąt do grupowania bil,
 • dwie kredowe kostki,
 • miotełka do czyszczenia tkaniny stołu.

Wymiary stołu do gry ok. 105 cm x 57 cm x 71 cm.

 

PIŁKA NOŻNA

Dobrze znana wszystkim gra. Jej zasady są bardzo proste. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości goli. Gracz kontroluje piłkę za pomocą gilli, do których przymocowane są figurki zawodników. Zawodnikami można sterować poprzez obracanie ich w odpowiednim kierunku. Ich obrócenie powoduje ruch piłką. Piłkarski turniej powoduje wiele emocji.

Część piłkarska zestawu zawiera:

 • stół do piłki nożnej,
 • cztery gille z piłkarzykami,
 • dwie piłeczki.

Wymiary stołu do piłki nożnej ok. 109 cm x 61 cm x 81 cm.

 

WARCABY

Jest takie przysłowie, że klasyk zawsze będzie modny. Klasyczna gra w warcaby to gra planszowa pokrewna z szachami. Gra rozgrywana jest na ciemnych polach planszy o rozmiarze 8 × 8 pól z wykorzystaniem dwudziestu czterech pionków. Każdy z graczy rozpoczyna grę z dwunastoma pionkami swojego koloru. Grę rozpoczyna zawodnik posiadający czarne pionki. Celem gry jest zbicie wszystkich pionków przeciwnika lub uniemożliwienie wykonania ruchu przez przeciwnika (brak wolnych pól do ruchu). W sytuacji, w której żadnemu z graczy nie uda się osiągnąć finalnego każdy z graczy wykonuje po piętnaście ruchów damkami bez zmniejszania liczby pionków pozostających na planszy, wtedy też grę kończy remis.

Część do gry w warcaby zawiera:

 • planszę o wymiarach ok. 32/32 cm,
 • dwadzieścia cztery pionki po dwanaście w kolorze białym i po dwanaście w kolorze czarnym.

 

KRĘGLE

Kręgle to bardzo emocjonująca i sportowa gra, która polega na przewróceniu jak największej ilości kręgli za pomocą pchania specjalnej kuli. Na grę składają się cztery serie po trzydzieści rzutów. Suma przewróconych kręgli stanowi końcowy wynik gry.

Część do gry w kręgle zawiera:

 • dziesięć sztuk kręgli,
 • kulę.

 

TENIS STOŁOWY

Gra popularnie funkcjonująca pod nazwą ping pong. Gra polega na odbijaniu piłeczki rakietką w taki sposób, aby przeleciała nad siatką na drugą połowę stołu. Piłeczka musi odbić się od stołu tylko raz, niedozwolone jest bowiem odbicie piłeczki z powietrza. Zawodnik gromadzi punkty za wszystkie uderzenia których nie odebrał przeciwnik. W rozgrywkach mogą brać udział dwie osoby (singiel) lub cztery osoby (debel).

Część tenisowa zestawu zawiera:

 • dwie rakietki,
 • dwie piłeczki,
 • siatkę do gry o długości ok. 46 cm,
 • dwa słupki służące do zaczepienia siatki.

 

SZACHY

Tę grę cechuje dobra strategia.  Jest to znana od pokoleń gra, w której udział mogą brać całe rodziny.  Turniej szachowy rozgrywany powinien być przez dwóch zawodników, którzy przemieszczają się szachownicy zawierającej dwadzieścia sześć pól. Grę zawsze rozpoczyna zawodnik z białymi pionkami. Gracze kolejno na zmianę wykonują na polu szachowym ruchy swoimi pionkami i figurami zgodnie z zasadami ruchu dla danej figury. W przypadku gdy pionek pojawi się na polu zajmowanym przez przeciwnika jego pionek zostaje zbity.

Szachowa część zestawu zawiera:

 • planszę o wymiarach 32/32 cm,
 • po szesnaście pionków w kolorze białym i brązowym.

 

TRYKTRAK

To planszowa bardzo dobrze znana w Grecji gra przeznaczona dla dwóch osób. Tryktrak (backgammon – tryktrak) – gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób. Jej zasady są bardzo proste. Gra polega na przesuwaniu pionków zgodnie z liczbą wyrzuconych kostkami oczek. Pionki poruszają się po planszy zawierającej dwadzieścia cztery pola. Wygraną zawodnik, który jako pierwszy usunie wszystkie swoje pionki z planszy.

 

PIERŚCIENIE

Pierścienie są grą planszową, w której może brać udział dwóch lub czterech graczy. Każdy z przeciwników ma do dyspozycji inny kolor pierścieni. Gracze wyrzucają podczas tury tylko jeden pierścień.  Gra rozgrywana jest do uzyskania 21 punktów. W grze można uzyskać trzy punkty po trafieniu pierścieniem na umiejscowiony na planszy kołek. Każdy gracz wrzuca jeden pierścień podczas tury. W przypadku zdublowania na jednym kołku pierścieni przez tego samego zawodnika gracz otrzymuje sześć punktów. Jeżeli żadnemu z zawodników nie uda się trafić pierścieniem na kołek, jeden punkt zdobywa zawodnik, którego pierścień znajduje się najbliżej. W sytuacji, w której  dwóch różnych graczy wrzuci pierścienie na ten sam kołek punkty nie są naliczane.

 

BLACK JACK

Popularna gra stosowana w kasynach. Gracz stawia zakład na specjalnym stole używając do tego żetonów. Następnie jeden zawodnik oraz krupier dostają po dwie karty. Obydwie karty gracza są odkryte, natomiast tylko jedna karta krupiera jest pokazana graczowi. Celem gracza w blackjacku jest zebranie łącznej sumy punktów w swoich kartach, która jest równa lub jak najbliższa licząc od dołu liczbie 21. Suma punktów nie może być jednak wyższa niż dwadzieścia jeden.

 

Zestaw do gry w black jacka zwiera:

 • planszę o wymiarach ok. 24 x 48 cm,
 • talię kart.

 

AIR HOKEJ

To rodzaj popularnej gry zręcznościowej przeznaczonej dla dwóch graczy. Do gry używany jest specjalny stół po powierzchni, którego ślizga się krążek. Celem gry jest umieszczenie krążka w bramce przeciwnika. Należy pamiętać o tym, że krążek porusza się z dużą szybkością. Zabawa dostarczy wielu emocji.

Zestaw do gry w air hokeja zwiera:

 

Planszę o wymiarach ok.  48 x 96 cm,

 • dwa praktyczne odbijaki,
 • dwa krążki.

 

PODKOWA

Rzut podkową to fantastyczna gra zręcznościowa, w której należy rzucać podkowami w jak najlepiej punktowany obszar. Gra ćwiczy zręczność i celność.

 

SHUFFLEBOARD

Jest to zabawna gra. Zwodnicy używają miotły w kształcie wiosła do pchania ciężkich krążków.

Celem gry jest umieszczenie krążka w wybranym przez gracza miejscu. Na plansze znajdują się pola o różnej punktacji. W grze dozwolone jest również przemieszczanie krążka przeciwnika punktowanych obszarów.

 

Rozmiar rzeczywisty zestawu:

 • waga stołu z wymiennymi planszami ok. 25 kg,
 • waga stołu z opakowaniem ok. 28 kg.

Wymiary całkowite opakowania ok. 110,5 x 62,5 x 16,5 cm.

Dane techniczne

Kolor wielokolorowy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl