Koparka Budowa z Dźwiękami

Dostępność: Dostępny Kraków
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZAU.LM8011-YZ-1

Opis

ZABAWKA KOPARKA Z DZWIĘKAMI

 

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane pojazdami budowlanymi to z pewnością zabawka składana koparka podbije jego serce. Każdy mały inżynier doceni możliwość składania i rozkładania zabawki. Aż 28 elementów tworzących koparkę, a dodatkowo narzędzia, dzięki którym może być ona składana sprawią, że Twoje dziecko pokocha tą zabawkę!

Dlaczego warto wybrać zabawkę koparkę wydającą dźwięki?

Pojazd został wykonany z dbałością o szczegóły i wiernie oddaje wyglądem prawdziwe maszyny znane z placów budowy. Niepowtarzalna zabawka pojazd pozwoli Twojemu Maluchowi na stworzenie zabawkowego placu budowlanego. Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie kolekcji pojazdów małego konstruktora. Dodatkowym uatrakcyjnieniem pojazdu zabawki są wydawane przez nią dźwięki. Zabawka koparka została wzbogacona o odgłos klaksonu, a dołączona do niej wiertarka wydaje dźwięk wiercenia.

 

Jakie funkcje posiada zabawka koparka z dźwiękami?

Zabawka składa się z 28 elementów, które Maluch za pomocą dołączonego do zabawi zestawu może do woli składać i rozkładać. Ręczny śrubokręt i elektryczna wiertarka to wspaniali towarzysze manualnej zabawy. Dzięki pojazdowi dziecko rozwija w sobie poprzez zabawę zdolność do kreatywnego i logicznego myślenia, precyzyjność ruchów oraz dokładność. Gwarantujemy, że Maluch wielokrotnie będzie korzystał z funkcji skręcania i rozkręcania pojazdu. Każdy mały inżynier uzna to za wspaniałe i angażujące zajęcie. Zabawkowa wiertarka posiada dwie wymienne końcówki, które mogą być używane w postaci ręcznego śrubokrętu. Pomoże to ćwiczyć precyzyjność. Poprzez zabawę dziecko uczy się i rozwija na wielu płaszczyznach jednocześnie. Po wyjęciu modułu napędzającego z wiertarki możemy umieścić go w zabawce koparce, dzięki czemu zyska ona możliwość jazdy w przód i w tył.

Do zabawki dołączona została instrukcja, która jest niezwykle prosta i zrozumiała dla dziecka. Krok po kroku przeprowadzi naszą pociechę przez fascynujący proces składania pojazdu. Wspaniała zabawa gwarantowana! Gdy dziecko poczuje się pewnie przy składaniu zabawki koparki może zrezygnować z instrukcji i samodzielnie podejmować próby złożenia pojazdu za pomocą zabawkowych narzędzi.

 

Co wchodzi w skład zestawu zabawka koparka z dźwiękami?  

W skład zestawu zabawki wchodzi 28 modułów do złożenia zabawkowej koparki: części pierwsze koparki, wiertarka z przeznaczonym do niej modułem, dwóch końcówek do wiertarki i śrubokręta, rączki do śrubokręta ręcznego oraz dostosowanej do dziecięcych możliwości instrukcji.

Zabawka koparka zasilana jest za pomocą baterii typu 3 x AG. Baterie do tej części zabawki wchodzą w objętość zestawu (są do niego dołączone).

By uruchomić moduł wiertarki będziemy potrzebować baterii 2 x AA oraz baterii 2 x AA do uruchomienia samej wiertaki. Baterie do wiertarki oraz jej modułu nie wchodzą w skład zestawu.

Jakie wymiary posiada zabawka koparka z dźwiękami?

Pojazd koparka po złożeniu ma wymiary ok. 29 x 16 x 11 cm.

Wiertarka ma rozmiar ok. 19 cm x 14 cm, a śrubokręt ok. 13, 5 cm x 4 cm.

Wymiary opakowania pojazdu zabawki to ok. 33 cm x 20 cm x 13,5 cm.

 

Uwaga! Zabawka przeznaczone jest dla dzieci powyżej 3 roku życia!

 

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl