Interaktywny Sygnalizator Świetlny

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZOG.YTL620

Opis

Opis interaktywnego sygnalizatora świetlnego (ZOG.YTL620)

Bezpieczeństwo przede wszystkim. O tym marzy każdy rodzic, aby jego dziecko było bezpieczne. Pomocną w edukacji na polu bezpieczeństwa zabawką może okazać się sygnalizator świetlny. Będzie to idealna propozycja dla wszystkich rodziców, dziadków, babć, nauczycieli, którzy chcą uświadomić dzieciom i to w możliwie najlepszy sposób, bo poprzez zabawę, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Zabawka w bardzo przystępny i prosty sposób uczy zasad w ruchu drogowym. Będzie odpowiednia zarówno dla młodszych jak i nieco starszych dzieci, które dopiero co zaznajamiają się z bezpieczeństwem na drodze.

 

Czym jest sygnalizator świetlny dla najmłodszych?

To propozycja przeznaczona dla małych kierowców, ale i nie tylko. W łatwy sposób, bo poprzez zabawę dziecko pozna zasady ruchu drogowego. Dodatkową atrakcją są efekty świetlne i dźwiękowe. Zabawka posiada dwa zmienne tryby: manualny i automatyczny. W trybie manualnym światła na sygnalizatorze zmieniają się po naciśnięciu przycisku znajdującego się na sygnalizatorze. W trybie automatycznym światła zmieniają się samoczynnie po ok. 35 sekundach. To doskonała interaktywna zabawka dla wszystkich rodziców, dziadków, nauczycieli, którzy chcą w przystępny i łatwy sposób zaznajomić dzieci z zasadami ruchu drogowego.

 

Wymiary zestawu

  • wysokość sygnalizatora ok. 72 cm,
  • rozmiar podstawki ok. 21,5 cm x 21,5 cm.

Całość zapakowana jest w opakowanie i rozmiarze całkowitym ok. 28 cm x 23 cm x 15,5 cm. Zabawka zasilana jest trzema bateriami  typu AA. Baterie nie są dołączone do zestawu.

 

Dlaczego warto nabyć sygnalizator świetlny?

  • zabawka wpływa na ogólny rozwój malucha,
  • dziecko poznaje zasady bezpieczeństwa na drodze,
  • edukacyjnym walorem zabawki jest możliwość zaznajomienia dziecka z mało przyjemnymi dla  dziecka zagrożeniami czyhającymi w ruchu drogowym,
  • dziecko ćwiczy sprawność ruchową i koordynację,
  • cały zestaw wykonany jest z bezpiecznego i trwałego tworzywa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl