Interaktywna Maszyna Do Szycia Akcesoria

Dostępność: duża ilość
Producent: Ramiz
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: ZDZ.828C

Opis

MASZYNA DO SZYCIA Z AKCESORIAMI DLA DZIECI

 

W trakcie poszukiwań idealnego prezentu dla dziewczynki lub chłopca warto wziąć pod uwagę maszynę do szycia. Maszyna do szycia dla dzieci wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Uczy cierpliwości oraz precyzji, pozwala na rozwinięcie twórczego myślenia.

 

Dlaczego warto wybrać maszynę do szycia dla dzieci z akcesoriami?

Dzięki maszynie do szycia zabawce Twoja Pociecha będzie mogła samodzielnie uszyć ubranka np. dla swoich ulubionych lalek. Rozwinie to w Dziecku zmysł estetyczny, wyobraźnię, kreatywność. Zabawa w projektanta mody lub krawcową to wspaniały sposób na spędzenie długich godzin w twórczym stylu. Stworzenie własnej kolekcji ubrań dla ulubionych zabawek, to marzenie niejednej dziewczynki lub chłopca. Dla jeszcze lepszego odwzorowania rzeczywistej pracy osób zajmujących się modą, do zabawki dołączono manekina, na którym Twój Mały Artysta może tworzyć swoje pierwsze projekty, dobierać materiały, wymyślać i testować nowe kroje.

 

Jakie funkcje posiada Maszyna do Szycia dla Dzieci?

Podczas procesu szycia zabawka wydaje z siebie odgłosy prawdziwej maszyny do szycia, co przekłada się na zwiększenie atrakcyjności zabawy. Jeśli Twoje Dziecko miało wcześniej styczność ze sprzętem do szycia, to będzie odczuwało, że jego zabawa jest jeszcze bardziej zbliżona do pracy wykonywanej przez dorosłych.

Dzieci uwielbiają naśladować aktywności i prace ludzi dorosłych, więc z zabawy za pomocą maszyny do szycia dla najmłodszych będą czerpały ogromną radość. Za pomocą wbudowanego w maszynę-zabawkę pokrętła Dziecko może regulować poziom napięcia wszywanej nici. Ułatwi to pracę z maszyną oraz uczyni proces szycia prostszym dla małych rączek. Dla bezpieczeństwa Twojej Pociechy maszyna wyposażona jest w plastikową osłonkę na igłę, dzięki której Dziecko nie skaleczy skóry podczas zabawy. Igły Twoja Pociecha może przechowywać w specjalnie do tego przeznaczonym piankowym serduszku. Wbicie igieł w powierzchnię pianki zwiększy bezpieczeństwo zabawy oraz pomoże uniknąć zgubienia przedmiotów do szycia.

Metr krawiecki, różnego kształtu guzki, kolorowe nici oraz tkaniny zapewnią Dziecku kreatywną zabawę na długie godziny. Wymyślanie nowych projektów ubranek oraz późniejsza ich realizacja rozwijają w Dziecku zdolności manualne oraz znacznie pobudzają zdolność do przestrzennego i logicznego myślenia.

Dla wygody Twojego Dziecka maszyna posiada uchwyt, dzięki któremu jej przenoszenie jest łatwiejsze. Oczywiście dla mniejszych Dzieci maszyna może okazać się zbyt ciężka, dlatego będą one potrzebowały pomocy dorosłego w przetransportowaniu maszyny do szycia zabawki w dogodne dla nich miejsce. Do zestawu dołączony jest organizer na przybory do szycia. Dziecko może w nim umieścić niezbędne do zabawy przedmioty takie jak nici, igły, nożyczki itd. Całość zestawu zapakowana jest w kolorowe opakowanie typu walizka, które idealnie nadaje się na prezent.

 

W skład zestawu Maszyna do szycia z akcesoriami dla dzieci wchodzi:

 • maszyna do szycia,
 • szypułki z nićmi (9 sztuk),
 • pedał uruchamiający (zwany inaczej myszką),
 • guziczki o różnych kształtach,
 • pianka w kształcie serca na igły,
 • organizer na akcesoria z rączką do przenoszenia,
 • manekin z sukienką,
 • metr krawiecki,
 • nożyczki,
 • nawleczka na igły,
 • kawałek materiału.

 

Zabawka zasilana jest bateriami typu 4 x AA, które nie są dołączone do zestawu.

 

Jakie są wymiary dziecięcej maszyny do szycia?

Wymiary zestawu do szycia dla dzieci:

 • Maszyna – ok. 19 cm x 17 cm x 8 cm.
 • Manekin – ok. 19.5 cm x 8,5 cm.
 • Organizer ok. 15 cm x 10 cm x 10 cm.

Wymiary opakowania zabawki maszyny do szycia:

wysokość ok. 23 cm, szerokość ok. 48 cm, długość ok. 10 cm.

UWAGA! Zabawka maszyna do szycia odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dane techniczne

Minimalny Wiek 3 lata +
Płeć dziewczynka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl