Gra kooperacyjna "Miś i pszczoły"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: GRA_MIS_PSZCZOLY

Opis

Gra edukacyjna "Miś i pszczoły"

Ma w domu przedszkolaka i zastanawiasz się, które gry będą dla niego wartościowe i edukacyjne? Prezentujemy kooperacyjną grę "Miś i pszczoły", w której Twoje dziecko nauczy się pracy zespołowej i rozwiązywania problemów. Zasady gry są bardzo proste. Rozgrywki mogą odbyć się aż na 3 różnych poziomach. Gotowi, by pozwolić swojemu dziecku wcielić się w rolę najbardziej pracowitego stworzenia jakim jest pszczoła?

Poznaj zasady gry edukacyjnej "Miś i pszczoły"

Priorytetowym zadaniem dziecka w grze jest wcielenie się w rolę pracowitych pszczółek. Pszczółki zbieraja nektar i muszą go jak najszybciej zamienić w plastry miodu. Dodatkowo muszą się przy tym spieszyć, bo nad miodkiem czuwa łakomy miś sprinter! Pszczółki to inteligentne stworzenia i nie jest im obojętne, z którego kwiatu czerpią nektar, dlatego gracze ćwiczą podczas rozgrywek umiejętność rozpoznawania kolorów, a także strategicznego myślenia oraz przewidywania konsekwencji własnych działań. Zawodnik może zakręcić kołem losującym, które wskaże drogę nie tylko graczowi, ale również wskaże drogę, którą podąży miś. Gotowi na szaloną rozgrywkę?

Poziomy gier w "Miś i pszczoły":
Rozgrywki mogą odbyć się aż na 3 stopniach zaawansowania. W podstawowym poziomie gry zadaniem graczy jest w jak najszybszym czasie utworzyć poziom, czyli utworzyć pionowy lub ukośny rząd i wrzucić plaster miodu do ula. W tym samym czasie, miś biegnie po miód swoją ścieżką. Zadaniem dla młodszych zawodników jest utworzenie szybkiej i słodkiej blokady dla misia, by spowolnić jego bieg, natomiast starsi muszą uwzględnić ruch motyla, zanim zdecydują się, gdzie umieścić krążek z podobizną pszczółki.

Zawartość zestawu:

  • kolorowa plansza,
  • 10 plastrów miodu,
  • 3 garnce miodu,
  • 12 żetonów z pszczołami,
  • 2 motylki.

Korzyści płynące z nabycia gry "Miś i pszczoły":

  • zabawka wpłynie na przyspieszenie nauki czasu wśród dzieci,
  • rozwija wszystkie umiejętności niezbędne do działania w zespole,
  • współpracy, negocjowania ustaleń, dokonywania wyborów oraz konsultowania się z innymi członkami grupy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl